MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

sarahia (offline)

23-08-2011 11:32:39

Germany /Bc
Witam w kolejny upalny dzien ...dzis mam dzien prania...jest tego troche, wiec robote mam na pol dnia...razem z posciela...uhhuu..

kasiaszum dziekuje za pochwale fotek..Opaska jest Claudii , Lilkajej wszystie opaski sobie zaklada..:laugh_new: Mozliwe, ze Lilka sie zmienia...ja tego az tak nie widze, ale to normalne smiling smiley Super, ze juz macie kiteczka smiling smiley

oto moja kreacjna wesele...





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

PiNuSieNkA (offline)

23-08-2011 18:53:15

Toruń
Witam smiling smiley i dziękuje za miłe powitanie :**

cendra jej ten czas tak szybko zleciał u ciebie już 37 tydzień lada dzień i będzie już was czwórka super smiling smiley

ula zazdroszczę dzisiejszego dnia mam nadzieję że chociaż troszkę wypoczęłaś chodź znając kobiety to pewnie sprzątałaś cały dzień smiling smiley

sarahia świetna kreacja na weselę nie zbyt wyzywająca w sam raz smiling smiley to kiedy będziesz się bawić?

kasiaszum postaram się już nie uciekać na tak długo. A jak czytam o Klaudii to jak bym czytała o swoim łobuzie hehe..

A my dziś dzionek spędziłyśmy nad jeziorkiem Oliwka była w swoim żywiole, ale wyciągnąć ją później z wody to tragedia chyba cała plaża ją słyszała.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

23-08-2011 21:50:40

Germany /Bc
Pinusienka dziekuje za opinie:joliecouette: Bawimy sie juz w ta sobote 27egosmiling smiley Upal dzis byl mega...fajnie, ze mogliscie nad woda dzien spedzic!

A co z reszta??? Meldowac sie! smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

23-08-2011 22:17:09

Lublin
sarahia - melduję się na rozkaz winking smiley
bardzo ładna sukienka i Ty wyglądasz super, pozazdrościć figurki po dwójce dzieci smiling smiley
a i fotki ze spotkania rodzinnego super i ile dzieciaków! musiało być wesoło.

pinusienka - jakbyś tu była: posprzątane, odkurzone, trzy prania wstawione smiling smiley wieczorem chłopaki wrócili i Miłosz rozpoczął swoje rządy... w niedługim czasie wkradł się znajomy bałagan. Ale dziadkowie szczęśliwi a i ja sobie odpoczęłam.

kasiaszum - udanej zabawy na basenie, naprawdę Klaudia tak ładnie mówi ?? w szoku jestem! Miłosz jeszcze daleki od tego, fajnie jak już powoli można się z dzieciaczkami dogadać smiling smiley

uciekam pod kołderkę dziewczyny, trzeba troszkę plecki wyprostować
pa!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

23-08-2011 23:53:12

Kanada
sarahia - ślicznie Twojej siostrze z brzuszkiem!!!!!!!!aż miło się patrzy a Ty mamo co za figura w tej kreacji ..SUPER


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anulka (offline)

24-08-2011 11:44:14

Władysławowo
cześć smiling smiley

pasia super zdjęcia, dziewczynki pieknie wyglądają i mamusia jaka laseczka smiling smiley

sarahia pięknie Lilcia wygląda taka słodka jest smiling smiley Mały aniołek winking smiley a Claudia to juz prawdziwa dama....mała modelka tobie rośnie smiling smiley No i zdjęcie rodzeństwa super... siostra jaki ma juz fajny brzusio smiling smiley
No a twoja kreacja śliczna...... super wyglądasz smiling smiley

ula super nurek z Miłoszka....ekstra fota smiling smiley U nas nad morzem sezon powoli sie kończy, w końcu można normalnie przejść po chodniku i sie nie przeciskać... tongue sticking out smiley

PiNuSieNkA witaj po przerwie smiling smileysmiling smiley Piękne zdjęcia Oliwki..... duża już z niej panna i jaka odważna... na koniku super wygląda smiling smiley

cendra Uważaj kochana na siebie, bo teraz to już w każdej chwili możesz powitać Lilkę smiling smiley

to teraz kilka fotek moich szkrabów smiling smiley

w wesołym miasteczku


Tymuś


Madzia


Tak się kochamy smiling smiley


Bańki


Takie ekstra samochody stoją u Taty w pracy tongue sticking out smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

24-08-2011 12:01:35

Rzeszów
witam kochane majoweczki
sarahia to normalne jak jestes z mala caly czas to nie dostrzegasz wielkiej roznicy, ale obcy ludzie widza inaczejsmiling smiley moja Klaudia tez dla mnie jest ciagle taka sama, tylko na zdjeciach widze roznice
Ula moja Klaudia rzeczywiscie duzo mowi, wczoraj np nauczyla sie wolac Maja, tak ma na imie moja mlodsza siostra, a jak mi sie schowala to ja pytam sie Klaudia gdzie jestes? a ona do mnie tusmiling smiley takze duzo mowi z dnia na dzien coraz wiecej
anulka swietne zdjecia, Madzia taka usmiechnieta krolewna i ladnie jej w neibieskim, a Tymek to juz kawalersmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

24-08-2011 19:08:26

Lublin
Hej kochane,

Ja mam dziś kiepski dzień, jakiś smutek ogólny mnie złapał. I nie najlepiej się czuję.
I jeszcze do tego Miłoszowi znowu się coś przestawiło i budzi się rano po 5-tej i już spać nie chce. I w dzień też drzemka krótka. A śpiący jest bo marudzi i trze oczy. Już nie wiem co z nim robić żeby wreszcie spał jak człowiek.

anulka ale śliczności te Twoje dzieciaczki. Madzia jeszcze malutka, ale Tymek to już prawdziwy kawaler, a jaki przystojniak rośnie. Super taką dwójeczkę mieć w domu. Ja już się doczekać nie mogę. Chociaż ostatnio to się trochę boję jak dam radę, bo padnięta jestem i siły nie mam przy jednym Miłoszu, a co mówić jak dwójka będzie.
No ale czas pokaże.

kasiaszum no to gaduła rośnie, super! ja się doczekać nie mogę, bo u nas nic wyraźnego jak na razie nie słychać

kończę już bo głowa boli i żołądek jakoś muli

oby jutro był lepszy dzień

buziole mamusie!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

PiNuSieNkA (offline)

24-08-2011 19:29:29

Toruń
Witam wieczorkiem dziś mamusie.

U nas dzionek bez większych wrażeń troszkę spędziłam w kuchni (robiłam zaprawy na zimę) a jeszcze czeka mnie mycie podłóg ale dopiero jak Oliwka pójdzie spać.

sarahia no to życzę udanej imprezy w sobotę smiling smiley zazdroszczę bo sama poszła bym sobie na weselę się pobawić ale nic na razie się nie zapowiada.

anulka śliczne dzieciaczki faktycznie Tymek to już duży kawaler a Madzia jak zawszę uśmiechnięta. No my właśnie dopiero wybieramy się nad morze tam do Ciebie, wcześniej byliśmy tylko na Mazurach, więc mam nadzieję że pogoda dopiszę smiling smiley

ula czasem każdy ma taki dzień gorszy że nic się nie chcę, ale mamy dla kogo żyć i życie toczy się dalej, także głowa do góry na pewno jutro będzie już dobrze smiling smiley A co do spania to czasami dzieciaczki mają tak że im się zmienia. Moja Oliwia chodzi teraz spać o 20 i wstaję koło 9 coś jej się poprzestawiało i daje mi się wyspać ale standardowo to śpi 20-7:00,8:00 a w dzień śpi tylko 1h do 1,5.

My jutro szykujemy się na szczepienie, pewnie będzie krzyk ale jedno szczepienie jakoś przetrwamy.
Lece do jutra buziole :**


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

cendra (offline)

24-08-2011 20:38:28

Szaflary
Witam!!

Sarahia super fotki ze spotkania siostra tez juz tuz tuz i brzusio sporysmiling smiley a ile dzieciakow bylo mialy frajde niesamowita pewnie smiling smiley Kreacja super to to wesele na tym zamku co raz pisalas?

anulka super zdjecia Tymus to juz duzy chlopak smiling smiley Madziulka śliczna jak zawsze ! Melduj sie czesniej bo sezon juz prawie za wami wiec i net mniej przeciazony winking smiley

Ula super tak miec dzien wolnego sprzontanko na calego ja tez tak lubie ale juz moj stan nie pozwala na takie wyczyny smiling smiley

kasiaszum Klaudia naprawde madra dziewczynka i duzo mowi moja tez gadula ale mniej mowi od twojej ostatnio walcze ze slowem Lili co ja jej mowie Lilia , Lili to ona nie nie i Lala mowi i pokazuje na brzuszek smiling smiley wiec pewnie dla niej bedzie Lala a nie Lilianka smiling smiley

Pinusienka powodzenia na szczepieniu jutro super ze mozna sie ochlodzic nad jeziorkiem a krzyk to normalka unas tasama reakcja jest jak cos nie jest po Wiktori mysli smiling smiley

U nas dzis palma straszna byla do tego bylam dzis w rozjazdach caly dzien wrocilam do domu o 19 a wyruszylam o 9 rano taka padnieta Wiktoria byla ze juz spi nawet nie jadla bo sily nie miala bidulka smiling smiley Ciesze sie ze jescze 2,5 tyg i termin bo w tych upalach nie daje rady juz najchetniej siedzuialabym pod prysznicem 24 h na dobe bo i nocki sa gorace i dopiero o 4-5 rano robi sie chlodniej co mozna spac sad smiley Ale teraz wte upaly byc w szpitalu tez nie zafajnie bo duchota na calego, kuzynka co ma termin tydzien przedemna to juz jest w szpiatu tylko ze na wywolanie poszla bo cos tam z dzieckiem nie tak ze niby nozki przestaly rosnac w 31czy w 35 tyg i obawa jest czy lozysko dobrze pracuje zrobili jej wczoraj wywolanie i stwierdzili ze wszystko niby ok i ze wiecej nie beda juz wywolywac tylko ma lezec do konca w szpitalu i czekac na rozwiazanie . Ale ja zalatwili pieknie ja bym sie nie zgodzila tyle czekac w szpitalu tym bardziej ze to jest jej 1 dziecko i nie ma zadnych skurczow a nic sie jej nie dzieje . Zmykam od poczywac nogi moczyc w zimnej wodzie dla ochlody i opuchlizny smiling smiley

Dobranoc!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547190, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.