Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

mamusska (offline)

19-01-2011 18:06:53

Netherland
renatka heh spalismy do 8, ale leniuchowalismy do 12..i potem jeszcze bardziej mi sie nic nie chcialo tongue sticking out smiley wlasnie tak sie zastanawialam, myslalam, ze to sztuczne wlosy grinning smiley heh

Moje dziecko wlasnie siedzi obok mnie na lozku i sie bawi, ja w koncu jem kolacje, bo umieram z glodu..Za pol godz kapanie, papu i spanie smiling smiley A oto jeden z jego napadow smiechu grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-19 18:16 przez mamusska.

Renata1984 (offline)

19-01-2011 18:16:04

Za pół godziny??? To chyba chcecie mieć wolny wieczór... i znów powtórka z rozrywkizakurzona kanapa
Moja mała to dopiero wstała, więc jak zwykle czekamy do 20, ale ty też chyba zwykle kładziesz Aleksa później?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

19-01-2011 18:17:28

Netherland
zaraz go bede kapac, potem jesc i ok 19 idzie spac smiling smiley czasem ok 20, ale rzadko :* a potem czas dla siebie tongue sticking out smiley heh dzis spal 11 godzin od 19 do 8 rano grinning smiley czasem wstaje o 6 30, zalezy od niego smiling smiley a T dopiero przed 23 bedzie, wiec nie wiem, czy bedziezakurzona kanapa




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-19 18:22 przez mamusska.

mamusska (offline)

19-01-2011 18:48:52

Netherland
Moje dziecko juz okapane, pojedzone ( zjadl 220 ml!!!), lezy i sie smieje smiling smiley Bosko spinning smiley sticking its tongue out Zaraz go bede kladla i sama pojde pod kapiel smiling smiley Co tu tak cicho??!! Hellol mamuski!!!




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ivonka (offline)

19-01-2011 18:59:18

Warszawa
witam!

przepraszam że nie odpiszę nikomu ale miałam bardzo intensywny dzień, przeczytałam tylko mamusskę (wyżej)
więć mamusska jak mój Kubuś nie jadł to nie ale jak już się dorwie to też potrafi, ostatnio wtrynił 210ml, też byłam w szoku

ja jednak dostałam urlop na dzisiaj i jutro i dzisiejszy dzień wyglądał tak jak to planowałam: wyspaliśmy się z mężusiem, napiliśmy rano kawki, pogadaliśmy - tego potrzebowałam, no i oczywiście mężuś zrobił obiadek: "chłopski garnek" winiary albo knorra i powiem Wam że było pyszne, a zarazem proste i tanie (kiełbasa, papryka, kapusta i ziemniaki)
uciekamy do domku bo jesteśmy teraz u teściów, jutro Was poczytam bo mąż idzie do pracy na cały dzień

spokojnej nocki, pa!


[link widoczny po zalogowaniu]

"Dla Ciebie moje serce bije,
tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

19-01-2011 19:08:51

Netherland
ivonka moj ostatnio je tak calkiem calkiem smiling smiley sniadanie mleko z kaszka 180ml, potem zupka gesta, jak kaszka, cala miska, potem o 15 30 zjadl 180 ml i o 18 30 zjadl 220 ml grinning smiley rewelacja, moze teraz wiecej zacznie przybierac?? Chyba mu te smaki kaszek smakuja albo nagle ma wiekszy apetyt tongue sticking out smiley

Aleks juz spi w lozeczku, sam zasnal, mam nadzieje, ze do 8 pospie znowu, nie powiem calkiem mily szok, jak sie budze, a tu jasno tongue sticking out smiley Jedynie od sasiadow budzik budzi mnie ok 6 i pika w nieskonczonosc dluuugo, raz juz chcialam im zaklupac w sciane, bo chyba go nie slyszeli smiling smiley W ogole spimy w drugim pokoju, maly sam, i powiem wam, ze jakos lepiej mi sie spi i to bez stoperow w uszach tongue sticking out smiley Heh Tv ogladam do oporu, az zasne i jest gitara smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marusia (offline)

19-01-2011 19:18:19

Wrocław
mamusska ale Aleks ma zabójczy śmiechsmiling smiley hehe...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

19-01-2011 19:59:18

Netherland
marusia no ma smiling smiley potem sie smial jeszcze bardziej, az sie zanosil smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu] tongue sticking out smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-19 20:29 przez mamusska.

monika_kuszka (offline)

19-01-2011 21:11:14

gdańsk

mamusska (offline)

19-01-2011 21:26:48

Netherland
monika_kuszka fajnie, ze sie odezwalas smiling smiley co tam u ciebie?? Cos ostatnio zamilklas.. Dzieki za link tongue sticking out smiley Skorzystalam smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548860, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.