Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

sweetmeg (offline)

20-04-2010 18:28:48

Kraków
Hej!
Ja już po USG. Synuś zdrowy, rośnie jak na drożdżachwinking smiley Waży 1700g smiling smiley Przed badaniem się wiercił i kopał, a jak tylko lekarz przyłożył głowicę żeby zrobić usg to się maleństwo przestraszyło chyba, bo przez chwilę się nie ruszał winking smiley Ale potem.... smiling bouncing smiley

haniaagata widzę, że z teściową masz pod górkę... winking smiley no ale bądź silna! Ja się dzisiaj od swojej dowiedziałam, że nasz synuś trochę za mało waży.... ech... na co ja jej powiedziałam, żę lekarz stwierdził, że waga synusia idealna jak na ten tydzień ciąży winking smiley Coś pokręciła nosem ale potem jej przeszło.

ola1982 utwory piękne.... smiling smiley

Pozdrawiam(y)!


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

21-04-2010 09:26:00

Kraków
hej!
Jak dzisiaj samopoczucie?
Ola1982 masz rację, babcie to by chciały takie klusie winking smiley he he he

Zabieram się za jakieś sprzątanie i ... obiad smiling smiley Czy Wy też macie taki problem: "Co by tu dzisiaj ugotować?" ech... mnie to się już pomysły kończą tongue sticking out smiley

Miłego dnia!


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

21-04-2010 10:33:59

Szczecin
Hej Dziewczyny! Jak tam wasze samopoczucie, mam nadzieje ,że brzuszki w porządku. U nas dzisiaj bardzo brzydka pogoda i pada deszcz. Mój brzuszek daje znać o sobie i do tego bóle nerkisad smiley Ja nawet nie wiem ile waży malutka , bo lekarka nie uważa za koniecznie robienie usgsad smiley więc nic nie wiem. Zazdroszczę Wam ,że możecie chodzić do szkoły rodzenia, ja staram się dużo wypoczywać, bo nie chce iśc do szpitalasad smiley
sweetmeg ja ostatnio też mam taki kłopot i do tego nie wolno mi stać przy gotowaniu , więc tym bardziej mam to utrudione. Chcialam chociaż dzisiaj zrobić coś extra, bo mąż ma urodziny, ale jak zobaczy , ze gotowałam to będzie zły. Waga synka super , a te nasze babcie to faktycznie lubią małe grubaskismiling smiley
wswp trzymam kciuki za wizytęsmiling smiley
natalia1645 nie przemęczaj się za dużo
ola1982 trzymaj się dzielnie- super blogsmiling smiley
haniaagata jak tam u Ciebie?
Dziewczyny życzę wam spokojnego i bez twardnień dniasmiling smiley










Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 10:35 przez diogeneska.

Justysia84 (offline)

21-04-2010 11:08:34

diogeneska ja ostatnio robię dużo obiadów zapiekanych, żeby się nie przemęczaćwinking smiley Po tych dwóch miesiącach kiedy mój brzuszek się buntował tak się wycwaniłamwinking smiley Teraz wrzucam co mi akurat wpadnie do głowy na blachę, czasem posypię serem żółtym lub mozarellą i gotowe - pyszne a bez wysiłkusmiling smiley Dziś właśnie zapiekam makaron (taki który wygląda jak ryż) z mieloną wołowinką, pomidorami, bazylią i mozarelląsmiling smiley Czasem też wrzucam jakiś ziemniaczki, mięsko, cebulę i co tam wyobraźnia podpowie i polewam to sosem z serka topionego i śmietany (pół na pół w garnuszku się podgrzewa żeby połączyć) i do piekarnika i też pyszne. Wygodne bo jednodaniowe a pole do popisu jest, tylko odrobinę wyobraźni i można zrobić dobry obiadek z niczego niemalsmiling smiley Albo jakieś sałatki też są niezłe, bo składniki kroi się siedząc, jedynie podsmażenie mięska i np. ugotowanie makaronu może wymagać chwilki stania, ale to da się ograniczyć, więc może coś z tych rzeczy zrób na obiadek, będzie dobre a nie będziesz musiała staćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

aga25258 (offline)

21-04-2010 11:19:00

Otwock
cześc dziewczyny

ja też jestem czerwcową mamą termin mam na 30 czerwca,a już bym chciała miec na świecie moją córcię Nikole .
Toczę się jak piłka ,mała tak szaleje,że mam wrażenie że zaraz wyskoczy z brzucha.Najgorsze
jest to,że w nocy nie mogę spac .piszcie.


pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.


[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

21-04-2010 12:15:32

Hej dziewczyny!!! Kochane jesteście że tak się martwicie o mnie. Wczoraj z nerwów niewytrzymałam, całydzień musiałm zając czymś swoje ręce więc poukładałam w półkach a dziś mam taką wystawkę za szybą w pokoju i chce to wszystko pomyc i powycierac, włączyło mi się sprzątanie. Później będzie gorzej i za ciężko aby to zrobic. Wczoraj wieczorem ubrałam się i wsiadłam w autobus i pojechałam do męża. Zrobiłam sobie zakupy w markecie czyli same zachciewajki a później się zajadałam u niego w pracy, napewno nie było to za mądre no ale.... Dziś teściowa już w miare gotuje rosół na obiad a ja go uwielbiam, Wkurzam się bo nie liczą się z naszym zdaniem. Dziś brzuch mnie juz tak nie boli ale maluch mnie niepokoi, jutro przed SZ.R. robie KTG dla własnego spokoju a w piatek wizyta więc jeszcze troche, może rzeczywiście to był żołądek jak przypuszczałam. A o balkon sie nie martwcie jakby nawet to mieszkam na parterze, a do mamy też niemogłm jechac bo teściowa ma wykrytą ostatnio arytmie serca i do tego ciężko przechodzi menopauze a wczoraj M brat przywiózł na jeden dzień swojego 2-latka na przypilnowanie bo jego żona z koleżankami wybiera się na zakupy a on pracuje i niema z kim dziecka zostawic, krew mnie zalewa ale nie z zazdrości tylko z niemocy nad nimi. I jak tu się nie denerwowac?
Mam nadzieje ze u Was juz ok w miare, my to się mamy. Pozdrawiam(y)

P.S. Witaj aga25258.


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

justysia592 (offline)

21-04-2010 14:52:56

korzystałam z usług szkoły rodzenia podczas pierwszej ciazy i myślę ze jest to bardzo dobry pomysl. osobiście polecam szkołe rodzenia "Nas Troje" w Poradni Zdrowia Renoma w Łodzi

Ulala (offline)

21-04-2010 16:23:03

Warszawa
Czesc Dziewczynki!
Pragnę ogłosic, że nareszcie od wczoraj jestem na zwolnieniu! smiling smiley smiling smiley smiling smiley Czuję się z tym wspaniale, leniuchuję sobie i nareszcie mogę się wysypiac do oporu. W pracy bardzo miło i wzruszająco mnie pożegnali, a szef powiedział, żebym wracała jak najszybciej, bo będą na mnie czekac i życzył mi wszelkiego powodzenia i powiedział, żebym przesłała zdjęcia dziecka jak się już urodzi smiling smiley Tak więc, teraz dopiero sobie poużywam wolności!


[link widoczny po zalogowaniu]

lenaDTR (offline)

21-04-2010 18:41:19

Trzebnica
Witajcie Kochane mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do siebiewinking smiley
Mam termin na 17 czerwca jest z Trzebnicy mam 27 lat i będę miała córeczkęwinking smileyLOL

natalia1645 (offline)

21-04-2010 18:57:29

Witam nowe czerwcóweczkismiling smiley

chcialam wstawic zdjecie a nie mogesad smileysad smiley jestem taka zla ani z gliter ani z ebobasa nicsad smiley
oj mowie wam dziewczyny niewiem czemu tak sie dzieje. wrrrrr


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 7 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 19:07 przez natalia1645.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.