nietrzymanie moczu po porodzie

Wysłane przez angana 

angana (offline)

09-08-2014 22:14:18

Gdańsk
Witam,
wiem, że temat był kiedyś na forum poruszany, ale chciałabym uzyskać infrmacje od osób, które borykały się z podobnym problemem i czy go pokonały, jaką metodą i po jakim czasie.
Urodziłam 2 miesiące temu, w szpitalu mocz leciał po nogach, czasami nie zdążyłam do łazienki. Teraz jest lepiej, ale nadal musze używać wkładek lub podpasek, szczególnie jak noszę dziecko na rękach. Nie karmię piersią więc mogłabym zacząć brać leki, ale nie wiem czy to skuteczne. Może od razu zrobić operaje taśmami tvt albo laserem. Albo może jeszcze jest dosyć krótko po porodzie i problem sam zniknie.
Będę wdzieczna za wpisy i informacje. Problem bardzo mnie przytłacza i odbiera radość macierzyństwa.

Habisa (offline)

08-04-2015 15:33:49

Ja rodziłam niecałe 5 lat temu pierwsze dziecko i też miałam spory problem z nietrzymaniem moczu. Przede wszystkim udaj się do lekarza, on oceni w czym tkwi problem. Ja próbowałam i ćwiczeń i tabletek, ale nie było znaczącej poprawy, wiec zalecił mi zabieg laserowy. Miałam do tego dość sceptyczne podejście, bo mówię sobie - na pewno chce ode mnie tylko kasę wyciągnąć. Ale poszukałam sama kliniki i skonsultowałam to z kilkoma niezależnymi specjalistami. Ostatecznie zdecydowałam się na zabieg w Centrum Medycznym Lekarze. Był bezbolesny i nie trwał długo. Może z 15 min? Powiem Ci, że byłam zaskoczona rezultatami. Od tego czasu wszystko jest w porządku, a minęło już kilka lat. smiling smiley Pozdrawiam i życzę powodzenia!

baletkakokosowa (offline)

15-04-2015 06:05:21

Ignacewo
A gdzie mieści się to centrum w którym poddałaś się zabiegowi? Słyszałam, że [link widoczny po zalogowaniu] dotyka naprawdę wiele kobiet szczególnie po urodzeniu dziecka. Na szczęście da się to wyleczyć, na początek może idź do lekarza i poproś o leki. Na operację zdecydowałabym się jak inne środki zawiodą.

duszek03 (offline)

16-04-2015 08:35:29

Łódź
Ja też miałam problem z trzymaniem moczu po urodzeniu córki. Jak wstawałam z toalety jeszcze zawsze coś wyciekało. Dostałam tabletki i przeszło.
Idz do lekarza. Porady powinien Ci też udzielić ginekolog. Przynajmniej tak mi się wydaje...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mery123 (offline)

05-07-2015 21:45:55

Różyce
Też miałam ten problem ale dużo czytałam w internecie na temat zabiegu laserowe na nietrzymanie moczu, skonsultuję sie z moim ginekologiem i zobaczymy czy rzeczywiście może taki zabieg polecić

mery123 (offline)

24-08-2015 22:15:22

Różyce
Jestem juz po konsultacji, chyba się zdecyduję bo zabieg nie jest inwazyjny i nie musze być pod całkowita narkozą. Oprócz tego nie trzeba go powtrzać.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547350, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.