Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

sweetmeg (offline)

01-10-2010 20:01:08

Kraków
Hej!
A my dziś postanowiliśmy wykorzystać, że nie pada i poszliśmy na spacerek winking smiley Oczywiście Fifi cieplutko ubrany a mamusia trochę zmarzła tongue sticking out smiley he he he
haniaagata ale super! MIKOŁAJU gratulujemy pierwszych ząbków smiling smiley
ola1982 biedna ta Twoja niunia z tym oczkiem.. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok!
A my jutro mamy 3 miesiące! winking smiley
Justysia84 brawothumbs up ja też się wybieram na prawko winking smiley


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

01-10-2010 21:59:43

hej! Julcia dziekuje e -ciociom za komplementysmiling smiley a sily ma strasznie duzosmiling smileypo mamusi(ktora bila w szkole chlopakow tongue sticking out smiley) ona najchetniej to by juz siedziala gdybym jej pozwoliła... i strasznie sie zlosci jak jej zabraniam narazie.

Vilemko- ja Julce daje soczek 3 dzien. na poczatku 2 lyzeczki, nastepnego dnia 3, a dzisiaj juz 2x 3 lyz. Ale to jest radocha jak sie wprowadza nowe produktygrinning smiley takie fajne minki Jula strzela jak jej daje ten soczek,-tak sie delektuje az oczka zamyka.

Ulala- moja mała tez jak swego czasu tak duzo plakala to mi tez zachrypla,-ale przeszlo samo


[link widoczny po zalogowaniu]

Vilemko (offline)

02-10-2010 09:16:24

Sosnowiec
wswp a jak robisz ten soczek ? czy może dajesz gotowy ?
diagoneska wszystkiego naj naj naj, żeby się wszystko udało dziś a słoneczko wyszło jakby dla Was dużo szczęścia urodzinowe baloniki[/color


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

02-10-2010 10:11:30

Vilemko-pytalam lekarza jakie lepiej dawac, czy gotowe czy swoje,-to mówil ze jak mam dostep do sprawdzonych jablek to ugotowac, ajak nie to lepiej ze sklepu albo z targu nie kupowac tylko podac gotowy,-wiec daje gotowy.
diogeneska - pogoda piękna!!smiling smiley WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA WAS,-dla Ciebie, Tosi i męza!!
p.s czekamy na relacje i fotki


[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

02-10-2010 17:49:31

Hej dziewczynki !!!! My wczoraj pojechaliśmy znowu na basen, ale Miko miał radoche. Przekonał się że fajna sprawa, tylko że teraz było dziewięc dzieci a go cały czas zaczepiała taka mała Nadia 11-miesięczna i tu zaczyna sie coś dziac smiling smiley podrywał ja na maksa a ona uradowana smiling smiley.
Myślałam że po takim wysiłku zaśnie szybko on poszedł spac o 23 ale wstał o 10 i sobie pospaliśy a teraz nadrabia i też śpi. Tataus się dziś nim zajął i chodzili z 2 godz. na spacerku tylko ze tatuś zmarzł a synek spał smiling smiley. A ja zrobiłam nawet karpatke i mamy pyszne ciasto do kawki. Sprawa z bujaczkiem się rozwiazała sama poprostu się popsuł. Mechanizm wibrujący nie działa odsyłamy go na gwarancje więc może uda nam się wymieni na tamten co chciałam smiling smiley oby trzymajcie kciuki.
A teraz niezgadniecie co mi sie przytrafiło w tyg, sprzątałm wystawke za szkłem i chowałam nasze ślubne pamiątki i w jednej z nich znalazłam jeszcze kase !!! Przydała się nie powiem.
Przedewszystkim dziękujemy e-ciociom za gratki dla Mikosia. No ale Olgierd nas wyprzedził tylko Goya nas nie poinformowała osobiście no i jeszcze ktos ale narazie nie piszą więc sama się nie wydam. Pozostawię tą radośc rodzicom. Kreseczki na dziąsełakch coraz większe i rosna te ząbki jak na drożdzach. Ach jak te dzieciaczki nam szybko rosną.

A dla cioci diogeneski


STO LAT STO LAT I DUŻO SŁONECZKA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA, POCIECH Z DZIECI NO I MĘŻA !!!

OCZYWIŚCIE PROSIMY O RELACJE I FOTKI. Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

marrina (offline)

03-10-2010 17:22:00

wswp ale podobna do mamusi winking smiley

Justysia ja mam obrone w tym roku, ale najwazniejsze, ze idziemy do przodu. powodzonkawinking smiley

haniaagata dobrze tak cos niespodziwanego znalezcsmiling smiley gratuluje zabkowsmiling smiley

wswp moze niedlugo i ja bede soczek dawac malemu. W koncu maja tylko dzien roznicy. A mialas na mnie poczekac hi hi. Ale dobrze, ze Julci nie trzeba bylo "wolac", bo kroplowki byly meczace.

diogeneska Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Zycia !!!




wswp (offline)

03-10-2010 17:51:04

marrina- no mialam farta ze ksiezniczka łaskawie zdecydowala sie wyjsc w zasadzie pare godzin przed wywolaniemsmiling smiley ...ehh to juz prawie 4 miesiace...ale ten czas leci :O Jula bardzo lubi soczek, od pon. moze wtorku zaczne jej dawac marchewkowy, -a 13-tego jak skonczy 4 miesiace dam jej kaszkesmiling smiley ale bedzie frajda!


[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

03-10-2010 20:46:04

Cześć dziewczynkismiling smiley
Diogeneska - wielkie gratulacje!!! Pochwal się koniecznie wrażeniami i fotami jak tylko będziesz w staniegrinning smiley
Jak Haniaagata wspomniała jest tu taka niedobra co się nie pochwaliła jeszcze zębami czyli jawinking smiley Ale jak pisałam o Goyi to jeszcze nie widziałam u mojej młodej, zauważyłam dopiero następnego dnia chybasmiling smiley Więc idą nam też obydwie dolne jedynki, już są kreseczki na dziąsełku wyraźne więc czekamy kiedy się pojawią na zewnątrz ząbeczkismiling smiley Ale malutka się denerwuje strasznie, ślini tak że aż liszaje na buźce się porobiły i ogólnie taka bidulka jest...
Marrina to nie czuję się taka samotna w tej mojej edukacjismiling smiley I już teraz życzę powodzenia!
Haniu Goya nie napisała sama bo jak wspominałam nie ma życia chwilowo z Olim ale obiecała że się odezwie jak tylko da radęsmiling smiley Fajnie macie z tym basenem, też chcielibyśmy się wybrać, ale mój M. ciągle jest przeziębiony i nie mamy jak bo szkoda żeby dzieciaczki pozarażał...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

03-10-2010 21:42:00

A to moja Magdusiasmiling smiley

W chuściesmiling smiley


A tutaj z mamąsmiling smiley
A w ogóle małej ostatnio udało się dwa razu obrócić z brzuszka na plecki, choć trochę przypadkiem ale jej się podobałosmiling smiley Ale jeszcze nie zakumała jak się tego nauczyć na stałetongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

04-10-2010 09:16:49

Kraków
diogneska WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA! DUŻO MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!
Czekamy na fotki i relacje smiling smiley
wswp, Justysia dziewczynki super!
A u nas zaczynamy ząbkowanie... Wczoraj Fifi przez półtorej godziny nie mógł zasnąć i strasznie płakał wkładał rączki do buzi... ogólnie bardzo dużo się ślini... ech.. Dzisiaj idziemy do lekarza, bo wyszło mu coś na policzku....wydaje mi się, że to liszaje od tej ślniky-tak jak mówiła Justysia84... poza tym mały ma jakiś katarek więc warto to zbadać winking smiley
A ja właśnie zaczęłam ostatni rok studiów mgr... i powiem Wam że bardzo ale to bardzo mi się nie chce... tongue sticking out smiley Będę się starać o indywidualny tok... czyli wszystko nadrobię sama winking smiley Szczerze to nie wiem jak to będzie ale może koleżanki będą takie miłe i chociaż część notatek mi podrzucą winking smiley
A dziś ma być ładna pogoda, więc wybieramy się z Filipkiem na spacerek smiling smiley Umówiłam się z koleżanką i jej o miesiąc starszym od naszego Filipka synkiem winking smiley Pobojcymy troszeczku tongue sticking out smiley

A to nasz księciunio smiling smiley




Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.