listopadówki 2014 smiling smiley

Wysłane przez _Zuzanna_ 

moniaijulka (offline)

20-12-2014 21:12:52

Nowe
joanna25 eee to na prawdę ci dużo nie brakuje smiling smiley mi tez mówią że już jestem za chuda, ale biodra mam takie szerokie że aż dziwnie się z nimi czuję, miednica się jeszcze pomniejszy? Bo skoro się rozrosła to niech wraca do wcześniejszych rozmiarów bo w żadne spodnie się nie mogę dopięć tongue sticking out smiley
U mnie tak samo, albo mam Julę na rękach albo bujam w wózku bo marudzi inaczej, ona już wie jak wymusić noszenie i bujanie, bystre te nasze maluchy smiling smiley
chociaż często po karmieniu kładę ją do kołyski albo wózka i leży sobie z godzinkę a potem zasypia, bez marudzenia i bez płaczu, po prostu sobie leży i obserwuje winking smiley

joanna25 (offline)

22-12-2014 20:10:04

dzisiaj było grubo Byliśmy z Igorem u prababci potem u cioci. chyba jest zmęczony bardzo bo marudzi tak , że szok.od południa spał mi do tej pory jakąś godzinkę może ;-( teraz usnął mam nadzieje , że na dłużej. Męczący dzień i mały ćwiczył moja cierpliwość...Jeszcze jego tato dostał przedłużenie dodatkowej umowy o prace tzn na Niemcy. Niby powinnam się cieszyć ale to oznacza tylko weekendy w domu więc się nie cieszę. Pieniądze to nie wszystko

joanna25 (offline)

23-12-2014 14:38:37

hej dziewczyny !!! ja tylko na chwile. wiem , że jest dużo roboty przed świętami ;-) byliśmy z Igorkiem u lekarza kontrolnie. waży 3900, długi 56cm. wszystko ok z nim.

życzę Wam szczęśliwych i spokojnych Świąt

moniaijulka (offline)

23-12-2014 23:06:41

Nowe
Hej laski, a ja dziś byłam na kontroli stawów biodrowych z Julką, miałam skierowanie od położnej, czyli wizyta na nfz. Trwała krótko, było robione usg i wszystko jest prawidłowo. Dlatego ja byłam zdziwiona że wy macie takie długie terminy na usg wielkie oczy

joanna25 3900 czy 4900? bo to niemożliwe żeby przez miesiąc 220 g przybrał tongue sticking out smiley prędzej 1,220 winking smiley Jula przez miesiąc przybrała 1,160 i urosła 2 cm smiling smiley

Wesołych i spokojnych Świąt wszystkim życzę i bogatego Mikołaja winking smiley do Julki już przyszedł wczoraj z huśtawką, mała jest zachwycona dziecko z grzechotką

[link widoczny po zalogowaniu]

joanna25 (offline)

27-12-2014 13:23:30

moniaijulka 3900 bo w szpitalu spadł na 3460. 30.12 mamy szczepienie juz myśle o tym jak mały to zniesie.Oby wszystko było dobrze, na nasze szczęście tatus wziął wolny dzień to mamy mniejszy stres.
Julka dostała świetny prezent, fajna ta huśtawka. Ja chciałam ubrać Igorka elegancko jak przystało w swiąteczny sweterek ale nie było nic w jego rozmiarze w galerii a na zakup online było za późno.Troszkę sie wkurzyłam. Bo to jego pierwsze święta chciałam żeby był bardziej śliczniusi niż jest. No ale wszystko do nadrobienia;-) A co u Was ?Wracajcie na forum juz po Świetach winking smiley A Nowy Rok pewnie spędzicie w domku jak My winking smiley

joanna25 (offline)

29-12-2014 17:30:47

no co Wy dziewczyny ;-( wczoraj musiałam sie zdecydować żeby małemu podać mleko modyfikowane ;(((((( nie najadał sie moim pokarmem, troche mi smutno ale teraz spi spokojnie i wiem , że jest najedzony

platynka (offline)

30-12-2014 09:30:17

Legnica
Hej kochane...dawno tu nie zaglądałam, więc miałam trochę do poczytania smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mała fotorelacja z Naszych pierwszych wspólnych świąt smiling smiley
Szymonek 15 grudnia miał ostatnią wizytę położnej ważył 5490g teraz coś lekko ponad 6000g będzie.
Ja to tak się waham 49-50kg i jestem zadowolona z figury i wagi. Czekam jeszcze tylko na ponowne umięśnienie brzuszka smiling smiley

Właśnie zaczęłam planować Chrzest Św. Szymonka...obecnie jestem na fazie projektowania zaproszenia i myślałam o kolażu zdjęciowym do środka obok treści zaproszenia.

[link widoczny po zalogowaniu]


Monika Juleczki huśtawka full wypas...dziadzio się spisał smiling smiley
joanna25 ja jak byłam rozłożona przez chorobę wydawało mi się, że mam mniej pokarmu i też kupiłam MM. Teraz mąż podaje je gdy wychodzę i nie zdążę wrócić smiling smiley co sie żadko zdaża. Nie odczuwam pełności piersi czasem mam wrażenie że nic nie ma...ale jak widać po wadze Szymka...chyba się najada. Ale je częstosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

joanna25 (offline)

31-12-2014 13:13:00

platynka śliczna sesja świąteczna ale zdjecia małego są przecudne winking smiley nie mozna oderwać oczu oryginalny, pomysł na zaproszenie. Co do Chrztu to masz juz plan co i jak? My na razie ustawiliśmy tylko datę winking smiley Po nowym roku wybieram sie do Księdza żeby zaklepać termin. A wiesz już jak ubierzesz Szymonka?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-31 13:13 przez joanna25.

moniaijulka (offline)

02-01-2015 23:17:32

Nowe
Cześć, znalazłam chwilkę żeby tu wpaść w końcu smiling smiley
joanna25 jak po szczepieniu? które wybrałaś? My wzięliśmy jednak bezpłatne, niby 3 ukłucia, ale Jula dobrze to zniosła, rozpłakała się okropnie ale jak z nią wyszłam z gabinetu i przytuliłam uspokoiła się. W domku cały czas spała, z cyca przez sen piła, wieczorem do 37 stopni się podniosła temperaturka, ale nic nie podawałam, nie ma co panikować, samo spadło winking smiley stwierdziliśmy że mała i tak nie będzie pamiętać czy dostała 3 czy 1 zastrzyk, a cena to 210 zł, trzeba zrobić takie 4 serie więc już 840 zł, wolimy jej coś za to kupić. Zamiast 7 płatnych będzie miała 16 darmowych na nfz, ale bez przesady, też tyle dostawaliśmy jak byliśmy mali i nic nie pamiętamy smiling smiley
Co do wystrojenia dziecka na święta też chciałam ją ładnie ubrać, ale duże te wszystkie sukieneczki więc rozumiem twój problem ze znalezieniem sweterka tongue sticking out smiley

platynka tych fotek mi nie wysłałaś tongue sticking out smiley pięknie, tak rodzinnie. smiling smiley my niestety nie mamy zdjęć z naszych pierwszych Świąt, jakoś tak wyszło że nie zrobiliśmy, źle mi z tym sad smiley zaproszenie na Chrzest świetne, ja raczej będę szukać gotowca hihi. W niedzielę Dawid jedzie, więc znowu będę miała czas zaglądać i tu i na Facebooka więc popiszemy smiling smiley

A teraz tak ogólnie smiling smiley my Chrzest planujemy w marcu, na razie jeszcze nie myślę o tym co i jak zrobimy smiling smiley Co do MM to chyba czas najwyższy zakupić, ale to ze względu na to że jeżeli będę musiała gdzieś pojechać to zostawię Julkę u babci razem z mm, bo co się okazało ledwo co leci podczas odciągania z moich piersi. Na Sylwestra chciałam wypić lampkę szampana i odciągałam pokarm to z 2 piersi poszło 70 ml więc mało trochę, a się przy tym namęczyłam że ho ho :/
A jak u was z humorem? Bo u mnie nie bardzo, ciągle chodzę i ryczę. . . wszystko mnie denerwuje, ale nie to co związane z Julką tylko takie bzdety np. że coś źle leży nie na swoim miejscu, brudne naczynia w zlewie, pranie do rozwieszenia. . . ciągle jestem zmęczona i rozdrażniona. . .wkurzają mnie goście którzy przyjeżdżają, nie mam ochoty z nikim gadać. . . czy to może być początek depresji poporodowej? mam tak od dłuższego czasu już

joanna25 (offline)

03-01-2015 13:03:31

moniaijulka co do szczepienia to wybralam 5w1, maly dzielnie zniósł szczepieniewinking smiley nic mu nie bylo, zaopatrzylam sie w czopki ale nie byly na szczescie potrzebnewinking smiley zapłaciliśmy 120złotychm nasępne kucie mamy w lutym


co do humorków to miałam je po wyjściu ze szpitala, w sumie dalej mnie drażnia dobre rady w stosunku co do malego ale nie uznaje tego jako depresje winking smiley a Tobie radzę się nie przejmowac brudnymi garami w zlewie winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575285, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.