Grudniowe aniołki 2013 part III

Wysłane przez Na_Tayla 

aga8922 (offline)

08-05-2014 13:19:34

Ostrów Wlkp
Cytuj
Justyszak
Aga jak to taka tania impreza, to bym kupiła te płozy. Na wyczucie to się zgadzam z tym co już Eli pisała. Bo z wózka do nieruchomego łóżeczka, to zupełna zmiana zasypiania, a przy stopniowej to zawsze łatwiej. Mnie przy Olce to bujanie ratowało, przy Lusi bym się pewnie obyła, ale i tak się przydaje smiling smiley

No juz wlasnie zamowilam powinny w piatek byc bo facet juz wyslal a to kurierem smiling smiley w sumie razem z wiertlami 33 zl szalenstwo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-08 13:26 przez aga8922.

agnieszka_chojecka (offline)

08-05-2014 13:38:16

Warszawa
Ja pranie zrobilam malego rzeczy. Wiedzialam żeby poczekac z tym do dzis bo przesikal mi dzis wszystko... Ehhh
Colaja aleGregor podobny do ciebie, no cala mamusiasmiling smiley
Wojtuś pieknie je. SLODZIAK smiling smiley
Mój dzis 5 maluch lyzeczek zjadł wiec spoko. Popil woda 10 ml a potem cyc. A teraz spi na balkonie. Ja kawe pije. Mial byc spacer ale cóż, padalo. A teraz nie chce mi sie juz wchodzic. Zresztą co chwile sie chmurzy.
Zaczelam pakować rzeczy w których Marcin nie chodzi bo wyrosl. Trochę tego jest. Plus nasze zimowe do wyniesienia.
U mnie dzis placki ziemniaczane z gulaszem.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

justa (offline)

08-05-2014 13:43:42

nie oglądam po waszych komentarzach wiem, że to nie na moje nerwy

Colaja mi dopalacze nie potrzebne wystarczy, że jak bałagan zobaczę to szlag jasny mnie trafia a wtedy to tylko do roboty się nadaję, bo mam na czym się wyżyć winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

08-05-2014 13:48:27

Białystok
Nie pol słoiczka mój zjada,tzn wczorajszego Gerberka miał wczoraj i dziś.
I po tym Gerberze tak go czysci bo po Bobovicie było zaparciewinking smiley
Oczywiście zartuje po nie sadze aby to miało znaczeniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

08-05-2014 13:49:17

Białystok
No i ja miałam choć na balkon wystawić to mi padl na macie...Nie ruszam bo jeszcze się rozbudzigrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

08-05-2014 13:53:16

Warszawa
Litości co to za kobieta, jakas nienormalna. Biedne to malenstwo... Aż sie trzęsę z tego wszystkiego. No bo jak tak mozna...

A i Natayla jak tam dzwoniłaś do nich? Znaczy do eBobasa?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

08-05-2014 13:55:48

Też się zastanawiałam z 10 minut czy oglądać, ale obejrzałam. A potem odszukałam w necie rozwiązanie tej sprawy. Pisano kiedyś o tym we Wproście. Zdarzyło się to w maju 2011, film kręciła zbulwersowana koleżanka kobiety, która zaniosła to nagranie prosto na policję. Kobieta została skazana na 18 mies. więzienia, a dzidziuś (10 mies. wtedy) trafił do rodziny zastępczej. Jak to teraz wygląda nie znalazłam. A kobietę podobno tak popieprzyło, bo była wtedy 18-latką z nieślubnym dzieckiem, a w Malezji to już samo dno drabiny społecznej i okropny wstyd. Jak tam teraz sprawa wygląda to nie wiem, ale wierzę, że dziecka jej nie oddano i jest spokojnym i wesolutkim trzylatkiem.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

08-05-2014 13:59:07

ale jak oglądam takie rzeczy, to zawsze sobie obiecuję, że nigdy nie przejdę obojętnie, jeśli będę widzieć/słyszeć, że jest przemoc.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

08-05-2014 14:14:03

Lusica po kolejnym posiłku, normalnie z produkcją na Jedzosława nie nadążę grinning smiley
Tylko kupy mnie martwią, bo od 3 w nocy zrobiła 3 (to się nie zdarza), nie wiem czy to już biegunka? Podaję jej od 3 dniten Dicoflor, bo Biogai nie było :/ i chyba od tego, bo nic nowego nie jadłam.

Aga a propos Biogaji to ona działa dopiero po paru dniach, bo to po prostu dobre bakterie, muszą mieć czas skolonizować jelitka i trochę się namnożyć, to nie jest środek doraźny. Ale ja go stosowałam ze 2 mies. (justa kiedyś polecała) i brzuszek przez ten czas (i kupy) miał się dobrze. Potem już nie używałyśmy a ostatnio znów zaczęłam, tyle że dicoflor bo Lusię bąki cisnęły nad ranem przez parę dni, aż się budziła. No i kurde nie wiem co z tą kupą :/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

08-05-2014 14:14:55

Wrocław
Monte to ty już do pracy wracasz?

Aga ja po jazdach jakie wyszły u Oli i po rozmowie z koleżanką (jej synek to nawet na jabłko był uczulony) to w ogóle boję się diety rozszerzać.... ale czekam co mi powie jutro alergolog... A Tobi rzeczywiście rewelka


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546012, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.