Ciąża?

Wysłane przez Mar123 

Mar123 (offline)

24-11-2019 12:19:52

Warszawa
Witam kobietki, mam pytanie, mianowicie tydz temu 16.11 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, tył to moje dni płodne, co prawda nie skończył we mnie ale był mocno podniecony. We wtorek siedząc w pracy poczułam ogromne zmęczenie, senność, wiec postanowiłam napić się kawy której nie wypiłam bo „śmierdziała” . Normalnie pije 2 dziennie i zapach kawy uwielbiam. Od tego czasu chodzę spać o 21 i śpie 9-10 godz a po południu już mi się oczy zamykają. dodatkowo pobolewa mnie podbrzusze, piersi są nabrzmiałe, mam zawroty głowy i lekkie mdłości, jestem wyczulona na zapachy, często tez chodzę siku. We wtorek i środę dużo białego śluzu. Do okresu jeszcze tydzień. Czy to może oznaczac ciąża?

marlena09 (offline)

04-03-2020 14:10:50

Warszawa
NA pewno [link widoczny po zalogowaniu], żywienie w tym okresie, wszelkiego rodzaju mdłości nie są łatwym tematem. Ale warto też czytać, dopytywac lekarza. Kazda z nas przez to przechodziła smiling smiley

ElenMorris (offline)

27-03-2020 14:10:08

Ja po długich staraniach - pół roku z kontrolą owulacji w domu cyklotesterem owulacyjnym myway i u lekarza, licznych wspomaganiach etc..i niepewności związanej z tym czy w ogóle będę miała dziecko, nie wkurzałam się na mdłości i niedogodności związane z ciążą, a ostatnie 3 miesiące przeleżałam. Tak więc zależy od perspektywy
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.