GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

Justyszak (offline)

12-06-2013 11:24:56

a ja mam teściową spoko, chociaż często mamy bardzo odmienne zdanie. I zwyczajnie jestem o nią zazdrosna winking smiley Wolę teścia, bo jest sto razy prostszy w obsłudze, jak ma coś do powiedzenia to mówi wprost a nie rzuca 35 aluzji, które nigdy do mnie nie docierają. Tesciowej nie rozumiem jako człowieka kompletnie, ale nic jej zarzucić nie mogę. Przeważnie ona się bardzo stara byc miła...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Princessa23 (offline)

12-06-2013 11:26:59

Łódź
Justyszak witaj w klubie sad smiley u mnie wszyscy pracują co najmniej do 17, Mój jest przed 19 dopiero w domu. chciałabym trochę jeszcze popracować ale nie mogę sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-06-2013 11:29:07

Ja dopiero zaczynam siedzieć w domu, więc jeszcze się nie zasiedziałamwinking smiley
Ja jestem domatorką ale teraz też lato przed nami, więc aż tak siedzieć w domu nie będę, tu do mamy pojadę, tu z koleżankami się spotkam, ja na razie się cieszęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

12-06-2013 13:03:46

Warszawa
Cytuj
anasir
łoł mój facet to chyba z jakiejś innej planety - chwała że nie mam z nim problemówsmiling smiley co chce to zrobi, nawet nie wiem kiedy się kłóciliśmy - i oby tak dalejsmiling smiley idę spać dziewczynki
do jutra

oby tak dalej tylko ciekawe ile jesteś po ślubieprzewracjący oczami

2 latasmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

12-06-2013 14:04:16

Ja też jestem za tabelka, wiem że w poincie dziewczyny chyba ja robiły i wklejały.

Ja z teściami też mam dobry kontakt, mieszkamy w sumie w jednym domu , tylko że oni na dole a my mamy swoje mieszkanie u góry całe.Więc tylko na podwórku sie spotykamywinking smiley

Ja zaraz sie ubieram i lecę do Gina , trzymajcie kciukiwinking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

12-06-2013 14:42:21

Kraków
Monia trzymam kciukiradość


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-06-2013 16:34:19

Białystok
Kto z Was dziewczynki jeszcze jutro wizytuje u doktorka?


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

12-06-2013 18:02:35

Ostrów Wlkp
Ja rowniez jestem za tabelka smiling smiley u nas dzis pieknie, przyjechalam sobie do mamusi, moj mnie nie wkurza, siedze sobie na sloneczku i wcinam owoce smiling smiley tak mi sie bardziej podoba niz w tym bloku z wkurzajacym facetem hihi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

12-06-2013 18:06:18

Ostrów Wlkp
A co do siedzenia w domu to to naprawde dobija... ja juz nie daje rady pewnie dlatego z moim sie kloce, ale do pracy nie moge boje sie isc. Ja jestem kosmetyczka i mamy mega ruch wiec nawet bym nie usiadla... ale raz po raz wystarczy przyjechac na dzien, dwa na wies i odrazu lepiej. A jeszcze mi dziewczyny powiedzcie jak to jest z kontrolami zusu fatycznue sprawdzaja kobiety w ciazy?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-06-2013 18:43:20

Białystok
Ja gotuje pomidorowasmiling smileyDzis jej nie rusze bo zwrot będzie w mgnieniu oka pewnie,ale na jutro jak znalazłwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547950, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.