MAMUŚKI PO 30!

Wysłane przez kropenia 

Alma (offline)

24-10-2009 19:39:54

Sympatyczna, dzięki serdecznesmiling smileysmiling smiley

A ja niestety nie wkleję dziś swoich fotek, bo mojemu bratu skaner padłsad smiley Dopiero w poniedziałek mąż u siebie w pracy zeskanuje, to wrzucę.

Kobitki, poradźcie mi, co to jest jak końcówka siusiaka jest czerwona u chłopców. Przyuważyłam, że Misiek ma czerwoną końcówkę i się zmartwiłam... Koleżanka mi doradziła aby maścią Clotrimazol posmarować.

elizabeth78 (offline)

24-10-2009 21:17:31

Trójmiasto
izka, Sympatyczna głosiki oddane. Alma czekam jeszcze na Twoje foteczki smiling smiley

Ja dziś z mężem mam wieczorek filmowo-chipsowo-winkowy, więc nie posiedzę długo.
W dodatku dziś spadłam ze schodów eye rolling smiley. Obolała jestem jak nie wiem co, sierota jedna. Szłam w dodatku z Olcią na rękach. Ją ochronilam, a sama spadłam centralnie na dupę i plecy. Plecy mam zdarte w jednym miejscu do krwi, a jeden półdupek tak mnie boli, że masakra jakaś sad smiley


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

Anielica (offline)

24-10-2009 21:42:09

Ostrołęka
Elus ojojoj to się narobiło. Czyli mówisz, że przez najbliższy tydzień pozycja na jeżdzca winking smiley wiem, wiem ja tylko o jednym winking smiley




Alma (offline)

24-10-2009 21:58:40

Ela, bidulo, jak Ty szłaś po tych schodach, że zleciałaś??? Dobrze, że sobie nic nie złamałaś, zdrówka życzę!

A my tez mieliśmy wieczór filmowy przy winku, ale zaraz kładę się spać, bo jutro niestety szkoła...:confused:

Ale wrzucę Wam jeszcze fotkę jak to dziadkowie "zdrowo" wnuka odżywiajągrinning smiley Byliśmy u moich rodziców, a że babcia i dziadek za przeproszeniem "pie.dolca" ćwiczą na punkcie Miłka i na wszystko mu pozwalają, to jak dziecko chciałao dali my calą tabliczkę czekoladywielkie oczyMłodemu strasznie smakowała i to gorzka! Oczywiście nie pozwoliłam mu całej zjeść, ale wyglądał słodkogrinning smileywinking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

24-10-2009 23:46:42

słodkości Miłku, a babci :whipping: Mr. Green

Eli - masażyk jakiś, co?? winking smiley

odpadam...





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

izka31 (offline)

24-10-2009 23:48:51

Łódź
oj Ela to sobie narobiłaś... dobrze, że tylko tak się skończyło...i że Ocię uratowałaśsmiling smiley Oby szybciutko ból minąłsmiling smiley

Ela, Sympatyczna głosiki na foteczki oddałamsmiling smiley

Alma Misiek z tą czekoladą genialnie wyszedłsmiling smiley. No a coż, dziadkowie są po to, żeby wnuczka rozpieszczaćgrinning smiley

Aaa... właśnie się nastawiłam na walkę Gołoty z Adamkiem (ogolnie nie interesuję się boksem) ale zanim się zorientowałam to się już skończyłagrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Idę spać...nie zapomnijcie zegarków poprzestawiaćsmiling smiley

Dobrej nockismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

Alma (offline)

25-10-2009 06:01:12

Witam!
Moje dziecko nie uznaje zmiany czasu i zrobił nam pobudkę o 5.00wielkie oczy (na nowy czas), no i tym sposobem ja już na nogach, szykuję sie do szkoły.

Miłej niedzieli Wam życzę, ja jadę będzie ciemno a jak będę wracać też będzie ciemno... masakrasmutny

izka31 (offline)

25-10-2009 13:00:29

Łódź
Hejkasmiling smiley

U nas dziś odwrotnie...pospaliśmy z Szymkiem dłużej...bo małżonek na 8.00 do szkoły pojechał...tak jak ty Alma w tym miesiącu ma co tydzień zjazdy... Ale to na szczęście ostatni rok... On w pracy ma trochę przez to problemy bo zamieniać się musi itp...

Poza tym jakaś leniwa ta niedziela...obiadek mam już wczoraj zrobiony... Szymcio teraz sobie drzemie, ja piję kawkę...smiling smiley

Dziewczyny, mam takie pytanie - czy wasze dzieciaczki miały chodziki? Bo mam dylemat, czy fundnąć takie cudo Szymkowi... Naczytałam się różnych opini no i jest 50:50 za i przeciw...

Miłej niedzielismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

elizabeth78 (offline)

25-10-2009 14:21:59

Trójmiasto
No porobiło się z tymi schodami przewracjący oczami. Dzisiaj chodzę jak potłuczona. Na szczęście z plecami oki, ale '4 litery' bola mnie okropnie.
Zlądowałam, bo szłam na skarpetkach, a schody mamy dosyc mocno polakierowane. Normalnie, to bym pewnie zasekurowała upadek, a tak to miałam w głowie tylko Olę i żeby jej nic się nie stało, no i upadek był mało przyjemny.

Sympatyczna masażyk odpada. Na plecach zdarta rana, a nawet jak męzulo tradycyjnie chciał się przytulić w nocy do moich plecków, to kazałam mu spadać na drugi koniec łóżka. Niestety ból, to ból.

Anielica wiadomo, że jak ktoś głodny, to myśli o jednym grinning smiley. To powiedzmy, że ja tymczasowo najedzona jestem na zapas. Pani niedotykalska winking smiley

Alma Misiek z czekoladką wygląda przesłodko. I pewnie szczęsliwy był jak mało kto. My staramy się, żeby Olcia nie jadła w ogóle słodyczy, ale też jak byliśmy u prababci, to ta uraczyła ją delicją. Olka pucowała w tempie ekspresowym - pewnie się bała, że mama jej zabierze, bo nie byłam tym faktem uradowana. Gorzej, że u mnie w domu moja mama wie o naszym postanowieniu, a mimo wszystko potajemnie dała Olci takiego małego bananka w czekoladzie. Adam złapał je na gorącym uczynku, to babcia strwierdziła, że musi trochę wnusię porozpieszczać eye rolling smiley

izka my po filmiku oglądaliśmy wczoraj tą walkę Gołoty z Adamkiem i uwierz mi, że wiele nie straciłaś. Adamek fajnie rzucał ciosy - ruchliwy, waleczny, praktycznie wyszedł z walki bez szwanku. Gołota powolny, ocięzały, nie robił kompletnie nic. Juz dawno powinien zejść z ringu z honorem, bo niby wciąż powraca 'w super formie', a chyba juz tylko się ośmiesza.
Co do chodzika, to ja raczej nie polecam. Gdybym miała specjalnie dla Oli kupować, to bym sobie darowała. W domu mam to cudo po chłopakach mojej siostry, ale Oli chodzika nie dawaliśmy. Chodzić zaczęła dosyc późno, ale widocznie dopiero wtedy była gotowa. Wczesniej nic na niej nie chcieliśmy wymuszać. Teraz chodzi bardzo ladnie i stabilnie. Chodzik dostała, jak już zaczęła chodzić, żeby po prostu nie uciekała nam po schodach do góry winking smiley, gdy szykujemy obiad, albo robimy cos na dole.

Zobaczę czy juz mogę głosować, a jak nie, to powrócę wieczorkiem smiling smiley


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

elizabeth78 (offline)

25-10-2009 14:23:19

Trójmiasto
A jednak zagłosować będę mogła dopiero później...
No to do zobaczyska!


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.