Tp styczeń 2020

Wysłane przez gniewczanka 

gniewczanka (offline)

27-07-2019 14:42:04

Mieroszyno
Witam. Czy są tu mamusie z terminem na styczeń? Nie widzę takiego wątku


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-27 14:55 przez gniewczanka.

Anonimowy użytkownik (offline)

28-07-2019 22:00:01

Cześć,
Termin na 17 stycznia. smiling smiley Jak samopoczucie?

gniewczanka (offline)

29-07-2019 12:39:22

Mieroszyno
Hey hey.. Już lepiej bo było tragicznie.. jednak wieczorne mdłości nie chcą mnie opuścić..
My TP na 25styczeń.. właśnie wróciłam od lekarza.. Będzie drugi synek .. tyko już anemia mi się zaczyna.. walczymy żeby z czasem się nie pogłębiała.. narazie minimalnie winking smiley
Gratis ugryzl mnie kleszcz i za 6 tyg badania na boreliozę wrr..
A jak u Ciebie? Już wiadomo co będzie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-29 12:40 przez gniewczanka.

Anonimowy użytkownik (offline)

29-07-2019 15:08:55

Jeszcze nie, ale 1 sierpnia mam kolejną wizytę, to już po cichu liczę, że wreszcie się dowiem co tam sie kryje. smiling smiley U mnie ogólnie samopoczucie dobre, wyniki też (odpukać, bo dzisiaj odbieram powtórną krew i mocz). No chociaż dzisiaj jest tragedia, ale to zapewne przez ten upał. Myślałam, że nie wysiedzę w robocie. Na szczęście właśnie wracam do domu. No to miałaś pecha z tym kleszczem, a wiadomo gdzie Cię to cholerstwo dopadło? W lesie spacerowałaś? smiling smiley Badania zrobić muszą dla pewności, ale rzadko który niesie ze sobą choróbsko, więc bądź dobrej myśli. Zobaczysz, że wszystko będzie ok. smiling smiley

gniewczanka (offline)

29-07-2019 15:58:16

Mieroszyno
Na podwórku.. lasów- traw- krzaków unikam.. wczoraj spacerowałam z synkiem po podwórku i gdzieś przy bzie albo tujach musiał mnie dopaść..
We wrześniu wybieramy się na USG 3/4D i cicho liczę że mój lekarz się pomylił i będzie jednak córcia heh pierwszy syn do 22tc był dziewczynką


Ale tak czy siak się cieszę.. 7 lat walki - brak szans na naturalna ciążę- skierowanie do in vitro a teraz jedno za drugim heh i to oba naturalsiki..

Moja anemia to chyba przez mdłości i zmęczenie - nieprzespane noce przez ząbkowanie pierworodnego plus problem z jedzeniem no i nie trudno o gorsze wyniki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-29 16:00 przez gniewczanka.

Anonimowy użytkownik (offline)

29-07-2019 21:16:06

Kiedyś kleszcze tylko w lesie były, a teraz wszędzie pełno tego cholerstwa. Mąż dwa lata temu jak wyjeżdżaliśmy w podróż poślubną na lotnisko, tez znalazł pod kolanem, więc po drodze jeszcze do szpitala musieliśmy zajrzeć. Zawsze wiedzą kiedy ukąsić. grinning smiley Co do udanego poczęcia, to ktoś musi nad Tobą czuwać. smiling smiley Gratuluję serdecznie, teraz musisz o siebie dbać, a wszystko będzie dobrze. U nas to pierwszy maluch po 7 miesiącach starań, więc płeć bez znaczenia, byle zdrowe było, a Tobie życzę w takim razie, aby to co ujrzał lekarz okazało się czymś innym niż małym siusiakiem LOL Ja w czwartek dam znać co tam się wykluło, oby tylko wszystko było dobrze z maluszkiem.

gniewczanka (offline)

04-08-2019 10:51:58

Mieroszyno
Oj Widzę że pusto tu.. nie zagląda tu za dużo mamusiek z tp styczeń 2020..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.