Styczniówki 2013 part II

Wysłane przez sunflowerxx 

sunflowerxx (offline)

17-04-2014 20:46:33

okolice Rzeszowa
Halo mamusiei! Z tego co wyczytałam u Grudniówek 2013 im też przycinało forum w okolicy 1900 str i musiały juz poraz trzeci założyć nowy wątek. Mam nadzieje, że traficie tu winking smiley

hanka_01 (offline)

18-04-2014 09:33:09

Hej a ja kurcze tyle razy pisałam i za każdym razem wyskakiwala mi pusta stronka! Porazka!

Po krotce napisze ze tatuaż jest na nadgarstku malutki dwa ala płaskie jajeczka po środku napis sisters. Jeszcze go sobie nie zrobiłam siostrzyczki moje "najdrozsze" starają się by naprawić błąd ale kiepsko im to wychodzi a ja nieugieta!winking smiley
Najpierw po złości sobie zrobię tatuaż imion moich dwóch brojkow przekochanychsmiling smiley

Kropo jak mala?!

Moja mysza do przedszkola nie chce chodzić i zastanawiam się co jest przyczyną na samo słowo idziemy do przedszkola ona popada w histerie! Ehh zrobię jej przerwę zateskni może jej się odmieni..
Filip cały filip je broi je broi i śpi! Daje od kilku dni mu kaszke na noc z myślą że wkoncu zacznie przesypiac choć pól nocy ale cwaniak budzi się tyle samo razy i chce mleka z kaszka i pije tyle samo mleka co zawsze!

Poza tym byłam u lekarza w związku z moimi dziwnymi objawam. Lekarz postawił diagnozę mam MENOPAUZE!!

Lecę bo Filip broj mały właśnie stoi na parapecie!

Pa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sunflowerxx (offline)

18-04-2014 23:03:58

okolice Rzeszowa
Haniu dostałaś wiadomość ode mnie czy znalazłaś sama ten wątek? Bo nikogo więcej nie ma i nie wiem czy nie dostały wiadomości czy takie zapracowane są :/
Ja właśnie kończe gotować pomarańcze na domowy sok, krem zrobiłam do placka tzn prawie, bo jutro muszę z masłem utrzeć Chlebuś upieczony, ale jutro chyba upieke jeszcze dwa. Muszę poszukać przepisu Evelki i wypróbować jej chleb smiling smiley Kupiliśmy Antosiowi wczoraj barana pieczonego, ale nic z niego nie zostało do dzisiaj, taki był dobry winking smiley Chciałam dzisiaj kupić drugiego, ale już nie było winking smiley Więc Antoś ma koszyczek z barankiem, którego już rozpracował i musiałam kleić hihi Dostanie koszyk dopiero w Kościele, bo inaczej to sieczkę z niego zrobi winking smiley
Trzymajcie się ciepło i zdrowo!!!
WESOŁYCH ŚWIĄT MAMUSIE I DZIECIACZKI

nanamach (offline)

19-04-2014 00:15:45

Rzeszów
a może najpierw napisać do admina zamiast zakładać nowy wątek kiedyś jak był problem z logowaniem napisałam i został rozwiązny w 10 min


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

sunflowerxx (offline)

19-04-2014 07:52:01

okolice Rzeszowa
Przepraszam, ale może się pospieszyłam. Tylko jakoś mi do głowy nawet nie przyszło pisać do admina, po tym jak przeczytałam u Grudniówek 2013, że one też miały ten problem dwukrotnie już. Jaokś pomyślałam, że one już próbowały coś z tym zrobić i sie nie dało sad smiley Nanamach nie myśl,że to zamach na wasze forum winking smiley Tylko tyle Was nie było i nikt z tym nic nie robił, a spodobało mi sie u Was na forum, a tu nagle taka cisza sad smileyMam nadzieje, że się coś dowiesz i da sie naprawić poprzedni wątek POzdrawiam

sunflowerxx (offline)

19-04-2014 07:59:53

okolice Rzeszowa
One też pisały do admina za pierwszym razem i nic chyba z tego nie wyszło,bo już mają trzeci wątek. Ten wątek możecie traktować jako tymczasowy, aż naprawią tamten, albo tam czekać na naprawe usterki .Potem można go usunąć.

larysa_dm (offline)

19-04-2014 09:23:41

Tomaszów Mazowiecki
hej laseczki. wpadłam powiedziec że u nas wszystko ok. I życzyc wam wesołych i zdrowych swiąt wielkanocnych. BUziaki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

19-04-2014 11:04:35

Rzeszów
flowr no co ty nie masz za co przepraszac
admin jeszcze nie odpisał swieta wiec pewnie nie ma czasu ale poczekamy zobaczymy jakby co przeniesiemy sie tu

a tak w ogóle to wesołych i smacznego jajka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

19-04-2014 11:49:05

Jeleń
morał z tego taki ZAKŁADAĆ FB!!!

Wesosłych Świątsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547250, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.