Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

manolka (offline)

19-05-2011 20:06:30

dziewczyny jeszcze raz dziekuje za zyczenia dla moje Julkismiling smiley

urodzinowe baloniki sto lat dla wswp i dla Olenki ulalaurodzinowe baloniki

eliziatko moja Jula otwiera buzie zeby umyc zabki ale wyrywa mi szczoteczke i chce robic to sama, czego oczywiscie nie potrafi bo konczy sie to na gryzieniu szczoteczki. dlatego daje jej w raczki szczoteczke do wlosow albo opakowanioe po moim antyperspirancie zeby czyms sie mogla zajac

kasiaczek nie martw sie umiejetnosciami lenki. moja Jula jest jednym z najstarszych dzieci tutaj i ja tez sie przejmowalam ze nie potrafi tego co juz inne opanowaly ale jak zaczela raczkowac to tydzien po tygodniu nabywala coraz to nowszych umiejetnosci : a to sama wstala , a to chodzila przy meblach itd...
LENKA sliczna, cudne brazowe duze oczy i jakie dlugie i ciemne wloskismiling smiley

justysia gratuluje zdania polskiego, trzymam kciuki za nastepnesmiling smiley

wswp taki fotelik kupilismy Julci [link widoczny po zalogowaniu]
ja tez wole cos Julce kupic niz sobie bo zawsze czegos jej brakuje, choc ostatnio i sobie cos zdolalam kupicsmiling smiley

adrianka Jula wsiadla do nowego fotelika i za moment w nim usnela , to zdjecie bylo robione przed usnieciemsmiling smiley

moja Jula nie umie pic z niekapka, gryzie go, ale kupilismy kubek z rurka/ze slomka i wiecie jak pieknie z niego ciagniesmiling smiley tylko ze krztusi sie ale ona od urodzenia nam sie woda krztusiala, miala najmniejszy smoczek z najmniejsza dziurka i zawsze przy piciu wody nam sie krztusila, a z ta slomka idzie jej coraz lepiej

i chcialam jeszcze napisac ze od wczoraj Jula coraz czescije sama sie puszcza i idzie sobie przez pol pokoju takze juz prawie chodzi, moja mala kruszynka tak smiesznie to wyglada jak stawia pierwsze krokismiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

20-05-2011 08:04:55

ja tak na chwileczke bo sie wlasnie nad jeziorko zbieramy na weekendgrinning smiley

dziekuje za zyczenia.
ulala-dla Olenki wszytskiego co najlepsze!
manolka-gratuluje 1 chodzacej dziewczynce forumowejsmiling smiley
diogeneska- tak myslalam ze z tego powodu masz dola,-ja mam identycznie... Ale zobaczymy co przyszlosc przyniesie,-ty masz bobaska w brzuszku wiec prosze sie nie smutac!!
adrianka- pewnie za kazdym razem, na wiycie kontrolnej sie nerwow najadasz:/ a jak czesto chodzicie?


[link widoczny po zalogowaniu]

manolka (offline)

20-05-2011 08:54:07

witajcie!
ja tak z rana bo mam urlop. szykuje Julci roczek- sprzatam i robie salatki itd.... kurcze jak ten czas leci. rok temu wychodzilysmy ze szpitala a dzis szykuje imprezke z racj ukonczenia pierwszego roku zycia smiling smiley

wswp zazdroszcze wyjazdu, tez chetnie bym gdzies pojechala nad wode a nie kisila sie na 4 pietrzesmiling smiley a Jula uwielbia wode...



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

20-05-2011 17:53:40

adrianka Ty masz ulgi, bo Twoj synus nie bedzie jedynakiem he he smiling smiley




eliziatko (offline)

21-05-2011 22:03:36

KRAKÓW
Kochane,
Robię właśnie porządki i stwierdziłam że sprzedam kosz mojżesza.Martyśka używała go pół roku.Ma funkcję kołyski.Może przyda się naszym przyszłym podwójnym mamusiomsmiling smiley Troszkę szkoda mi gosprzedawać,ale nie planuję przez najbliższe 2-3 lata maluszka więc nie ma sensu żeby stał.Jest naprawdę fajny,używałam go również na zewnątrz.



Martysia znowu chora,ostatnia infekcja była 28kwietnia.Idziemy w pon do lekarza bo coraz gorzej kaszle.Niestety synek też chory więc jest fajnie.
Ok,uciekam robic dalej porządki,tylko wieczorami mogę sobie pozwolić bo tak to ciągle przy maluchach.
Miłego wieczoru!!!


haniaagata (offline)

22-05-2011 18:54:10

Hej dziewczyny !!! Ale się rozpisałyście.... radość no cóz ja byłam bez internetu a w tygodniu wkońcu zrobiłam małe przemeblowanko i komp trafił do salonu więc Mikiemu niebędzie przeszkadzało moje nocne pisanie, oprócz tego pozbylam sie wkoncu kojca i zrobilam malemu kącik zabaw no i kilka zabawek schowałam dla nastepnego dziecka bo Mikiego juz je nie interesowały a propo własnie niedawno stał przy mnie i pił soczek grinning smiley od trzech dni próbuje sam chodzic za rączki to tylko dwie ale mamy juz za soba 3 razy po dwa kroczki a wczoraj z M puszczaliśmy go między soba ale raz przeszedł i koniec opusciła go wena a złapał głupawke. Wogóle trafił mi sie mały wariat niebojacy sie niczego, wychodzi nam z wózka wstaje w nim i wiecznie trzeba go pilnowac, wchodzi sam na nasze łóżko i dwa razy sam tez zszedł ale mamy je dośc niskie mu siega do pasa. Jak wózek mam w mieszkaniu to mały z nim spaceruje sam i takie tam a dzis cały dzień pił z niekapka wiec wkońcu załapał, ostatnio wyciagnoł mi z szafki słoik i zbił więc oczy dookoła głowy dosłownie ale podobno jak pierwsze dziecko jest nieznośne to nastepne anioł. Pieknie juz mówi mama,tata i baba a jak chce jesc to podchodzi i mlaska. Jak mu zwracam uwage lub pogroże palcem to on mi język pokazuje i tez grozi. Na slońce nic nie używam bo jeszcze na zakupach nie byłam a mały opalony rączki ma jam murzynek a teraz na ukąszenia kupiłam Fenistil żel bo strasznie go komary nam na dworze pogryzły i to na buzi chcemy coś kupi aby go przed wyjście spryskac ale niewiem czy to dobry pomysł. No i powoli przechodze na karmienie mlekiem bo mam coraz mniej pokarmu niestey mały pije już tylko na sen nocny i czasmi w nocy ale żadko w lewej piersi to już jakby zastuj bo góra dwa łyki i koniec więc tylko na prawej jedziemy. A za tydzień roczek i juz się nie wyrabiam chce aby wszystko lśniło a w środe jadę po moja babcię, napiszę jeszcze później bo mamy kupka. Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

wswp (offline)

22-05-2011 19:01:52

hej,ja tylko n amomencik bo dopiero wrocilam z jeziorka, -jeszcze nie nadrobilam kto co pisała,-ale wpadlam sie pochwalic... bo pekam z dumy!: Julka sama chodzi!! smiling smiley wczoraj mąż znia szedl za raczke, i nagle ja puscil a ona dalej szłagrinning smiley tak szybko zalapała ze dzisiaj juz cały pokoj przeszła samagrinning smiley alez to piekny widoksmiling smiley
pozniej wrzuce filmik ja sie ogarnesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 19:02 przez wswp.

wswp (offline)

22-05-2011 21:14:19

wklejam filmik- pierwsze proby chodzenia : [ebobas.pl] grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

22-05-2011 21:16:48

Hej ja spowrotem, mieliśmy taka awarie że musiałam go odrazu wykapac teraz śpi w wózku ciekawe o której później pujdzie mi spac sad smiley. Ale niedalo rady go przetrzymac. Wcozraj po trzch miesiacach przerwy bylismy na basenie wczesniej bez auta niedalo rady i maly zapomniał jak sie pływa to największe rozczarowanie i ból niby miał przebłyski ale nogi jak kłody może jeszcze uda nam sie odratowac sytuację jakoś systematyka i tyle nic innego niepozostało. No i musze łazienke zamykac na amen Miko ciągnie do kibelka a najbardziej interesują go zawieszki w nim i woda fuj juz mu się zdarzyło tragedia z jego wychowaniem ale co nakrzycze dam po łapkach i bedzie miał uraz a wam zdarzyło się nakrzyczec na maluchy? No i MIko tak ładnie jadł a teraz zjada 1/3 tego co przedtem ale dużo pije może to te upały ?
Diogeneska niemart się ja tez miałam takie załamanie szczególnie że chciałabym wrócic na studia ale jak finansowo niedamy rady. Miałam teraz isc dorobic do pracy M ale godzinowo tego niepogodzimy bo M ma dodatkową fuchę jeżdzi tam w trasy po swojej pracy. I lipa.
Marina my planujemy starac się o dzidzię pod koniec roku chcemy wykorzystac to że mam umowę do 2014r niewiem czy to dobry argument ale juz bym chciała nastepne tylko M sie wacha bo teraz jest prawie 100% pewności że dziecko odziedziczy wade wrodzona po M.
sweetmeg kwitniesz kobieto a maluch super zdjecia. Świetnej i ostrożnej podróży.
Natalia Miko ma basen dostac od chrzestnej na roczek więc jeszcze troche i też będzie sie kapac na podwórku.
Justysia super brawo mojej siostrze tak łatwo nie poszło ale tez zdala a tydzien temu jej chłopak oswiadzył sie jej ale slubu narazie nieplanują sa jeszcze mlodzi moga poczekac.
eliziatko niech sie stara a Martynce szybkiego powrotu do zdrowia i drugiemu maluszkowi tez.
wswp Gratulację, świetna sprawa Jula wogóle madra dziewczynka i jak szybko łapie Miko to jak broic też szybko.
kasiaczek niemart sie Lenka sliczna dziewczynka a po drugie czy to jakas regula że dziecko musi chodzic przed roczkiem? Uwazam że kazde ma na to czas i rozwija sie w swoim tempie a ja zaczełam chodzic mam moja dzis mi mówiła jak miałam 14 miesiecy a siostra jak 9 więc co dziecko to inne tempo.
manolka dla Julci spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe i duzo buziaków.
Adrianka Gratulacje dla synka my z M tez mamy dwie lewe nogi a twój synek po dziadkach odziedziczył tą pasje ?
Jeśli o kimś zapomniałam to wybaczcie.
A co szykujecie do jedzonka na iprezki urodzinkowe? My grila robimy ale ja mam impreze dla dziadkó, pradziadków i chrzestnych w sobote a dla ciotek i wójków pozostałych w niedziele. Tylko siostra M sie wylamała i powiedziła że w piątek przyjedzie zrobiła nam wiele przykrości ale długa historia i niechce mi sie na jej temat pisac bo brak słów. No i teściowa mi nadepneła na pięte bo juz się wtracac zaczeła jakbym gotowac niepotrafiła i zgodziłam sie na prośbę M żeby sernik upiekła ale gul mi skacze na sama myś że coś robi ale dla dobra naszych relacji musiała bo była taka wojna w domu że omal się z M nie rozstałam ale no cóż ja jestem zbyt pamiętliwa i niepotrafie wybaczac.
Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

haniaagata (offline)

24-05-2011 00:41:07

Ale tu dzis cisza, rozumiem odpoczywacie po ostatnich wpisach radość troche naprodukowałyscie. Dzis z Mikim byłam sama cały dzień wstyd mi to powiedziec ale myślałam ze oszaleję najgorsze że miał dzień mama blisko i na rączki, naczynia zmywałam w ratach i wogóle wszystko tak robiłam ale jutro tatuś więc juz maja powiedziane że piwnica do sprzątnięcia aja muszę lodowkę umy i zamrażalnik rozmrozic bo mi dziwiczki niezamykaja cos jest z nia nie tak ale wkońcu dostałam ja od ciotki za darmo więc niebede narzekac, nowej przy przeprowadce nie kupiliśmy wiecie zreszta jak było. W środę jadę po moja babcię i zostaje u mnie do niedzieli uff może cos przygotuje na ten roczek grinning smiley Co do bucików to Zawitkowski ostatnio wypowiadał sie w DDTVN więc napewno jest w necie. Ja nie kupuję bucików znanych firm straram się znależc w dobrej cenie i wygodne dla malucha w domu zreszta biega w skarpetkach lub na bosaka bo tak lubi.
Ola no to wiesz co przechodze Miko tez się kłócic potrafi mi zkolei pralke wyłacza podczas prania Mr. Green ale pochwale go ze jak widzi że wkładam pranie do automatu to podchodzi i mi pomaga a jak wyciagam to też to robi i ładnie wkłada do miski ostatnio do niej trafia smiling smiley a jak ostatnio porozlewał soczek na kafelkach w kuchni to dałam mu sciereczke i powycierał nawet mu to wyszło, strasznie chciałby ze mną naczynia myc ale na to jeszcze niepozwolę LOL no i klamerki jego żywioł :washing:
pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.