Detektor tetna płodu

Wysłane przez Marciatoja 

Marciatoja (offline)

15-11-2019 16:57:02

Czułów-Papiernia
Witam mamusie.Jestem w 18tc.Wszystko przebiega prawidłowo,jednak ja się i tak martwię(zawsze bylam panikarą) wiec kupilam detektor tetna plodu angelsounds.Zdarza mi sie go używac nawet 3-4 razy dziennie.maksymalnie przez 3 minuty.Uspokaja mnie to,gdy odczuwam jakies lekkie bóle itp.Nie czuje jeszcze regularnych ruchów.Czy używając tak czesto mogę w jakis sposób zaszkodzic malenstwu?Czy jest tu jakas mama ktora rownie czesto używała ten sprzet i wszystko jest ok?Pozdrawiam

Izulka87 (offline)

15-11-2019 19:55:51

Chojnów
Hej doskonale ciebie rozumiem. Też kupiłam sobie ten detektor ale max 2 razy dziennie używałam. Teraz już jestem w 36 tyg. Więc już prawie w ogóle z niego nie korzystam bo dobrze czuje jak mała się rusza, przeciąga.
Radzę Ci ograniczyć intensywność użytkowania tego detektora, nawet na ulotce jest wskazane ile razy dziennie można go użyć. Weź sobie ustal że codziennie rano i wieczorem będziesz sprawdzała czy wszystko gra. Pewnie nie jest on szkodliwy bo został dopuszczony do sprzedaży i ma jakieś atesty ale wiesz jak to jest co za dużo to nie zdrowo... Staraj się być dobrej myśli i nie stresuj się, będzie wszystko dobrze!


ElaKorcz (offline)

30-07-2020 20:56:30

Białystok
Jeśli szukasz profesjonalnego sprzętu medycznego odwiedź [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-30 20:57 przez ElaKorcz.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.