Wyprawka kiedy i co zacząć kompletować?

Wysłane przez ka_dolecka 

ka_dolecka (offline)

05-12-2019 17:07:22

Gdańsk
Koleżanki będące w przybliżonym tygodniu ciąży (20 tc) zaczęły już kompletować wyprawkę, ja natomiast jeszcze czekam. Zastanawiam się czy już to ten pewny czas, że można wybrać się na zakupy? Czy są jakieś rzeczy których nie powinnam kupować bo nie będą przydatne? Na co zwracać uwagę a co omijać?

mishka (offline)

06-12-2019 12:16:25

Gdańsk
Pierwsze ciuszki kupiłam już w 2 miesiącu smiling smiley. Były tak śliczne, że nie mogłam się im oprzeć. A resztę kupiliśmy "hurtem" w 8 miesiącu. Listę rzeczy potrzebnych znalazłam na stronie szkoły rodzenia prenalen. Z rzeczy mało przydatnych okazał się laktator bo w ogóle nie używałam a także kosmetyki do kąpieli.

dorka_9 (offline)

06-12-2019 13:55:36

Nowy Tomyśl
U nas śpiworki do sapania i leżaczek do kąpieli w ogóle się nie przydały. Zestaw kosmetyków również nie był używany. Hitem okazał się otulacz do spania. Córka w czuła się w nim bardzo dobrze.

Milii (offline)

07-12-2019 12:55:17

Witam zapraszamy do naszego świata maluszka Sklepu z zabawkami i akcesoriami dla niemowląt i większych dzieci. Z nami opieka nad dzieckiem stanie się łatwa
babychoco.mozello.pl sklep
#babychocomozello instagram
BabyChoco Świat Oczami Maluszka Facebook
Kod rabatowy BABYCHOCOSWIETA do niedzieli do godziny 19.00

majka_k (offline)

09-12-2019 12:16:40

Kielce
Ja na razie oglądam akcesoria w necie i robię listę. Później zweryfikuję ją z listą od położnej. Na pewno moja będzie dłuższa winking smiley.

krzywa (offline)

09-12-2019 12:25:13

Stare Iganie
Ja jestem tradycjonalistką jeśli chodzi o zakupy, owszem mogę pooglądać w internecie akcesoria dziecięce, ale chciałabym jednak dotknąć ubranek, zobaczyć ich fakturę i kolor. Listę rzeczy ściągnęłam ze szkoły rodzenia i dopiero po świętach wybieramy się z mężem na zakupy. Będzie to dopiero 32 tydzień ciąży smiling smiley

gabi22bh (offline)

26-06-2020 12:16:50

Jarnuty
Profesjonalne [link widoczny po zalogowaniu], polecam smiling smiley

ElaKorcz (offline)

04-08-2020 12:26:52

Białystok
Jeśli szukasz bezpiecznych produktów dla swojego dziecka koniecznie sprawdź [link widoczny po zalogowaniu]. Najwyższej jakości kosmetyki organiczne dla niemowląt.


[link widoczny po zalogowaniu]

marla_sz (offline)

09-08-2020 20:50:33

Wrocław
Dobrze zaplanuj zakup ubranek winking smiley tu można się zapomnieć smiling smiley Aczkolwiek wychodzę z założenia, że lepiej mieć ich więcej niż robić pranie codziennie Po pierwszym tygodniu w domu, z moją ciągle ulewającą córką, szybko poszerzyłam jej garderobę smiling smiley Dużo ubranek dla noworodka przyjęłam od koleżanek, kupowałam też używane. Dzieci tak szybko rosną, że moim zdaniem nie warto wydawać milionów monet na nowe ubrania, lepiej zainwestować w pieluchy winking smiley A co do pieluch to polecam kupić z kilku firm małe paczki na wypróbowanie. Moje dzieci odparzały się w pieluchach z tych topowych firm i dopiero po kilku próbach udało mi się znaleźć odpowiednie na ich pupy winking smiley

Kyosi (offline)

09-11-2020 23:20:26

Grubale
Ja zaczełam ogarniać temat po 30tc winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.