Grudniowe aniołki 2013 part III

Wysłane przez Na_Tayla 

beti3112 (offline)

07-05-2014 13:31:36

Międzyrzecz
a pytałam sie ortopedzie co sadzi na temat chodzika i powiedziala ze wszystko mozna ale z umiarem oczywiscie tak samo skoczek. Ona ogolnie nie jest przeciwna ale powiedziala ze sa rozne alternatywy zastepcze typu pchacz i bardziej by sie w ta strone kierowała


[link widoczny po zalogowaniu]

beti3112 (offline)

07-05-2014 13:44:18

Międzyrzecz
uciekam dziewczynki miłego popołudnia


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

07-05-2014 14:02:33

Warszawa
U mnie pieknie, fakt wiej, ale od 1,5 godz siedzimy w ogródku, ja na krześle ogrodowym a Marcin spi w wózku. Marchewka byla ale wiecej jej wyszlo wraz ze ślina niż zostalo i wpadli do zoladka. Jutro dam ponownie. Mam wrażenie ze nie umie z tej łyżeczki zjesc i jakiś taki zlosnik. Jakby mu nie smakiwalo czy jak... Zobacze jutro co bedzie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

07-05-2014 14:18:05

Białystok
agnieszka będzie lepiejsmiling smileyMój za 3 podejściem az się trzasl i zjadł prawie caly sloik.
MY dopiero dotralismy do domku.Maly spi na balkonie,ale chyab zabiorę do domku bo wieje ze az budka chodzi,choc moja balkon w miare schowany...
BYlam w pracy...Nie będę pisać bo nie wiadomo kto to czyta...W każdym razie zrobilo mi się bardzo przykro w pewnym momencie...Najlepsze jest to,ze najwkieszy problem z przedluzniem urlopu ma pokolenie które siedziało z każdym dzieckiem na wychowawczym po 3 lata...tongue sticking out smileyAle mam to w dupie...


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

07-05-2014 14:20:35

Białystok
colus i Asia chyba pytalyscie o jedzonko w nocy.Jojtek zazwyczaj je o 3,ale dziś nie jadl od 21.30 do 8...Ale to była jakas wyjatkowa nocgrinning smiley
A czesto i gesto wstaje w nocy po kilka razy,mimo 1 flaszki,a to smok,a to na boczek przerzucić.


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

07-05-2014 14:21:51

Białystok
No i u nas nie ma kupy od wczoraj...Zawsze była megawielka o 7 rano...
Przyjaciola mowila,zeby dac dziś marchew z jabłkiem...Sama nie wiem...


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

07-05-2014 14:27:00

Ostrów Wlkp
I ja się odwazyłam mimo braku kupy i dałam marchewkę no i tak jak myslałam Tobi az sie trzasł, zjadł z 4-5 łyzeczek ale tylko dlatego ze ja na pierwsze nie chciałam dawać wiecej smiling smiley jak skonczyłam dawac to sie rozryczał ale udobruchałam cycem smiling smiley Jutro dam wiecej jesli bedzie ok, ale oczywiscie juz zygnał marchewka blleee.. za chwile zdam relacje tylko malude uśpie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

07-05-2014 14:36:59

Ostrów Wlkp
No to zaczynamy smiling smiley hmm co to?


dobre to, aż zeza zrobiłem ;p



Ale mi smakuje, zjem wszystko winking smiley



hahaha!


Ja chcę jeszcze ;(


I później był ryk, cyc i żyg winking smiley kaftanik mamy marchewkowo zygowinkowy bleee smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

07-05-2014 14:38:25

My już w domu, po króciutkim spacerku, ale nie długo do kościoła idziemywinking smiley
Dziś tylko takie krótkie spacerki zaliczymywinking smiley

Agnieszka- pierwsze koty za płoty, z każdym dniem będzie lepiej. Moja Kaja się nie złościła, tylko się śmiała, ale też wypluwała większą część marchewki na początku, ba ona matkę opluwała i patrzyła jak daleko potrafigrinning smiley a teraz pięknie jesmiling smiley Nie od razu Kraków zbudowanotongue sticking out smiley

Colaja- a Tobie co się tak szybko ten macierzyński skończył?

Monte- miej wywalone na nich, cwaniary jedne, swoje dzieci odchowały a teraz jakie mądredziecko z procą Nie ma co się przejmowaćwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

07-05-2014 14:41:02

Hahaha Tobik czyściutki jak jadł a się ubrudził po , dobregrinning smiley
Widać, że ze smakiem szamie dziecko z lodem


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.