Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

kasiaczek (offline)

19-02-2011 22:36:08

lódz
czesc dziewczynki
musze sie pochwalic ze lenka wypila dzis na wieczor mleko z butelkismiling smiley
i chcialam was prosic o porade bo lenka nie dokonca jeszcze sie przekreca z pleckow na brzuszek tzn tylko na bok proboje a o raczkowaniu nie wspomne ,,,mama mi mowila zeby smarowac ja po kapieli spirytusem bo to ja wzmocni bo nas tez smarowala nim w dziecinstwie... a moze wy znacie lub stosujecie jakies kremy olejki na wzmocnienie ?
pozdrawiamysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

20-02-2011 10:59:03

hania-oj ty to kobieto masz przygód...przeprowadzka, choroba Mika,-ciagle cos sie dzieje.Ale teraz jak podjeliscie pierwsze kroki to bedzie juz tylko lepiej. A co do kaszlu to znowu polece inhalacje. probowalas?
kasiaczek- to moze wkoncu wrocil Lence apetytsmiling smiley a z tym smarowaniem spirytusem to szczrz e powiem ze nie wiem czemu ma to słuzyc... napewno nie bedzie dobre dla skory. a na co ma pomoc? jak dla mnie to delikatnie mowiac... nie za madry pomysł...
A co do spra wnosci ruchowej Lenki: - czy ty pisalas moze kkiedys ze chodzilas z mala na rehabilitacje?bo niepamietam juz...
Ja bym powiedziala o tym na wizycie pediatrze, moze jest jakis problem z napieciem miesniowym? nie to ze cie strasze ale napewno nie zaszkodzi to sprawdzic, moze potrze bne sa jeszcze jakies cwiczenia?
A moze teraz Lenka bedzie miala skok rozwojjowy i n auczy sie kilku umiejetnosci naraz?to jest nieprzewidywalne. w kazdym razie trzeba obserwowac,-taka nasza rolasmiling smiley
natalunia- gratuluje. teraz dzieciakki beda nas zaskakiwac z dnia na dziensmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

20-02-2011 14:18:26

Kraków
hej!
Wszystkim dzieciaczkom gratuluje nowych umiejętności!thumbs up

wswp na Julcie się napatrzeć nie mogłam! Ależ z niej mały kombinator winking smiley
diogneska pokoik bardzo fajny! i taki kolorowy smiling smiley Tosi pewnie się podoba smiling smiley
haniaagata to prawda, twarda z ciebie babka! Dajesz sobie radę świetnie! i najważniejsze, że teściów masz już z 'głowy' winking smiley teraz to dopiero zatęsknią winking smiley Co do kaszlu to jak suchy to może spróbuj syropu prawoślazowego. Ja podawałam mojemu i pomagało. on jest bez recepty.
kasiaczek faktycznie powinnaś skonsultować rozwój z lekarzem. To na pewno nic złego, mówią, że każde dziecko ma swój rytm rozwoju ale może faktycznie jakieś rehabilitacje pomogą. Ja Filipa kładłam na dywanie albo na macie i dookoła rozrzucałam zabawki, po które sięgał i tak nauczył się przekręcać na brzuszek smiling smiley A może postaw jakąś grającą albo świecącą zabawkę...-to będzie dobra motywacja smiling smiley
Co do spirytusu... nie mam zdania, bo nigdy o czymś takim nie słyszałam..


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

20-02-2011 14:20:28

Kraków
co do filmiku..... o matko! Jestem w ciężkim szoku wielkie oczy


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

20-02-2011 21:59:34

Milka nie przejmuj się, moja też taki leń i ni w ząb się nie rusza z miejscatongue sticking out smiley
Diogeneska pokoik naprawdę piękny!smiling smiley
Natalunia filmik po prostu zwalił mnie z nóg... Chyba już bardziej nieodpowiedzialnym być trudno... A umiejętności nowej gratulujęsmiling smiley
Kasiaczek z tym spirytusem to zdecydowanie Wswp ma rację - mądre to to nie jest... Alkohol przez skórę całkiem nieźle się wchłania, więc może to "wzmocnienie" polega na lekkim odurzeniu dzieciaka po prostu, czego pokolenie naszych mam nie wiedziało? Bo taki lekko wstawiony człowiek zawsze ma więcej energiitongue sticking out smiley
Sweetmeg na mojego leniuszka żadne zabawki dookoła nie pomagają... Jak długo nie umie sięgnąć to się denerwuje i wie, że w końcu ktoś zareagujetongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kasiaczek (offline)

20-02-2011 22:59:49

lódz
witajcie dziewczyny
z tym spirytiusem to jest tak ze sie smaruje cialko dziecka po posmarowaniu oliwką...
a swoja droga to dziwi mnie fakt ze nic na ten temat nie wiecie bo kiedys mamy nas smarowaly wlasnie tak nie mowie ze wszystkie mamy ale to sa stare babcine sposoby...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

20-02-2011 23:27:17

Hej dziewczyny !!! Goście wypędzeni no i z Mikim wkońcu lepiej nocka przespana więc jest ok, teraz go też położyłam do łóżeczka ale widze że cwiczy jakieś dziwne akrobacje zaskoczony no i wkońcu się uśmiecha. Ta maśc majerankowa zdziałała cuda ma już gęstą wydzieline z noska, harczy trochę ale jest o niebo lepiej i posmarowałam go dziś tym smalcem gęsim powiem ze to działa. Wiecie co fajnie jest się przeprowadzac dostałam mnóstwo prezentów mam gwiazdke w lutym radość tylko to takie domowe drobiazgi a jak cieszą, ciekawe co mi teście przywiozą spinning smiley sticking its tongue out . Nawet moja babcia mnie odwiedziła, bardzo jej się u mnie podobało. Powiem wam szczerze że jak tam mieszkałam to moja rodzina wogóle mnie nie odwiedzała bo nie przepadali za teściami, teściowa miała to do siebie że chciała gościc moich gości teraz za to nadrabiają.
kasiaczek pod żadnym wypadkiem tego nierób, nieraz udowodniono że sposoby z lat '70 i '80 były nie obrax sie ale głupie. Moim zdaniem to jeden z tych takich udziwnień z tamtych lat. Dla mnie to tak jakbyś dała jej go do ust bo niby lepiej śpi dziecko a przecierz alkohol nawet przez skóre u takiego dziecka uszkadza zakończenia nerwowe to cud że wam nic się niestało.
Natalunia super gratulacje.
wswp niemam inhalatora i kasy na niego więc niewiem czy pod ręcznikiem by mi wysiedział.
sweetmeg znam ten syrop bo sama go stosuję ale jak ja byłam chora to sie okazało że go niemogę bo jest niewskazany dla kobiet karmiących więc bałabym sie go dac Mikiemu.
Buziaki i pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-21 00:58 przez haniaagata.

diogeneska (offline)

21-02-2011 09:07:24

Szczecin
Hej Dziewczynysmiling smiley dziękujemy za komplementy dotyczące pokoju( jak na razie Tosia woli spać z nami)
My dziś świętujemy kolejny miesiąc Tosismiling smiley
Jeśli chodzi o ten spirytus to jak dla mnie to nie jest dobry pomysł, można podrażnić jedynie deliktaną skórę dziecka, ale jak zapytałam mamę to powiedziała, że moja babcia tak faktycznie robiłasad smiley
haniaagata super, że przeprowadzka skończona, teraz tylko dużo zdrówkasmiling smiley
Olu, Vilemko, Eliziatko i Rogalik- odezwijcie się!






natalia1645 (offline)

21-02-2011 09:24:37

Hej
diogeneska wszystkiego dobrego dla Tosismiling smiley a pokoik cudny, sliczne firanki, ja planuje Kacprowi zrobic pokoj z motywem z bajki AUTA juz wlasnie widzialam tez firanki z tym motywem, posciel dostanie na roczek, na scianie bedzie mial naklejke tego auta co gral glownego bohatera hehe, i wogole ma byc w tym stylu wszystkosmiling smiley oczywiscie to jak juz wybudujemy ten domek gospodarczysmiling smiley
Haniu ciesze sie ze jestescie na swoim, ze daliscie radesmiling smiley duzooo zdrowka zyczesmiling smiley
kasiaczek raczej tez bym odpuscila sobie tan spirytus
natalunia w ktorym Ty Osieku mieszkasz? kolo czego?
a u nas hmm stara bieda, jednak pojawil sie jeden problem mojego meza ostatnio zlapal silny bardzo silny bol glowy, wymiotowal, mowil ze mu cos pulsujesad smiley to bylo w nocy wiec odrazu z rana pojechalismy do lekarza, ze to byla niedziela nie byl to lekarz do ktorego byl zapisany, wiec kazal mu brac pyralgine, i w tyg zglosic sie do swojego. Jutro idzie i mam nadzieje ze da mu skierownie na tomografie, raz ze juz nie raz sie skarzyl na jakies pulsowanie w glowie, dwa ze jego dziadek mial brzydka chorobe zwiazana wlasnie z glowa;( az nie chce pisac tej okropnej nazwy choroby. Trzymajcie kciui zeby wszystko bylo dobrzesad smiley
pozdrawiamy


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalunia2607 (offline)

21-02-2011 09:48:39

Osiek
diogeneska Wszystkiego najlepszego dla Tosi, cudny pokoik ma Tosieńka aż zazdroszczę smiling smiley
natalia1645 Tak mieszkam w tym Osieku koło Bdg może nazwy dalej nie podam smiling smiley W Bdg mam lekarza i teraz jeżdżę prawie co miesiąc przez tą cholerną zakrzepice smiling smiley Przed ciążą byłam w Bdg częściej no teraz z Igim to nie za bardzo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.