Badanie - cechy osobowości, a długość karmienia piersią.

Wysłane przez badanie_karmienie 

badanie_karmienie (offline)

18-11-2019 22:46:02

Łódź
Dzień dobry,

Jestem studentką V roku Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Chciałabym zaprosić do udziału w badaniu w ramach pracy magisterskiej, dotyczącego zależności między cechami osobowości matki, a długością okresu karmienia piersią. Celem niniejszego badania jest sprawdzenie, czy i ewentualnie które cechy osobowości mogą wpływać na długość karmienia piersią, co pozwoliłoby ocenić, które kobiety mogłyby potrzebować wsparcia w okresie laktacji i lepszego ukierunkowania tego wsparcia.
W badaniu mogą wziąć udział kobiety, które ukończyły 18 r.ż. oraz są aktualnie w 8. lub 9. miesiącu ciąży. Badanie składa się z 3 etapów. Pierwszy etap polega na wypełnieniu kwestionariusza osobowości oraz ankiety dotyczącej przekonań na temat karmienia piersią, co powinno potrwać ok. 15-20 minut. W kolejnych 2 etapach, odpowiednio po 8 i 24 tygodniach od urodzenia dziecka, skontaktuję się z Panią drogą telefoniczną lub mailową i poproszę o informację, czy dziecko nadal karmione jest piersią oraz o wypełnienie krótkiej ankiety. Projekt badania uzyskał pozytywną opinię komisji ds. bioetyki UŁ.

Jeżeli jest Pani zainteresowana wzięciem udziału w badaniu lub w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na adres mailowy: karmienie_piersia@wp.pl


Z góry dziękuję za pomoc w prowadzonym badaniu.

Monika Szychowska
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5833, Posty: 1444567, Użytkownicy: 73585.
Ostatnio dołączył/a Olivia1234.

Statystyki tego forum
Wątki: 823, Posty: 147760.