GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

monteblack (offline)

16-07-2013 17:03:20

Białystok
No ja wlasnie wrocilam z pracki,po drodze zaszłam na szmatki,ale jakiś szajs dziś,ani pareo nie znalazłam,ani klawych spioszow dla synusia,nicsad smileyLowy nieudane...


[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

16-07-2013 18:24:11

Bydgoszcz
Wciełam właśnie arbuza z ptasim mleczkiem mmm... pychota smiling smiley radość
Monte dzis chyba nie ma dnia na zkupy... Poszłam do smyka po tym dentyście i co...dupa...nic mi sie nie podobało nie było nic co mnie za serce chwyciło i w miare uniwersalnym wzór i kolor. Bo i owszem np. śliczne pajacki z misiami ale typowo dla chłopca albo piekne kwiatuszki dla dziewczynki...jedyne co mnie za seruszko chwyciło to kombinezon zimowy "miś brązowy" smiling smiley w dotyku taki mięciutki, patrze cena 249 zł mówie sobie no tanio nie jest ale śliczny, niezdecydowanie to dzownie do mojego i mu mówie, a ten, że na allegro zobcze jakie są...i ze dla niego to za wcześnie na zakupy i ja też sobie powinnam odpuścić... no cały zapał mi odebrał i chęci. Wkurzona jestem na niego, ze hej. Ochrzaniłam jeszcze zgreda, że jak on nie chce to niech mnie nie przeszkadza w cieszeniu się ciążą i w dupie mam, że w pracy miał gorszy dzień.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Insonia (offline)

16-07-2013 18:33:22

Bydgoszcz
Aga widzę, że ostro zaczynasz przyzwyczajanie świdaomości do chłopca - nowy suwaczek smiling smiley
colaja jeszcze na poczatku to sie przejmowałam, kiedyś mi "ktoś" z większym stażem smiling smiley napisał żeby olać to i olewam. Rozumiem propozycje porównania "misia" na allegro żeby nie przepłacać ale chodzi o sam fakt zniechęcenia!!! angry smiley

dziecko z piłką na rozluźnienie ide po chałwe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 18:33 przez Insonia.

Justyszak (offline)

16-07-2013 18:57:06

Insonia jeśli Cię to pocieszy zareagowałabym podobnie do Ciebie smiling smiley

Kupowałam w Mothercare na wyprzedażach, ceny rewelka, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość. W Smyku wybrałam tylko jeden pajacyk , bo reszta miała cenę taką jak gdzie indziej regularne, a ja się ta wyprzedażą w Mothercare rozbestwiłam, że hoho. Mogę tylko żałować, że nie nakupowałam więcej, bo u mnie na osiedlowym bazarku ubranka są droższe, że o jakości nie wspomnę winking smiley

Przejdę sie chyba jutro na lumpka, kiedys kupowałam w takim wielkim (dostawy co 3 dni), pamiętam, że dla najmłodszych dzieci było bardzo dużo ubrań, czasem naprawdę ekstra. I z tańszych opcji chwalę sobie F&F (Tesco), miałam dla młodej pajace i body i przynajmniej 6-7 lat temu były spoko

Dziewczyny w ogóle to usiłuję mysleć o czymkolwiek innym niż płeć dzidziusia, bo sobie wmówiłam chłopca i myśl o dziewczynce wydaje mi się DZIWNA... w sensie nie wyobrażam sobie na razie posiadania dwóch córek... Mam nadzieję, że mi prędko przejdzie ta głupkowata niechęć. Tyle razy już powiedziałam "Syneczku", że nie mogę się przemóc do "Córeczko".


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

16-07-2013 19:14:57

W ramach terapii zmieniłam suwaczek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

16-07-2013 19:17:07

Ostrów Wlkp
insonia dokladnie probuje sie przyzwyczaic - latwo nie jest smiling smiley a swoim M sie nie przejmuj, moj tak samo reagowal a jak sie wczoraj dowiedzial ze syn to juz kupowac chce hehe smiling smiley
justyszak to 3 mam kciuki za chlopca, ale sama mam ten problem ciagle.do brzucha mowilam Nina a tu sie okazuje ze bedzie Tobiasz... jak sobie pomysle to troche mnie w sercu kluje ale najwazniejsze ze.zdrowe i przeciez chlopcy tez sa fajni smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

16-07-2013 19:25:15

Bydgoszcz
Cytuj
Justyszak
Insonia jeśli Cię to pocieszy zareagowałabym podobnie do Ciebie smiling smiley

Kupowałam w Mothercare na wyprzedażach, ceny rewelka, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość. W Smyku wybrałam tylko jeden pajacyk , bo reszta miała cenę taką jak gdzie indziej regularne, a ja się ta wyprzedażą w Mothercare rozbestwiłam, że hoho. Mogę tylko żałować, że nie nakupowałam więcej, bo u mnie na osiedlowym bazarku ubranka są droższe, że o jakości nie wspomnę winking smiley

Przejdę sie chyba jutro na lumpka, kiedys kupowałam w takim wielkim (dostawy co 3 dni), pamiętam, że dla najmłodszych dzieci było bardzo dużo ubrań, czasem naprawdę ekstra. I z tańszych opcji chwalę sobie F&F (Tesco), miałam dla młodej pajace i body i przynajmniej 6-7 lat temu były spoko

Dziewczyny w ogóle to usiłuję mysleć o czymkolwiek innym niż płeć dzidziusia, bo sobie wmówiłam chłopca i myśl o dziewczynce wydaje mi się DZIWNA... w sensie nie wyobrażam sobie na razie posiadania dwóch córek... Mam nadzieję, że mi prędko przejdzie ta głupkowata niechęć. Tyle razy już powiedziałam "Syneczku", że nie mogę się przemóc do "Córeczko".
Pocieszy bo to znaczy, ze za ostro nie było i nie odpuszcze smiling smiley.
Niestety nie ma jeszcz sklepu internetowego Mothercare sad smiley a ubolewac nad tym sad smiley.

Masz podobnie chyba jak Aga, jej tez sie cieżko przestawić tylko w odwrotnej sytuacji i cos czuje, ze jak ja sie dowiem ze to nie chłopiec to tez bedą mną targac mieszane uczucia choć wydaje mi sie, ze to chwilowe, taki szok dla " nastawienia" moze nawet lekki bunt smiling smiley.
Daj sobie czas, zaczniesz w sklepach oglądać sie za różowym, pytania bedziesz mówić, ze córka itp. To pewnie z czasem sie przyzwyczajisz smiling smiley. Moze zacznę od zarazsmiling smiley
Masz pomysł na imię dla córeczki?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Insonia (offline)

16-07-2013 19:30:27

Bydgoszcz
Czyli jednak Ksawery smiling smiley glosowalabym na Alberta ale Ksawery tez fajne smiling smiley.
Mamy juz w taki razie:
Kaswerego i Tobiasza smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


aga8922 (offline)

16-07-2013 19:37:17

Ostrów Wlkp
No u mnie od poczatku bylo ze jak synek to Tobiasz, ja jeszcze mysle, ale nic mi sie innego nie widzi smiling smiley Ja dzis nawet w nocy nie spalam tak sie przejelam ze chlopak ale probuje myslec ze tak bedzie lepiej smiling smiley moj sie bardziej zaangazuje tak mysle, a to tez jest wazne... chociaz on krzyczal i sie poplakal z radosci jak uslyszal chlopiec smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

16-07-2013 19:46:09

Zgadzam się, ze dzisiaj zakupowy dzień do bani, jak coś mi się podobało, milusie, unisex i śliczne to cena z kosmosu, a mój mąż tylko nosem kręcił...no to mu powiedziałam, ze nasze dziecko będzie w grudniu gołe i wesołe,oooo
On też na allegro chce szukać, no udusić gada, ale na razie nic nie naciskam bo jest jeszcze trochę czasuwinking smiley

A jeśli chodzi o płeć, to ja się wogóle nie nastawiałam, było mi to obojętne, natomiast w pierwszej ciąży strasznie chciałam córkę, bo ja zawsze mówiłam, że albo parka albo 2 dziewczynki...tylko dwóch synów nie chciałam (ja piszę o dwóch bo więcej dzieci nie planowałam i nie planuję jużsmiling smiley)
I cieszę się, że będą 2 córeczki, bo przy dużej różnicy wieku jest większa szansa, że w dorosłym życiu będą miały ze sobą kontakt i będą blisko siebie. No tak mi się przynajmniej wydajesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 19:46 przez Elizabet1204.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.