MAMUŚKI PO 30!

Wysłane przez kropenia 

izka31 (offline)

02-09-2009 11:32:41

Łódź
Dzień dobry w środowe przedpołudniesmiling smiley

Co tam kobitki macie na dzisiaj w planach?


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

elizabeth78 (offline)

02-09-2009 15:41:04

Trójmiasto
Helloł!

izka narazie praca, praca, praca... Troszkę się dzisiaj działo, ale to dobrze! Jak cisza trwa całe dnie i tygodnie, to aż strach co to dalej z nami będzie, więc proszę o jak najwięcej zamówień winking smiley
Za 20 minut uciekam do domku i ... na pewno sobie nie odpocznę. No ale przynajmniej posiedzę troszkę z rodzinką.


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

Alma (offline)

02-09-2009 19:14:52

Witam wieczorowo!
Mąż Miśka kąpie, dziś miała być moja kolej, ale że mąż miał fuchę po południu i mało z synkiem przebywał to chciał go chociaż wykąpać i tak ja mam chwilkę dla siebiewinking smiley Zaraz go nakarmię i mam nadzieję, że spokojnie mi uśnie... Wczoraj w nocy sie obudził, chyba zęby dają mu czadu... musiałam mu Nurofen dać, bo przez ponad godzinę nie mógł usnąć, tak go dziąsła bolały...

Sympatyczna (offline)

02-09-2009 20:15:13

witam i ja smiling smiley po cieżkim pracującym dniu... ale jutro wolne i impreza smiling smiley

Alma - tulaski dla Misia buziak od dziecka





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Alma (offline)

02-09-2009 20:19:05

Sympatyczna, co za imprezka Ci się szykuje? Może wspominałaś, ale mogło mi umknąć...
Mój Młody już śpi, a ja też padam...

Alma (offline)

02-09-2009 20:19:56

O ja nie kumata, juz dopatrzyłam, że jutro Twój synuś ma urodzinkismiling smiley

Sympatyczna (offline)

02-09-2009 20:27:20

nom tongue sticking out smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Alma (offline)

02-09-2009 20:32:24

A planujecie jakieś wielkie przyjęcia dla synka? Na pewno skoro wolny dzień bierzeszsmiling smiley

Sympatyczna (offline)

02-09-2009 20:40:48

nie biorę wolnego, tylko mam - mój pracujący dzień to 12 godzin - stąd i dni wolne winking smiley
przyjęcie niewielkie - moja siostra - chrzestna, bratanek - chrzestny [a mój mąż jego chrzestny smiling smiley], dwa komplety ciocia+wujek i jeden komplet babcia+dziadek smiling smiley

kurde... z naszą piątką i córką siostry to daje.... 12 osób eye popping smiley no to już prawie przyjęcie winking smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Alma (offline)

02-09-2009 20:43:51

Sympatyczna, hihi, no to mniej więcej tyle co u nas będzie w sobotę, 12-13 osób, bo nie wiem czy jeden z moich braci przyjedzie. Tak się mówi, niby najbliższa rodzina, a jednak to sporo ludziwinking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.