Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

paulieee (offline)

23-08-2011 15:45:47

kraków
rodako najpierw na oliwie podsmazylam troche cebulki i czosnku. dodalam pokrojony w kostke filet z kurczaka a do niego to co znalazlam w lodowce. marchewka, seler, por, fasolka szparagowa brokul i (nowosc) cukiniasmiling smiley wszystko sie ladnie dusilo, dodalam vegety do smaku, a ryz ugotowalam osobno,a potem razem zmieszalam.aha.i dzisiaj dodatkowo dodalam troche smietany zeby nie bylo takie jalowe. no i gotowesmiling smiley

tez mam dosc tych zup bo wiecznie jedno i to samo od ponad pol roku., juz nawet Nadii sie znudzilo. teraz jej urozmaicam i kombinuje w kuchni i ona o dziwo to wszystko jewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

23-08-2011 15:46:55

Zabrze
ok śmigam do fryzjera z Lauretką winking smiley papa



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

23-08-2011 15:55:18

kraków
jak to z Lauretka?? i co ona tam bedzie robic?? tylko mi nie mow ze bedzie siedziec grzecznie i czekac az pani skonczy!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Renata1984 (offline)

23-08-2011 17:32:29

Witam,
Pauliee a ty z pod jakiego znaku??? My z m skorpiony jesteśmy ale zupełnie inne bo ja z początku a on z końca czyli on ten lepszy hihi Moja siostra to baran więc coś wiem o tym hihi U mnie nie są wyjęte szczeble na stałe więc czasami próbuje wyjść nawet jak one są włożone.
Ivonka miłej wycieczkismiling smiley Rozumiem Cię co do zapewnieniu przyszłości dzieciom (ja mogę liczyć na pomoc), ale z drugiej strony powiem Ci, że z moich obserwacji wynika, że ci co nie mają na kogo liczyć lepiej sobie radzą w życiu.
Rodako to Laura bardzo dużo mówi, Maja sobie coś tam bebla czasami wiem o co jej chodzi, ale takich słów nie mówi.
Kamila Moje kursy zaczynają się we wrześniusmiling smiley co najmniej 2 ich będzie bo złożyłam na 3grinning smiley zobaczymy jak to będzie czy da się pogodzić, Mają chcą się wszyscy opiekować więc korzystamsmiling smiley Naprawdę dasz Paulinkę do teściowej??? pewnie żartujesz co? Za biznes trzymam kciuki.
Ewelux jakie połączenie śliwki i orzechy nigdy nie jadłam czegoś takiego. Mój m próbował z tym"za 10 groszy" i z tymi automatami też, a ja rozumiem co tam namotałaś bo też się bawiłam.
Pauliee o jakiej ty Anglii mówisz, ty mnie nie dobijajsad smiley wybij to z głowy m i wbij co innegowinking smiley
Beatrix fajny kompleciksmiling smiley ale ciuchów mam za dużo, a ten strój kąpielowy to piżama czy co to jest?
Kasia oszczędzaj się kochana, goście to nie sanepidgrinning smiley no chyba że teściowawinking smiley Moja mała to wygląda jakby miała ospę od tych komarów. Stosujesz coś po ugryzieniu?
Marlenka tak z tym szczepieniem to niestety prawda, pisałam o tym już. Znów kasa nie naszasad smiley
Magda ja podaje mannę, ale Maja woli bebilon. Gotowałam nawet tak jak Kasia poleciła z cynamonem, jak dla mnie mniamsmiling smiley więc gotuj kochana może Nadia polubi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marlena88 (offline)

23-08-2011 17:43:34

Dziewczyny dzięki za odpowiedź odnośnie szczepionki! Zajebiście moja doktoreczka nawet słowa mi nie powiedziała jak brałam 5w1 że następne też płatne i na 6 dodatkowych płatnych mnie jeszcze naciąga!!! Wkurzyłam się.....

Paulieee Coś ty to ile ma wzrostu Nadinka? No moja też chyba z tej duchoty ale jak okno otworzę to marznie bo się skopuje i znów się budzi, urwanie głowysmiling smiley Dobrze masz z tym jedzeniem moja nic nowego nie chce tknąć:/ Najgorsze że tylko zupki kupce je:/

Magda Ale Ci dobrze że dopiero teraz okreswinking smiley Ja miesiąc po porodzie:/ Wiesz co ja daję krowie ale jak dawałam na początku to rozcieńczałam z wodą by się dziecko przyzwyczaiło.

Kamila No mi też szkoda loczkówsad smiley Tęsknię za nimi a jak sztucznie zakręcę to nie to samo:/

Rodako Z dzieckiem do fryzjera dobra jesteśsmiling smiley Ale w sumie może od dźwięku suszarki będzie grzecznawinking smiley

Asik (offline)

23-08-2011 20:20:18

Kraków
Hej babeczki, u nas dramat, Iga ma zapalenie krtani, do tego katar i wychodzą jej zęby, chyba trzonowe, bo z tylu, albo piątki! My z m sie zarazilismy i tez mamy mega katar, nie nadazam wycierac, wczedzie mi kapiesad smiley Dziś przezylam kolejne zalamanie nerwowe, moje dziecko przy mnie jest tak marudne, caly czas chce sie nocic albo wdrapuje sie na kolana, w ogole nie chce zasnac w dzien, nic jej sie nie podoba i caly czas kweka, jedzeniem rzuca na podloge itd. Przy moim m jest gdzeczna i ladnie mu zasypia o 10 i o 17 w sumie kiedy ja nie p olozy na drzemke ona ladnie zasypia i spi ze 2 godziny a nie raz juz do rana. Dzis m odsypial po nocce ale go obudzilam zeby sobie to dziecko wziol i cos z nim z robil bo juz nie daje rady i sie poryczalam.
M ja oczywiscie zaraz uspil i na szczescie zastosowal terapie zeby mi poprawic humor i juz jest ok. Znow postanawiam sie nie zloscici na dziecko i byc mega cierpliwa, ale zobaczymy jak mi to wyjdzie.

Bylam tez dzis na pilatesie ale mi sie slabo zrobilo, chyba oslabienie przez choroba + duchota zrobily swoje. Teraz robie nam z m grzane piwko bo dzic mecz a my wreszcie razem mamy wieczorek w domku.

Poza tym pytałyście o Igę, ma już 8 ząbków i idą następne. Nie wiem ile waży bo szczepienie tak jak u Pauliee ciągle sie odwleka, najpierw pleśniawki teraz zapalenie krtanisad smiley My też braliśmy szczepionkę skojarzoną i też zapomniałam, że trzeba będzie jeszcze raz kaskę wyłożyć, ale co tam.
Mała sama nie chodzi, natomiast coraz sprawniej idzie jej chodzenie przy wszystkim czym się da i myślę, że niedługo może sie odważy, ale nie przyspieszam tego, bo nadal cieszę się, że nauczyła się raczkowaćsmiling smiley
Rodako ja też myślałam że idziesz Laurze robić fryzurkęsmiling smiley

Paulinko dzięki za zaproszenie na grilla, pogadam z msmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 20:34 przez Asik.

seeya84 (offline)

23-08-2011 20:37:34

Zabrze
cześć dziewczynygrinning smiley

ale dzisiaj duchotasmiling smiley dziś poszliśmy z M na spacer z dzieciakami to myślałam że umrę z tego upału.jutro chyba sobie naleję wody do brodzika na balkonie,bo na dwór na pewno nie wyjdę jak będzie taka hica.Oliwka popołudniu marudziła okropnie,dziąsła opuchnięte a czwórek dalej nie widać.Syn też niegrzeczny,mówię do niego po sto razy,a on swoje,a że okres mam to nerwy mi puszczają strasznie.

marlena nie pomogę ze szczepieniami,bo ja szczepię tylko obowiązkowymi

asik zdrówka dla was,kochana rozumiem twoje załamanie,nikt nie mówił że macierzyństwo i życie w ogóle jest łatwesmiling smiley dobrze że M cię wspiera,niedługo będzie lepiej,dzieci będą bardziej samodzielne i kumatesmiling smiley chociaż jak patrzę na moje dzieci to pewnie jak Oliwka podrośnie to będę miała niezły Sajgongrinning smiley trzeba być spokojnym i dać na luz,bo inaczej można zwariowaćsmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

23-08-2011 20:43:21

renatka stroj kąpielowy do basenu,co by pielucha bokiem nie wyszla.
asik biedna Igusia,biedni Wy?gdzie ona to złapała?A Ty sie tak nie forsuj bo tez cie choroba dopadnie
u mnie praca wre,remek śpi?nie śpi
zamiotłam kuchnie,wyszorowałam dywan w pokoju,jutro umyje podłogi(za tydzien wizyta sanepisu),pranko meza puszczone kolacja gotowa cos mi sie chyba od życia należy?:romantic_dinner:zakurzona kanapa
marlenka ,rodako niezle Was wkrecili z tymi szczepionkami. co zaplacilam to wykorzystalam,mysle ze ta po 13mcu jest juz na kase..


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 20:45 przez beatrix.

mamusska (offline)

23-08-2011 21:23:45

Netherland
renatka moj wychodzi juz od miesiaca chyba sam, a co? tongue sticking out smiley no pogoda jest codziennie boska, a ty skad, ze tam tak brzydko.. ???

beatrix no kurde wychwalam i nic sie nie dzieje tongue sticking out smiley hehe z zasypianiem byla kicha.. cos okolo 2 tygodni, zanim faktycznie sam zaczal zasypiac smiling smiley czasem plakal godzine, zwlaszcza na poczatku.. ciezko bylo, ale poki byl maly jakos to szlo, chocaz to byl juz czas, jak sam wstawal w lozeczku i stal i plakal i nie potrafil sie polozyc spowrotem i musialam wchodzic i go klasc i opatulac kolderka, zeby juz nie wstal.. ech.. a z jedzeniem to ja za nim latam, bo on na miejscu usiedziec nie potrafi chwili.. czasem zje na siedzaco, ale siedzi na lozku albo na krzesle naszym i je, z krzeselka do karmienia juz dlugo nie korzystam smiling smiley

kamila u mnie na razie okresowe echo tongue sticking out smiley dam cynka, jakby co grinning smiley witam w klubie tych na "kocia lape" heeh tongue sticking out smiley mi tez do szczescia slub nie potrzebny tongue sticking out smiley

ewelxx slyszalam, ze za te "10 groszy" placisz za to, ze jakos licytujesz czy cos, ale i tak im sie to bardziej oplaca.. ale nie czaje do konca ock tongue sticking out smiley


ech, w koncu doczytalam do konca, zajelo mi to z 2 godziny, bo przerwalam i poszlam polezec z T, bo znowu ma nocki.. bu.. aleks wczoraj nad woda byl bardzo grzeczny i zadowolony, plywal z mamunia, zdjelam mu ubranko i pieluche i brykal w wodzie golusi tongue sticking out smiley heeh uwielbia sie pluskac, nozka ciagle tuptal w wodzie i nie chcial na kocyk tongue sticking out smiley zaraz wstawie pare fotek smiling smiley
paulieee tez sie zastanawiam, dlaczego w Polsce nie moze byc dobrze.. i nadal nie rozumie..




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

23-08-2011 21:35:33

Netherland
plusku plusku


plywac sie ucze tongue sticking out smiley


kozak maslak smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.