MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

2KOSIATKA (offline)

25-01-2010 15:38:22

Staszów
Sarahia super te zdjęcia, ja będę mieć za 2 tyg.to też wrzucę..już nie mogę się doczekaćhot smiley
Monika8700 ja to wiercę się i kręcę co godzzinę zmiana strony bo cierpną mi biodra no i na siku też latam, a katar to mam prawie od podzątku ciąży i nic na niego nie działa:use_hammer:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

25-01-2010 18:12:23

Sarahia piękne zdjęcia winking smiley

Robiłyście dziewczyny glukoze.?? ja w piatekk robiłam 50 ml i wyszłedł mi wynik 120 więc wporządku chyba . Tylko lekką anemie mamsad smiley Hemoglobina zaniska czyli brak żelaza sad smiley też tak macie.?




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

2KOSIATKA (offline)

25-01-2010 18:46:56

Staszów
Monika8700 ja glukozę 50 mam robić przed 8 lutego, a anemię to już mam więc łykam żelazo i mam zrobić powtórną morfologię, mam nadzieję, że wyjdzie dobrze bo po tych tabletkach to mam zatwardzeniewariat


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

25-01-2010 20:10:15

Germany /Bc
2KOSIATKA, Monika8700 dziekujemysmiling bouncing smiley ..Ja na glukoze to lece 12lutego...takze jeszcze troche mam czasu..mam nadzieje, ze bedzie tez ok ...




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anulka (offline)

25-01-2010 20:14:57

Władysławowo
Sarahia, sliczne zdjęcia.
Co do spania w nocy, to u mnie też różnie bywa. Staram się mało pic przed snem bo później też biegam do kibelka tongue sticking out smiley Ale codziennie jak się kładę do łóżka to nasza malutka zaczyna szaleć w brzuchu i to do tego stopnia, że zasnąć nie mogę, w sumie to dobrze bo przynajmniej wiem, że jest i dobrze się miewa smiling smiley ciąża
Glukozę bedę robiła na początku lutego, anemi puki co nie mam i oby tak zostało smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

2KOSIATKA (offline)

25-01-2010 20:31:37

Staszów
Nasze maleństwo też najbardziej daje się we znaki jak siedzę albo leżę..dziś robiło ze mną pranie bo tak się pchało na brzuch albo pupą albo pleckami..super uczuciehot smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

25-01-2010 21:38:07

Germany /Bc
A mam takie pytanko...macie juz upatrzone wozeczki :wozek: ??? My ogladamy w sklepach, na necie, ale nic konkretnego jeszcze nam nie wpadlo...bo po naszej 1szej córeczce, to juz nie mamy, bo w sumie nie chcielismy niepotrzebnie trzymac...Zwlaszcza, ze nie planowalismy wczesniej kolejnego dziecka...raczej to byla decyzja podjeta w wakacje 09, chyba najlepiej tak sponatnicznie, bo im dluzej sie mysli tym wiecej jest watpliwosci i ciagle coś stoi na przeszkodzie..Przynajmniej u nas tak bylo. Poza tym córeczka już się dopominala o rodzeństwo, bo jest bardzo towarzyska i przepada za rówieśnikami...dlatego przedszkole, to dla niej Raj na ziemiLOL




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

2KOSIATKA (offline)

25-01-2010 22:07:33

Staszów
Sarahia ja mam już upatrzony w sklepie, a że mieszkamy na wsi więc na te wertepy to taki na 4 kołach pompowaych, 3 funkcyjny, w kolorze piaskowym z pomarańczowymi lamówkami, albo zielony z piaskowymi lamówkami i w sumie nie drogi bo 800 złotych,podobny do wózków firmy Tako model Natalia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

25-01-2010 22:21:44

Germany /Bc
2KOSIATKA popatrzyłam sobie i całkiem wporządeczku ten wózeczek jest:wozek:...koła pompowane to dobra rzecz też mieliśmy z pompowanymi kołami...świetnie się go prowadziło no i po nierównośiach super amortyzował..A kiedy chcecie zakupic go, bo my myslimy nad koncem kwietnia, albo juz w maju..na poczatku...Zobaczymy ..zalezy jak szybko cos sie nam spodoba.




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

2KOSIATKA (offline)

25-01-2010 22:27:09

Staszów
Sarahia dostaliśmy już na niego kaskę od dziadków więc myślę, że pewnie początkiem marca bo teraz to za wcześnie jest, idę spać bo mój już chrapie, ą rano muszę go wypawić do roboty o 6 ranoprzewracjący oczami Kolorowych snówradość


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.