Ciekawe badania do pracy magisterskiej - serdeczna prośba o pomoc smiling smiley

Wysłane przez edyttttt 

edyttttt (offline)

23-06-2019 20:59:53

Szatonia
Witam wszystkie przyszłe mamy!

Prowadzę bardzo ciekawe badania do pracy magisterskiej oraz do projektu badawczego, którym kieruję smiling smiley Badam jak patrzą na siebie Wasi partnerzy, gdy po raz pierwszy zostają ojcami smiling smiley Dużo wiadomo już na temat macierzyństwa, natomiast temat ojcostwa dalej w wielu aspektach jest niezbadany smiling smiley Te badania, które możecie wspomóc pozwolą rozszerzyć wiedzę na temat mężczyzn w roli ojca smiling smiley

Żeby poziom badań był jak najwyższy - nie posiadam ankiety internetowej, a profesjonalne kwestionariusze psychologiczne, które wysyłam listem na Wasz adres korespondencyjny smiling smiley Oczywiście odesłanie listu następuje w całości na mój koszt! smiling smiley Pierwszy raz kwestionariusz wysyłam teraz, gdy jeszcze czekacie na narodziny, a drugi raz już po narodzinach dziecka. To właśnie to dwukrotne przeprowadzenie badania pozwala sprawdzić jak zmienił się Wasz partner, gdy doświadczył już w pełni ojcostwa - czyli po tym, jak urodziła się Wasza pierwsza pociecha smiling smiley Jednorazowe wypełnienie ankiety i kwestionariusza zajmuje przeważnie około 15-20 minut smiling smiley

Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc! smiling smiley Wierzę, że uda mi się zebrać grupę, która pozwoli mi zbadać ten tak interesujący dla nauki obszar badań! smiling smiley

Wszystkie zainteresowane mamy proszę o wysyłanie adresu korespondencyjnego, na który mogę wysłać kwestionariusze na adres e-mail: edyta.anna.janik@gmail.com. W razie pytań zachęcam do kontaktu tutaj, jak również mailowo!

Pozdrawiam!
Edyta Janik



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-23 21:53 przez edyttttt.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.