Grudniowe aniołki 2013 part III

Wysłane przez Na_Tayla 

monteblack (offline)

18-06-2014 09:12:46

Białystok
No wlasnie wizualnie mi się super podobal...
Natomiast mechanicy...No coz,napompowany matiz nic więcej...
Powiem Ci ze patrzyliśmy z moim wczoraj na allegro,pani wcale nie podala zawyżonej ceny tak ten rocznik się ceni...
Tylko tu w sama blacharkę trzeba było wsadzić 2-2,5 tys (rabniety tyl,rdzewiejace nadproża,czy tam jak to się nazywa...)
Jak szef tego zakładu pokazywal mi samochody za ta sama cene...to mi oczy wyszly z orbit...
Zreszta moja przyjaciola nie dalej jak w niedziele kupila wypasiona lagune,2003 rok,w tej samej cenie...To mi już dalo do myslenia...Ale sponsor się najaral jaks zczebaty na suchary to co ja mogłam...winking smiley
Dobrze ze była z nami i posluchala co maja do powiedzenia fachowcy bo znowu by było na mnie ze robie łaske i nie chce samochodusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-18 09:13 przez monteblack.

Elizabet1204 (offline)

18-06-2014 09:32:45

Cytuj
monteblack
Martynka przypomina mi siebie w jej wieku...smiling smileyRzyganko,sranko lekcje i szkola to był priorytet...
Tylko zycze aby u Martynki dluzej to potrwało nic u mniethe finger smiley
Martynka jak ma nadrabiać zaległości to woli iść do szkoły tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

18-06-2014 09:42:42

Śniadanko zjedzone i ja i Kaja smiling smiley Z 90ml kaszki troszkę zostawiła, zjadła jeszcze pół biszkopta i ciumka bułkę winking smiley
Jeszcze chwilę i będę ją spać kładła, a ja dalej sprzątanko smiling smiley Pokoje już posprzątałam, jeszcze łazienka, kuchnia, obiady i mięso na grilla przyszykować na jutrosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

18-06-2014 10:02:22

Monte a ten Alveo to był, który rocznik?

Kurde skończy się, że pójdę do komisu, nawciskają mi kitu i heja...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewulka (offline)

18-06-2014 10:17:32

Biała Podlaska
witam smiling smiley

dzieki za schematy, mialam troche dylematy czy ja dobrze w ogole go karmie u nas ostatnio wyglada to tak mniej wiecej :

8 rano - łyzka kaszki glutenowej z polowa owockow z malego sloiczka
11 - cyc
14 - zupka
16 - cyc
18 - kaszka mleczno ryzowa( ilosc malego sloiczka)
20- cyc
3 w nocy cyc
5 - cyc

...daje mu tą kaszke na wieczor , ale chyba zamiast tego zaczne mudawac butle mlecia mm, a rano bede dawac ta kaszke, u nas za tydzien mijaja 2 miesiace wprowadzania glutenu, to juz chyba mozna normalnie dawac kaszki z glutenem jak myslicie ?

w ogole chce zaczac dawac butle mleka mm na noc, albo np z rana ok 5-6, bo z rana to jest jakas masakra, to nie jest picie tylko ciumkanie dla zaspokojenia przytulania i uspokojenia zeby mozna jeszcze bylo troche pospac choc do 7 rano


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beti3112 (offline)

18-06-2014 10:21:13

Międzyrzecz
siemka
ja tylko na chwile bo zaraz jedziemy do rodzicow L monte ja ostatnio pytalam sie pani doktor wlasnie o wprowadzanie 2 mleka i ona mi powiedziala ze moge odrazu przejsc bez mieszania bo nie ma duzej roznicy ponadto dala mi do myslenia mowiac ze moge przejsc na tansze mleko np. bebiko gdyz uzywam bebilonu a oba te mleka produkuje jedna firma a skladem rozni sie tylko setnymi procenta i jak chce to moge sprobowac (bo po co przepłacac) i juz drugi dzien stale o tym mysle no i sklaniam sie ku przejsciu na bebiko


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewulka (offline)

18-06-2014 10:22:16

Biała Podlaska
Colaja no twoj Greg to jest mistrzu grinning smiley sam stoi ??szok ! moj niedawno sie nauczyl przekrecac na plecki , no po prace sekund potrafi sam posiedziec jak sie nie wierci za bardzo smiling smiley a co do raczkowania to trudna sprawa , dobrze by bylo zeby jednak kazdy etap przechodzil, bo pozniej to sie ponoc w nauce odbija, ale jak go do tego nakłonic? moze kłaść go na brzuszku, zeby nie mial wokol zadnej podpórki, niczego czego mógłby sie złapac i podciagnac, to moze sie wtedy zmobilizuje zeby raczkowac ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewulka (offline)

18-06-2014 10:26:08

Biała Podlaska
my dzis po poludniu jedziemy do naszej rodzinki i zostajemy do niedzieli wiec moge mniej sie u was pokazywac, to sie nie martwcie ze nam sie cos zlego przytrafilo grinning smiley

wyniki konkursu dady beda w piatek smiling smiley okaze sie czy bedziemy mieli fajoską maskotke smiling smiley

mialam zapytac was czy nadal kąpiecie co dzien dzieci? ja kąpie ale włosów nie myje co dzien, tylko co drugi , co trzeci


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

18-06-2014 10:26:25

Anasir- jest bez internetu i kablówki bo jakiś debil podpalił instalację...Jak dzis nie zrobią tego, to będzie odcięta od świata na cały weekend ....młody kozak


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Ewulka (offline)

18-06-2014 10:27:36

Biała Podlaska
Beti ja Juli tez bebilon na poczatku uzywalam, ale przeszlam na bebiko wlasnie bo tansze i nic jej nie bylo, nie robilam tez zadnych przejsc, bo nawet nie wiedzialam ze trzeba grinning smiley i tez bylo wsio git


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.