Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

manolka (offline)

30-03-2011 21:41:33

sweetmeg ale Filip juz zapierdzielasmiling smiley widze ze nadal ma irokeza!smiling smiley

natalia gratulacje dla Kacperka, fajnie to wyglada jak chodzi tak jeszcze nieporadniesmiling smiley

kasiaczek nie martw sie, jeszcze jest czas a jak Ci juz zacznie raczkowac to zobaczysz jak pozniej szybko bedzie sama wstawala i chodzila. najwazniejsze ze prawidlowo sie rozwijasmiling smiley

ulala u nas tez ostatnio popsuly siue nocki ale my juz winowajce znamy-malej ide gorne jedynki. mam nadzieje ze szybko jej wyjda i sie wyspimy w koncusmiling smiley

katka, marrina wspolczuje chorobska, dobrze ze juz lepiej.

wswp jak tam Juleczka z obiadami, wiecej je? bo u nas sie od kilku dni poprawilo (tfu tfu zeby nie zapeszyc). mala 2 ostatnie dni zajadala sie krupnikiem a dzis zjadla kopytko z sosikiem i miesko z gulaszusmiling smiley mam nadzieje ze juz bedzie nam tak jadla...

dzisiaj u nas juz piekna pogoda. Jula byla 2 razy na spacerze. raz z opiekunka, drugi raz z nami byla na zakupach-pierwszy raz w markecie bylasmiling smiley w koncu moglam jej zalozyc wiosenna kurtke, od razu dziecku bylo lepiej bo w tym kombinezonie to juz taka skrepowana byla. wyszla Julce jedna gorna jedynka, czekamy na drugasmiling smiley
i najwazniejsze: Julcia wczoraj zrobila siusiu do nocnika!!! moja mala zdolniachasmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 21:44 przez manolka.

wswp (offline)

31-03-2011 08:20:05

Justysia- a nie mowilam, ze zatesknisz za czasami kiedy to mala sobie lezala na kocyku?tongue sticking out smiley
natalia- Kacper jest niesamowity!! pieknie idziesmiling smiley
p.s dzieki za pocieszenie. Studia dla mnie nigdy nie byly jakims wyznacznikiem wartosci czlowieka, czy jego inteligencji... aczkolwiek czasem nachodzi mnie jakis dół z tego powowdu ze ich nie mam:/
p.s2 u nas tez poki co 2 zabki tylkotongue sticking out smiley ale naprawde nie ma sie czym martwic! beda zdrowsze! a Kacperek jeszcze ma pol roku na pierwsze zabki
manolka- wow, to super Jula zdolniacha! my tez mamy nocnik ale narazie sie kurzy...


[link widoczny po zalogowaniu]

Ulala (offline)

31-03-2011 09:22:07

Warszawa
A my nadal walczymy w nocy. Na 100% górne jedynki, bo już po prostu je widać! Jeszcze 1mm i będą na wierzchu. Mąż teraz wyjechał, więc śpimy z Olą razem - innego wyjścia nie ma, bo jak ją odkładam do łóżka, to jak bym ją na rozżarzone węgle kładła. I co noc 2 godziny około północy albo tuż po nie śpi, tylko włazi na mnie i płacze biedna. No nic, przetrwamy to, inaczej być nie może smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

31-03-2011 15:03:24

Hej dziewczyny!!! W sobote skończył mi się @ uff ciężko było choc w sumie po tym co było to i tak krótko te 7 dni. Dziękuje za życzonka dla Mikosia, 27 skończył 10 miesięcy no i wam powiem że 15 maja mam komunie u cioci a że to druga w rodzinie to podziałi tak więc to moja chrzestna więc niemoge odmówic jej dziecku a 27 roczek Mikiego a 11 czerwca 18-stka mojego brata i mam już zawrót głowy skąd wziąśc na to kase niemam pojęcia. M teraz w kwietniu dodatkowo zarobi ale opłaty i wogóle zaczynam się martwic. A idzie wiosna buty i te sprawy a ja w ciuchy sprzed ciąży jeszcze mało co wchodze a z ciąży są za duże i zaczynam lament w co ja si ubiore.........? Znow Miko mi klawiature poprzestawiał to jest czort. My tez mamy znów nocki zawalone ale górne dziąsła ma aż białe więc napewno ząbki ale ile to jeszcze potrwa..... Śpi z nami prawie od tygodnia bo jak kładłam go do łóżeczka to tak jak ty Ulala masakra a znami to jeszcze jako tako no i mam go pod ręka bo pije w nocy bardzo duzo dziś co godzine ale spał do 12:30 odsypiał wczorajszy dzień i noc. Wiecznie coś jak nie gong na czole lub warga rozwalona to teraz jeszcze te zęby znowu ach czasmi to mam ochote ubrac kurtkę i wyjśc. Wczoraj Miko tez cały dzień prawie na dworku ostatnio wogóle jak go ubierzemy to wychodzimy na pół dnia ale prace ogrodowe sie zaczeły no i działamy z sąsiadką aby pięknie latem było a M porządkuje podwórek.
Diogeneska i Ola gratulujemy otrzymania bączków fajna sprawa.
sweetmeg Fifi pieknie biega. Miko też chodzi za rączki jak się go prowadzi ale nie biega jeszcze. Wogóle staje przy wszystkim ipuszcza się na chwile ale to są setne sekundy jak stoi.
Natalia Kacperek pięknie sobie radzi wogóle jest niesamowity i tak szybko wszystko u niego oprócz tych ząbków ale im później tym lepiej. Widze że buciki zakładasz ja tego nie robie bo wedłóg Zawitkowskiego dziecko najpier na bosaka powinno wszystko sobie wykształtowac, moja mama tylko mnie wyzywa że tego nie robie i dla świętego spokoju przy niej zakładam a tak tylko w skarpetkach. No i na wyjscia do wózka.
kasiaczek spokojnie powoli Miko tez raczkuje dopiero od jakiś dwóch tygodni a chuśtawka fajna sprawa i jaka radocha dla dziecka.
Justysia współczuje tej bieganuny i tej matmy na maturze ja zdawałam nowa mature jako pierwsz według rocznika i miałam wolny wybór więc pisałam z polskiego,niemieckiego,wosu i na poziomach rozszerzonych ale moja siostra w tym roku tez zdaje i juz są inne zasady ale ja pisałam 6 lat temu ale ten czas zleciał, super że sukienka pasuje.
katka, marina współczucia.
Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

marrina (offline)

01-04-2011 08:22:21

manolka Gratuluje !! Jak Wam sie to udalo? Ja malego posadzilam, siedzial 15min, musialam go zagadywac, zrobil siku do nocnika i nawet nie zajarzyl o co chodzi. Pisalam juz chyba o tym. A sam z siebie to nie chce, ale ciesze sie, ze Wam sie to udalo smiling smiley

Natalia u Nas przebiła sie gorna jedynka, takze Kacperki powoli ruszaja do akcjismiling smiley

wswp a mnie nachodzi dol, ze mam te studia, bo zanim zaszlam w 2 ciaze, poszlam do urzedu pracy i mi powiedzieli, ze pracy z moim wyksztalceniem dla mnie nie ma, a na inne oferty potrzebuja z nizszym. I jak tu dogodzic?

haniaagata Co to jest @ ? tongue sticking out smiley Ja mialam ja po porodzie tylko 4x i juz zapomnialam znowu jak to jestsmiling smiley




natalia1645 (offline)

01-04-2011 09:46:15

Hej mamusie
dziekuje za pochwaly:*
wswp wiesz mi tez sie wydaje ze studia w dzisiejszych czasach nie są duzym wyznacznikiem wartosci, znam pare osob z wyzszym wyksztalceniem, ktore je zdobyly tylko dlatego ze chodzily na prywatne uczelnie i slono placily, a jak trzeba bylo zdac egzamin to flaszeczki kupowali wykladowca;/
manolka gratulacje dla Julci za siusi i zabkasmiling smiley moj maly narazie unika nocnika jak ogniaszaleniec
haniu noo to Ci sie nazbieralo imprez, u mnie podobnie w maju przyjecie chrzesniaka, urodziny chrzesniaczki, w czerwcu maja urodziny: Kacper, moja siostra, siostrzeniec, siostrzenica i moja mama. Widac czerwiec to dobry miesiac na rodzenie dziecigrinning smiley tez sie zastanawiam skad kase, czesc prezentów kupie jak dostaniemy zwrot podatku i wtedy tez kupimy wiekszy fotelik.
marrina gratulacje zabkasmiling smiley no to moze i u nas cos ruszysmiling smiley

a u nas stara bieda, bo na nowa nas nie stac grinning smileygrinning smiley
Kacper sobie upodobal suszakre, ciagle z nia chodzi, je, spi normalnie nie moge z niego. Zyczymy milego dzionkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

01-04-2011 09:58:59

Kraków
Cześć dziewczyny!
Jestem jestem i czytam Was regularnie tylko ostatnio nie miałam jakoś weny do pisania.
Po pierwsze miałam grypę żołądkową i męczyłam się przez 5 dni :/ a do tego okres sad smileyMasakra! Dobrze, że mały nie złapał tej grypy.
Po drugie zaczęły mi się zajęcia. Na ten czas Filipem zajmuje się moja mama a potem mąż. Nie brałam indywidualnego bo mi się nie opłacało, bo niektóre zajęcia kończą się po 3 lub 5 spotkaniach więc bezsens.

U nas po staremu. Filipek grzecznie się bawi i zaczął pełzać wielkie oczy Ale oczywiście tylko do tego co wydaje mu się atrakcyjne winking smiley
Wczoraj zrobiliśmy test i położyliśmy małego na dywanie...był płacz. Położyłam przed nim ciastko a ten dostał takiego speeda że szok! grinning smiley
Później zachęcałam go naszym aparatem. I nawet podkurczał nóżki do raczkowania smiling smiley także jest szansa smiling smiley
My dużo czasu spędzamy na polu albo na balkonie. Wsadzam małego do chodzika albo prowadzimy za rączkę i gramy w piłę-jest radocha grinning smiley
Dziękujemy za komplementy Filipowego 'biegania' grinning smiley

Poza tym wszystko dobrze.
natalia1645 Kacperek super z tą suszarką winking smiley
wswp co ty za głupoty opowiadasz, że bezwartościowa jesteś! Masz rodzinę, córcię i to est ważne a praca się znajdzie a na naukę jakbyś chciała nigdy nie jest za późno smiling smiley

Zmykam na spacer i jakieś drobne zakupy winking smiley


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

01-04-2011 11:18:51

sweetmeg- uuu to nieciekawie mialas z jelitowka i okresem naraz.... no ale ... nieszczescia chodza paramitongue sticking out smiley
co do studiow,-to chcialabym kiedys, ale na to trzeba kasy.... njapierw musze odebrac papiery ze poprzedniej uczelni,-ale najpierw musze zaplacic za semestr (w ktorym bylam 1 na zajeciach)ok 2000zl,- no i studia zqaoczne tez kosztują... a kasy brak:/ i w najblizszych latach nie ma widoku na jakas kase... wiec odpada:/
Wiec chciec nie zawsze znaczy móc...


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 11:54 przez wswp.

diogeneska (offline)

01-04-2011 14:06:12

Szczecin
Hej Dziewczynysmiling smiley u nas bez większych zmian, a Tośka rozrabia na całegosmiling smiley Mam nadzieje, ze od jutra będe miała juz internet, to objerzę filmy,które wstawiłyściesmiling smileyCo do poczucia bezwartościowym to ja tak się ostatnio czuję...siedzę w domu, nie mam pracy, drugie dziecko w drodze, więc marne szanse na zatrudnienie, swoj biznes też musi poczekaćsad smiley i tak kółko się zamyka. Zajmuje się praniem i prasowaniem i mam wrażenie totalnej porażki. Jestem zamknięta jak w jakieś klatce, czasami się w niej duszę. Dziś byłam na pobraniu krwi, a potem na poszukiwaniu prezentu dla mamy na imieniny i byłam taka szczęśliwa, ze jestem między ludźmi. Lubię zajmować się Tośka i być z nią, ale nie chce usłyszeć , ze nic nie wnoszę do domu( oczywiście mam na myśli najbardziej wypłate) straciłam poczucie własnej niezależności. Troszke się pożaliłamsmiling smiley od razu lepiej
A do tego, wcześniej pisałam wam, że mój tata miał stłuczkę i samochód do kasacji, pojechał go odebrać i okazało się, że samochód został okradziony, śladów włamania brak, a właściciel mówi, ze to nie jego wina i się zaczęło policja, odszkodowanie i masa kłopotów....i kolejny raz widać jaki mamy kraj.
U nas pojawiło się słońce,ale okropnie wieje- wiec spacer przekładam na jutrosmiling smiley
miłego dniasmiling smiley






haniaagata (offline)

01-04-2011 16:48:52

Hej dziewczyny !!! Mam ochote wyskoczyc pryey okno mam tak niegrzecznego sznka ze wzsiadam z tego pociagu. Niema chwili spokoju znow przestawil klawiature i niemam polskich zyakow a na y mam z i odwrotnie jak on to robi niemam pojecia na szczescie jak wlacze znow kompa do wraca do normy. Przepraszam za pisownie. Miko nauczyl sie sam pic z butelki sam trzyma a wczoraj kupilam mu takie z uchwytami i zadowolony.
manolka fajna sprawa moje nocnikowanie ogranicza sie do sporadycznych posiedzen ale jeszcze efektow niebylo.
sweetmeg my tez tak na poczatku robilismy a teraz oczy w tylku jak to Justysia nasza powiedziala.
wswp Ja tez mam mature i rok policealnych gdzie mam dyplom Logisty ale kobiety z tym zawodem to nie sa mile widziane a terz o juz d... bo nic nie pamietam z tego no i rok studiow zaocznych Socjologii musialam przerwac z racji pracy w restauracji najpierw szefowa sie zgadzala a pozniej miala pretensje ze w weekendy niepracuje a ja mloda i glupia zrezygnowalam bo praca byla warzniejsza teraz zaluje bo wkoncu w sklepie na kasie wyladowalam.
dioeneska znam ten bol, odkad kasz z mojej pensji niema to zle mi z tym a spacerki zawsze mimo pogody bo jak nie ja to M. Czasami to dobrze ze M tak pracuje.


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546430, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.