Otyłość, brak okresu- zajście w ciążę

Wysłane przez Lovciara 

Lovciara (offline)

19-03-2020 21:47:46

Rynek
Cześć dziewczyny, szukam tutaj wsparcia dla takich dziewczyn jak ja, ze znaczna otyłością, starającą się zajść w ciążę, walczącą z brakiem okresu z niewiadomych przyczyn oraz z problemami z tarczyca. Powiedzcie mi macie dzieci? Jak długo starałyście? Chodziłyście leczyć się do lekarza? Ile macie lat? Już nie wiem co robić

ElenMorris (offline)

27-03-2020 13:47:07

Problemy z tarczycą tak czy siak musisz rozwiązać bo nawet zachodząc w ciążę możesz ją stracić lub dziecko urodzi się poważnie chore. Ja starałam się przez 6 miesięcy, kontrolowałam dni płodne cyfrowym urządzeniem co badalo min. moje lh, ale jak nie masz miesiączki to trzeba najpierw to ustabilizować

dell (offline)

13-05-2021 22:59:48

Racibórz
Co do otyłości to myślę,że jak zajdziesz w ciążę to nie powinnaś iść na dietę ani nic, bo może to zaszkodzić dziecku. Czytałam ostatnio taki artykuł [link widoczny po zalogowaniu]

Natalia_18 (offline)

31-05-2021 20:34:21

:)
Hej. Ja starałam się 4 lata z cukrzycą, tarczycą, pcos, hiperandrogenizmem . Mialam nieregularne miesiączki. Czasem byla po 6 miesiacach, czasem po 4 .. roznie.
We wrzesniu 2020 mialam ostatni okres. Przestalam brac leki na cukrzycę , tarczycę poprostu załamałam się że tyle czasu nic. W grudniu wzielam slub. W lutym zaczelam latac czesto do toalety, myslalam ze to przez cukrzyce i duzo spalam. W marcu zrobilam 3 testy i okazalo sie ze jestem w 6w6d smiling smiley . Dzisiaj juz jestem w 18w4d , jestesmy po prenatalnych i wszystko dobrze sie rozwija a dziecko ma bardzo niskie szansę by na cokolwiek zachorowac. Teraz czekaja nas połówkowe a w październiku poród. winking smiley

mirae (offline)

28-07-2021 15:32:49

Zgierz
powiem szczerze, że ostatnio czytałam post gdzie wicedyrektor szpitala śmiała się z osób przytytych w ciąży i aż mnie zmroziło. lekarze..... ile to się słyszy jak kobiety są traktowane w szpitalach.

aleks86 (offline)

30-07-2021 11:16:40

Jeżeli masz problemy z zajściem w ciążę przez otyłość, warto rozważyć operację zmniejszenia żołądka, to jedno ze wskazań, które wymienili [link widoczny po zalogowaniu]. Dodatkowo info o zabiegu i postępowaniu po, tak, żebyś miała pełen obraz.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.