Badanie piersi w domu

Wysłane przez Helenka88 

Helenka88 (offline)

13-05-2019 08:43:45

Michałówka
Kobitki pamiętajcie o badaniach piersi również w ciąży. Regularnie powinno robić się to niezależnie od tego czy jesteście w ciąży czy też nie. Ja kupiłam sobie do tego taką specjalną rękawicę femi glove, która wykonana jest ze specjalnego tworzywa zwiększającego czułość dłoni. Kupiłam ją również swojej mamie i siostrze, na stronie naturalnaplodnosc.

celinka (offline)

14-05-2019 11:23:03

Dobra
Widziałam na str. szkoły prenalen rysunek przedstawiający cytryny w wytłaczance po jajkach. Każda cytryna miała jakiś feler, a to odnosiło się do piersi kobiety.Bardzo fajny pomysł z tymi cytrusami, do tego instrukcja jak i kiedy powinno się badać piersi.

asterek92 (offline)

16-05-2019 09:18:05

Utrata
Jeśli nie wiemy jak samej zbadać piersi możemy poprosić położną aby pokazała jak i kiedy należy przeprowadzać takie czynności. Krótka chwila pod prysznicem i mamy spokój. Lepiej zapobiegać aniżeli leczyć, pamiętajmy o tym.

mishka (offline)

17-05-2019 08:06:53

Gdańsk
Ciąża czy nie ciąża zawsze powinniśmy dbać o swoje zdrowie. Do stomatologa chodzimy regularnie to dlaczego nie miałybyśmy badać piersi (i nie tylko) regularnie.

werka96 (offline)

18-05-2019 09:40:54

Wrocław
Mogę powiedzieć, że samokontrola piersi uratowała mi życie. Palcami wykryłam małe guzki, które udało się "zneutralizować". Gdybym zaniechała co miesięcznych badań mogło być źle. Zachęcam wszystkich do badania, nasze palce są w stanie wyczuć najmniejsze zmiany, a to daje gwarancje na szybkie wyleczenie.

dorka_9 (offline)

21-05-2019 13:53:31

Nowy Tomyśl
Cytuj
celinka
Widziałam na str. szkoły prenalen rysunek przedstawiający cytryny w wytłaczance po jajkach. Każda cytryna miała jakiś feler, a to odnosiło się do piersi kobiety.Bardzo fajny pomysł z tymi cytrusami, do tego instrukcja jak i kiedy powinno się badać piersi.
Widziałam te "cytrynki" i trzeba powiedzieć, że są bardzo sugestywne. Zgadzam się, że oglądanie swoich piersi powinno wejść nam w nawyk.

majka_k (offline)

22-05-2019 10:17:29

Kielce
Mam w rodzinie onkolożkę i wysunęła ona wniosek, że gdyby kobiety były bardziej zaangażowane w samokontrolę swojego ciała, gdyby obserwowały zmiany zachodzące w swoim ciele to miałaby o połowę mniej pracy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.