Indywidualne spotkania z położna w czasie ciąży.

Wysłane przez zdunek 

zdunek (offline)

13-11-2019 10:03:28

Olsztyn
Słyszałam, że jest możliwość korzystania z indywidualnych spotkań z położną w okresie ciąży. Czy korzystałyście lub korzystacie z tej formy edukacji przedporodowej?

kujawianka_z (offline)

13-11-2019 13:24:58

Dębinka
Dobry pomysł takie indywidualne spotkania, bo wtedy masz położną tylko "dla siebie". Żadne pytanie, nawet te krępujące nie zostaną bez odpowiedzi.

barbara2 (offline)

14-11-2019 09:22:47

Dobieszowice
Na stronie szkoły prenalen znalazłam, że "od 21 do 31 tygodnia ciąży raz w tygodniu, a po 32 tygodniu ciąży do porodu – dwa razy w tygodniu, każda przyszła mama może skorzystać z bezpłatnych spotkań edukacyjnych z położną. Warunkiem uczestnictwa w takich spotkaniach jest wypełnienie deklaracji wyboru położnej podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

ka_dolecka (offline)

14-11-2019 16:08:32

Gdańsk
W pierwszej ciąży korzystałam z takich spotkań i stwierdzam że są bardzo potrzebne. Oczywiście byłam wtedy zielona w każdej dziedzinie związanej z ciążą, porodem i narodzinami. Dzięki mojej położnej świat zaczął nabierać odpowiednich barw i kształtów. Natomiast teraz oglądam tylko filmiki w internetowych szkołach rodzenia, dla przypomnienia co niektórych czynności.

werka96 (offline)

18-11-2019 08:00:04

Wrocław
Dobre rozwiązanie dla kobiet leżących, bo w książkach jest dużo informacji, ale ktoś powinien przełożyć ją na bardziej zrozumiały język.

majka_k (offline)

18-11-2019 15:54:49

Kielce
Polecam, szczególnie kobietom które po raz pierwszy zostaną mamami. Na zajęciach w szkole rodzenia nie zawsze jest możliwość zadania pytania i uzyskanie na nie satysfakcjonującej odpowiedzi. Natomiast przy spotkaniach indywidualnych jest czas na pytania, powtórki i ćwiczenia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.