Ankieta dla przyszłych mam

Wysłane przez DominikaE 

DominikaE (offline)

09-07-2019 11:54:01

Kłodawa
Szanowne Panie,
Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich kierunku Położnictwo na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zwracam się do Pań z ogromną prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która jest całkowicie anonimowa i umożliwi mi napisanie pracy magisterskiej pt. „ Wiedza przyszłych matek na temat diety dziecka w pierwszym roku życia”.
Udział w ankiecie jest dobrowolny, a jej wyniki posłużą wyłącznie w celach naukowych. Proszę o zaznaczenie jednej lub kilku odpowiedzi lub wpisanie odpowiedzi w miejscu kropek.
Bardzo dziękuję za poświęcony czas.
Dominika Estkowska

Poniżej zawarty jest link do ankiety

[link widoczny po zalogowaniu]

DominikaE (offline)

12-07-2019 09:41:52

Kłodawa
Szanowne Panie,
Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich kierunku Położnictwo na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zwracam się do Pań z ogromną prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która jest całkowicie anonimowa i umożliwi mi napisanie pracy magisterskiej pt. „ Wiedza przyszłych matek na temat diety dziecka w pierwszym roku życia”.
Udział w ankiecie jest dobrowolny, a jej wyniki posłużą wyłącznie w celach naukowych. Proszę o zaznaczenie jednej lub kilku odpowiedzi lub wpisanie odpowiedzi w miejscu kropek.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Dominika Estkowska

Poniżej zawarty jest link do ankiety

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561859, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.