Grudniowe aniołki 2013 part III

Wysłane przez Na_Tayla 

agnieszka_chojecka (offline)

16-06-2014 22:58:37

Warszawa
No Aga Gregor wymiata. Opis jego wyczynów no bajka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

16-06-2014 23:13:53

Wrocław
Poczytałam trochę, ale już nic nie pamiętam co miałam komu napisać... starość nie radość, a tak serio to raczej cholerne zmęczenie, nie do śpię, nie dojem przez tą dietę i tyle... a Ola i tak raz wygląda lepiej raz gorzej i zastanawiam się czy to wszystko ma jakiś sens... Ale jak czytam Insonie to od razu mi się trochę prostuje w głowie.. Ogarnęłam juz całe rozpakowywanie i mam Wszystkiego po dziurki w nosie... siedzę na tym zadupiu z dwójką dzieci, a mój M pod pretekstem szukania pracy i takie tam całymi godzinami szwęda się po mieście... a jak powiedziałam ze ja chce gdzieś sama wyjść to wielki foch i tyle... Blondii ja cie podziwiam, że sobie radzisz z ta swoją dwójką, bo u nas praktycznie dzieciaki w podobnym wieku...

Postaram się do was częściej zaglądać, chyba że będę podała, bo często kładę się jak ze zmęczenia kręci mi się w głowie... któregoś dnia Ola długo marudzila i z nią prawie bym się wyglebala... sama bym chciała wiedzieć o co w tym chodzi, bo badania mam dobre.... może to po prostu już takie wyczerpanie....


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

17-06-2014 00:00:23

Ostrzeszów
Cytuj
beti_cz
Poczytałam trochę, ale już nic nie pamiętam co miałam komu napisać... starość nie radość, a tak serio to raczej cholerne zmęczenie, nie do śpię, nie dojem przez tą dietę i tyle... a Ola i tak raz wygląda lepiej raz gorzej i zastanawiam się czy to wszystko ma jakiś sens... Ale jak czytam Insonie to od razu mi się trochę prostuje w głowie.. Ogarnęłam juz całe rozpakowywanie i mam Wszystkiego po dziurki w nosie... siedzę na tym zadupiu z dwójką dzieci, a mój M pod pretekstem szukania pracy i takie tam całymi godzinami szwęda się po mieście... a jak powiedziałam ze ja chce gdzieś sama wyjść to wielki foch i tyle... Blondii ja cie podziwiam, że sobie radzisz z ta swoją dwójką, bo u nas praktycznie dzieciaki w podobnym wieku...

Postaram się do was częściej zaglądać, chyba że będę podała, bo często kładę się jak ze zmęczenia kręci mi się w głowie... któregoś dnia Ola długo marudzila i z nią prawie bym się wyglebala... sama bym chciała wiedzieć o co w tym chodzi, bo badania mam dobre.... może to po prostu już takie wyczerpanie....

Współczuje ci kochana... I szczerze podziwiam, ze dajesz radę.
Twój M troszkę nie poważny... powinien zrozumieć że potrzebujesz chwili dla siebie...
Zacznij troszke sie oszczędzać bo długo tak nie dasz rady dziewczyno... A Olka już przestala tak grymasić odkąd jesteś na diecie zrobiła sie spokojniejsza?

Fajnie, że się odezwałaś. To z pewnością wyczerpanie przemęczenie organizmu... Jak sie zwolnisz to jeszcze sobie problemów możesz narobić to nie są żarty jak już ledwo na nogach czasem stoisz - sorry że tak zapytam ale twój M ślepy i nie widzi tego że ty ledwo żyjesz?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Elizabet1204 (offline)

17-06-2014 06:55:53

Ale noc!!!
Martynkę całą noc bolał brzuch i wymiotowała, zresztą wymiotuje do teraz:neutral:
Kaja się budziła często i wstała o 5.30przewracjący oczami
Jestem neptykkozioł o ścianę


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

blondii1985 (offline)

17-06-2014 06:56:28

Mysłowice
Betti_cz jest mi czasem ciezko ale daje rade dla nich. A niebedzie Ci latwiej miec z nami kontakt przez fecebooka?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

17-06-2014 06:58:10

BetiCz- ja Ci życzę trochę odpoczynku i żeby Twój przejrzał na oczy...
Fajnie, że już po przeprowadzce, napisz w wolnej chwili coś więcej o dziewczynkachsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

blondii1985 (offline)

17-06-2014 07:01:07

Mysłowice
Cytuj
Elizabet1204
Ale noc!!!
Martynkę całą noc bolał brzuch i wymiotowała, zresztą wymiotuje do teraz:neutral:
Kaja się budziła często i wstała o 5.30przewracjący oczami
Jestem neptykkozioł o ścianę

Ola tak samo wstala. Bartus przed chwila.
A martynce cos moze zaszkodzilo?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

17-06-2014 07:02:59

Cytuj
blondii1985
Ale noc!!!
Martynkę całą noc bolał brzuch i wymiotowała, zresztą wymiotuje do teraz:neutral:
Kaja się budziła często i wstała o 5.30przewracjący oczami
Jestem neptykkozioł o ścianę

Ola tak samo wstala. Bartus przed chwila.
A martynce cos moze zaszkodzilo?
Nie wiem, nic poza tym jej nie jest...
Do szkoły nie pójdzie, choć ma jeszcze dziś sprawdzian z matematyki...ale nie ma jakprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

17-06-2014 07:05:26

A mnie ucho zaczyna bolećdziecko z procą
Idę ogarnąć co nie co, później Kaję położę spać to będę mogła dychnąćwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

17-06-2014 08:14:41

Kaja śpi a tu dalej żywego duchagrinning smiley
Na śniadanie przyszłamdziecko z lodem


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 08:15 przez Elizabet1204.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548260, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.