KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

zebra83 (offline)

09-08-2013 11:18:04

Kraków
Dziewczyny, nie uwierzycie, jaka ze mnie sierota! Chciałam wynieść na dwór taką suszarkę na ciuchy, ale chciało mi się jej złożyć i niosłam rozłożoną i gdzieśtam się zapatrzyłam i jak przywaliłam tą suszarką w ścianę a z drugiej strony w mój brzuch to szok. No i teraz siedzę i mnie boli, ale nie wiem już czy naprawdę mnie boli, czy tak się przestraszyłam, że maleństwu mogłam coś zrobić, że wydaje mi się, że mnie boli... Mam nadzieję, że ono takie malutkie, że nic nie poczuło, ale kto wie... sad smiley


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Ania230987 (offline)

09-08-2013 11:43:08

Strzelin/Belgia-Balen
fresilla nie przejmuj sie to normalne smiling smiley mnie nie dotyczy no ale nie kazda tak ma. Ale z tego co slyszlam zatwardzenia w ciazy sa naturalne smiling smiley a ja od rana leze w lozku smiling smiley Wlasnie skonczylam czytac ostatnia czesc Greya sad smiley i az mi sie smutno zrobilo ze to juz koniec sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

09-08-2013 11:58:15

Gdańsk
Zeberko oj ile razy ja tak zrobiłam Mr. Green no ale fakt nie byłam w ciąży. Odpoczywaj sobie teraz i się obserwuj jak ból się nasili to nie czekaj i jedź do szpitala. Zawsze lepiej dmuchać na zimne a lepiej niech przebadają tak dla spokojności smiling smiley No ale myślę że jednak nic się nie stało nie stresuj się na zapas smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

niciaa (offline)

09-08-2013 11:58:59

Warszawa
Cytuj
zebra83
Dziewczyny, nie uwierzycie, jaka ze mnie sierota! Chciałam wynieść na dwór taką suszarkę na ciuchy, ale chciało mi się jej złożyć i niosłam rozłożoną i gdzieśtam się zapatrzyłam i jak przywaliłam tą suszarką w ścianę a z drugiej strony w mój brzuch to szok. No i teraz siedzę i mnie boli, ale nie wiem już czy naprawdę mnie boli, czy tak się przestraszyłam, że maleństwu mogłam coś zrobić, że wydaje mi się, że mnie boli... Mam nadzieję, że ono takie malutkie, że nic nie poczuło, ale kto wie... sad smiley

Nie martw się! W pierwszej ciąży, jakoś na początku, kot mi w nocy skoczył na brzuch, przez cały następny dzień bolało mnie, ale nic się nie stało smiling smiley

Cytuj
fresilla
a i jeszcze jedno pytanko z serii krępujące yawning smiley otóż od jakiegoś czasu mam problem którego wcześniej raczej nie miałam dlatego wiążę to właśnie z ciążą. Od jakiegoś czasu mam mały problem z opróżnieniem wielkie oczy mam straszne zatwardzenie sad smiley muszę się nieźle namęczyć aby coś wyszło sad smiley a trochę się boję tak napinać. Macie też tak czy tylko ja? i czy może mieć na to wpływ wlaśnie ciąża?

Ja zaprać nie mam, ale za to ciągłe wzdęcie sad smiley w pierwszej ciąży miałam identycznie, brzuch już miałam w I trymestrze ;-) jak tylko się skoczył to mi brzuch spowrotem zmalał smiling smiley

Co do samopoczucia to ja mam kiepskie, jestem zmęczona strasznie, dzisiaj córka jakaś marudna i ciężko mi sad smiley wieczorem mamy iść na impreze, a totalnie mi się nie chce, nie mam energii, nie chce mi się malować paznocki, układać włosów, nie mam się w co ubrać (przez to wzdęcie) taka huśtawka emocjonalna ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ania230987 (offline)

09-08-2013 12:10:37

Strzelin/Belgia-Balen
Zeberko dopiero przeczytałam. Nie przejmuj sie dzidzius jest malutki i dobrze chroniony smiling smiley I tak jak mowi fresilla jak bol naprawde sie nasili to wtedy do lekarza.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

09-08-2013 12:15:09

Gdańsk
Cytuj
niciaa
Ja zaprać nie mam, ale za to ciągłe wzdęcie sad smiley w pierwszej ciąży miałam identycznie, brzuch już miałam w I trymestrze ;-) jak tylko się skoczył to mi brzuch spowrotem zmalał smiling smiley

Co do samopoczucia to ja mam kiepskie, jestem zmęczona strasznie, dzisiaj córka jakaś marudna i ciężko mi sad smiley wieczorem mamy iść na impreze, a totalnie mi się nie chce, nie mam energii, nie chce mi się malować paznocki, układać włosów, nie mam się w co ubrać (przez to wzdęcie) taka huśtawka emocjonalna ;-)


Z tym brzuchem też tak mam sad smiley już teraz wygląda na 4 miesiąc sad smiley non stop wzdęty i napompowany. I też przez to ciągły problem co ubrać bo wszystko ciasne albo po prostu wstyd grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-09 12:16 przez fresilla.

niciaa (offline)

09-08-2013 12:41:19

Warszawa
ahh te hormony ;-) już bym chciała początek II trymestru :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ania230987 (offline)

09-08-2013 12:57:31

Strzelin/Belgia-Balen

fresilla (offline)

09-08-2013 13:13:26

Gdańsk
a ja już bym chciała kwiecień LOL mniej nerwów o ciążę smiling smiley chociaż wtedy zaczną się nerwy o dziecko smiling smiley całe życie w nerwach winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Karolka123 (offline)

09-08-2013 13:30:30

Gdynia
Widze że dziś ruch tu większy smiling smiley

Ja w kuchni obiad robię smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[/url]
[link widoczny po zalogowaniu]

Tabelka Kwietnióweczki -> [link widoczny po zalogowaniu]


(*) 19.10.2011
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546970, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.