Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

Justysia84 (offline)

20-09-2010 15:49:41

Olu ja teraz akurat mam małe porcje - od 80 do 100 ml najczęściej. Chyba że trafi się dłuższa przerwa to nawet i 140 - 160 się trafi ale to rzadko. Moja mała po prostu je teraz często ale małe porcyjki bo jak pisałam ząbki nam idą i się denerwuje zaraz przy cycu bo ją swędzi albo bolisad smiley I dlatego nie dam rady odciągnąć więcej.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

20-09-2010 16:52:28

Olu nie ma za cosmiling smiley Jeszcze mogę tylko od siebie polecić torebki do mrożenia pokarmu firmy TUFI. Są rewelacyjne, praktycznie identyczne jak Medeli a duuuużo tańsze. Za Medelę życzą sobie ok 60 zł za op. 20 szt., a tych jest w op. 25 szt. i kosztują od 21 zł z groszami do max 25 - 26zł. A są też zamykane strunowo (najwygodniej), są samostojące i z atestem PZH. Raz jak mi zabrakło kupiłam jakieś inne w aptece i to normalnie żenada co sprzedają, bo ja do niej wlałam mleko a drugą stroną wyciekło... Więc te polecam z czystym sumieniem, są sterylne - otwiera się je dopiero przed użyciem bo są zaklejone i ja na prawdę jestem zadowolonasmiling smiley Jak znajdę linka do stronki gdzie je znalazłam to Ci podeślę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

20-09-2010 20:28:44

natalia- świetny Kacperek,- to jest cudowne-taka radochagrinning smiley miod dla uszusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaczek (offline)

20-09-2010 21:57:49

lódz
natalia1645 filmik rewelacyjnysmiling smiley
czy ktoras z Was zageszcza juz mleczko ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

luiza_m2 (offline)

21-09-2010 08:18:42

Boguchwała
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE PO MOJEJ DLUGIEJ PZERWIE NIE ZAGLĄDANIA NA PORTAL CIESZE SIĘ ZE JUZ TU MOGE BYC JESTEM BARDZO SZCZĘSLIWA
MAMUSIA DWÓCH CÓRECZEK SANDRUSI I AMELKI KTÓRA URODZIŁA SIE PRZEZ CESARSKIE CIĘCIE PO WIELKICH PROBLEMACH CIESZE SIE ZE
JEST JUZ WSZYSTKO WPORZADKU ŻE JEST ZE MNA BO DZIECI SA NAJCUDOWNIEJSZYM DAREM KTÓRE MOGŁAM DOSTAC POZDRAWIAM
WSZYSTKIE SZCZESLIWE MAMUSIE TE KTÓRE URODZILY W CZERWCU I NIE TYLKO smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Vilemko (offline)

21-09-2010 09:05:39

Sosnowiec
hej

luiza_m2 witam i cieszę się razem z Tobą smiling smiley
natalia słodkości mój Mateuszek też się tak zaśmiewa to jest najcudowniejsze i najrozkoszniejsze zarazem, śmiejemy się z mężem, że ma śmiech jak dzidziuś z reklamy
a my mamy pierwszy mały sukces oto on :



z małym wszystko dobrze, wyniki krwi dobre i napięcie mięśniowe także, ma tylko lekką asymetrię do wyprowadzenia, wczoraj bylismy na ćwiczeniach i już widać efekty, na początku mały się dobrze bawił i był zadowolony no ale jak mu rehabilitantka kazała coś robić to już protest hi hi hi ale się opłaciło, wiemy już jak go ćwiczyć w domu ale trochę się boję wieć będę robić takie delikatne a resztę z lekarzem będzie ćwiczył, no i w czwartek szczepimy smiling smiley

kasiaczek ja jeszcze nic nie podaję oprócz mleczka ale teraz się zapytam na wizycie lekarki w sumie to już po 4 miesiącu mozna więc może spróbujemy, bo już będzie po 4 miesiącu, ponoć kleiki są dobre na kolacyjkę bo dzieciątko pięknie śpi choć my akurat nie możemy narzekać
powoli też się staramy go trochę ustawić ze snem kąpielą i jedzonkiem tym bardziej, że za niedługo zmiana czasu a i mamusia wraca do pracy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

21-09-2010 09:58:13

Kraków
Cześć mamusie!
Na wstępnie dzięki za komplementy odnośnie zdjęć winking smiley
Ostatnio mało zaglądałam tutaj ale już nadrabiam zaległości.
natalia1645 oglądałam filmik.... hahaha uroczo się Kacperek śmieje grinning smiley Nasz Filipek zaczyna powolutku się śmiać tak głośnosmiling smiley Ostatnio tak się śmiał tylko do mojego męża i przez sen winking smiley a wczoraj śmiał się tak do mnie a ja myślałam, że oszaleje ze szczęścia tongue sticking out smiley
Nawet chciałam to uchwycić ale Fifi jest tak wyczulony, że jak tylko zobaczy aparat to wie, że coś się święci i basta... nie śmieje się winking smiley
Aha... jeszcze wczoraj tak się śmiał, że aż się zakrztusił winking smiley
Vilemko ale Mateuszek podnosi ładnie główkę! Z naszego to taki leniuszek... nie chętnie leży na brzuszku ale do odbicia czy jak go trzymam na rękach to sztywno trzyma główkę winking smiley
Jutro mamy szczepienie... mam nadzieje, że pójdzie tak gładko jak ostatnio winking smiley
luiza_m2 witamy! smiling smiley
diogneska jak oni Ci to mogli zrobić?! Przecież nie mogą Cię zwolnić jak jesteś na macierzyńskim! BARANY!
ola1982 Wy nadal macie problem z tym oczkiem? Biedna Martynka...
Czy Wasze pociechy lubią spać z jakąś zabawką? My kupiliśmy taką przytulankę... taki mały kwadratowy welurowy kocyk z głową zebarki...bez tego ani ruszsmiling smiley
A i musimy się pochwalić... przesypiamy całą noc grinning smiley To znaczy zasypia Filipek o 20 a wstaje o 4 zje i śpi do 8smiling smiley

P.S
Czy wasze szkraby też tak bardzo się ślinią? bo nasz Filip strasznie i ciągle ma rączki w buzi tak jakby go dziąsełka swędziały...




Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

milka (offline)

21-09-2010 10:11:59

VILEMKO JAKIE ĆWICZENIA WYKONUJECIE Z MAŁYM ?



/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

milka (offline)

21-09-2010 10:25:37

SWEETMEG U NAS TEŻ TAK BYŁO MLASKANIA TO AŻ W DRUGIM POKOJU BYŁO SŁYCHAĆ smiling smiley TERAZ JUŻ MNIEJ, ALE I PIELUCHA ZACZYNA LĄDOWAĆ W BUZI. ŚLINI SIĘ DLATEGO, ZE ŚLINIANKI SIĘ ROZWIJAJĄ, A DZIECKO NIE UMIE JESZCZE POŁYKAĆ ŚLINY I DLATEGO PUSZCZA BĄBELKI. NAUCZY SIĘ I TEGOwinking smiley



/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.