MAMUŚKI PO 30!

Wysłane przez kropenia 

Sympatyczna (offline)

18-08-2009 20:57:53

Heloł Ella smiling smiley pytałaś o imię wczoraj i doczytałam dopiero później, że chyba smyka mojego miałaś na myśli, a ja się wyrwałam ze swoim Mr. Green no więc synuś Aleksander smiling smiley

ej, no... na minutę weszłaś i uciekasz już?? co to za forumowanie?? :whipping:





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-18 20:58 przez Sympatyczna.

Alma (offline)

18-08-2009 21:01:05

ella witajuśmiech no to nie jestem taka całkiem sama nowawinking smiley

Sympatyczna, tak Misiek jest jedynakiem. Jest naszym adoptowanym synkiem. Bardzo długo na niego czekaliśmy i jesteśmy szczęśliwi, że wreszcie zostaliśmy rodzicamismiling smiley Dlatego napisałam na wstępie, że jestem początkującą mamą, chociaż synek ma już prawie roczeksmiling smiley

ella (offline)

18-08-2009 21:02:32

łódz
Rodzinka ciągle coś chce ode mnie, ale jutro to się nie dam i pogadam z wami.!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Alma (offline)

18-08-2009 21:04:08

ella, mam nadzieję, że będziesz miała chwilkę dla siebie i forumsmiling smiley

Mój synek już śpi od ponad godzinki i teraz mam czas dla siebiesmiling smiley

Sympatyczna (offline)

18-08-2009 21:14:44

Alma - mój śpi od "przed chwilą" odpaliłam browarka i się relaksuję winking smiley

mówisz adoptowanym?? super smiling smiley jak się człowiek "uczy" byc rodzicem, kiedy dziecka nie ma "od początku"??





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Alma (offline)

18-08-2009 21:17:49

Jest inaczej, ale chyba nie gorzej, po prostu inaczejsmiling smiley Ja wcześniej pracowałam jako niania (dziwny los, sama nie mogłam mieć dziecka, a opiekowałam się cudzymi), przez ponad rok zajmowałam się przeuroczymi bliźniakami, tak więc jako takie doświadczenie miałamwinking smiley Z naszym Miśkiem daję sobie radę, raczej nie stwarza problemów większych niż inne dzieci. Kocham go nad życie i wiem, że jest on moim wyproszonym, wymodlonym cudemuśmiech

ella (offline)

18-08-2009 21:22:05

łódz
Ha, moje drogie nie dałam się !!!!!!!!! I jestem z wami znowu.


[link widoczny po zalogowaniu]

ella (offline)

18-08-2009 21:23:28

łódz
Alma , naprawdę super. Chyba trzeba mieć ogromną odwagę.


[link widoczny po zalogowaniu]

Alma (offline)

18-08-2009 21:24:08

ella, tak trzymajthumbs up musisz mieć chwilkę dla siebie, jakoś rodzinka da sobie radęwinking smiley

Alma (offline)

18-08-2009 21:25:54

ella, to nie jest kwestia odwagi, raczej kolej losu... My z mężem zrobiliśmy wszystko aby mieć dziecko biologiczne, łącznie z in vitro, nie udało się, więc kolejnym krokiem była adopcjasmiling smiley
Teraz z perspektywy czasu, myślę, że widać tak nam było pisane i jestem szczęśliwa, że nie traciliśmy lat i pieniędzy na dalsze leczenie, tylko zdecydowaliśmy się na adopcję, teraz jestem szczęśliwą mamusiąsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548700, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.