Brązowa wydzielina z pochwy

Wysłane przez AGATA27_GORZOW 

AGATA27_GORZOW (offline)

25-04-2019 09:06:54

Gorzów Wielkopolski
Witam,czy któraś z Was miała brązowa wydzielinę z pochwy? Ja tak mam od wczoraj ale to jest tylko rano. Kontaktowalam się ze swoim lekarzem kazał leżeć i obserwować czy dzieje się coś jeszcze. Oprócz tych uplawow nic się nie dzieję, nic mnie nie boli...
Wizytę mam dopiero we wtorek.

Jeśli jest tutaj kobietka która miała podobnie ,proszę niech się odezwie.

Rafael (offline)

25-04-2019 09:40:21

Łomża
Ja tak miałam na samym początku ciąży. Przez dwa tygodnie brałam duphaston. Teraz jestem na finiszuwinking smiley


AGATA27_GORZOW (offline)

25-04-2019 09:45:35

Gorzów Wielkopolski
Ja jestem 10 tydzień i również biorę luteine od 4 tygodnia. Wczoraj i dzisiaj jak się obudziłam ,poszłam do ubikacji i na papierze po podtarciu brązowa wydzielina. Wczoraj chciałam jechać do szpitala ale zadzwoniłam do lekarza ,kazał leżeć i obserwować ,gdyby się nasiliło lub zaczęło coś boleć kontaktować się z nim kolejny raz i spokojnie czekać do wizyty (jeszcze 5 dni) . Martwię się trochę i zastanawiam skąd się bierze ta brązowa wydzielina...

Rafael (offline)

25-04-2019 09:48:20

Łomża
Mój lekarz mówił to co Twój. Miałam krwiaka w macicy, ale dość szybko się wchłonął a pozostałości wypłynęły. Bądź dobrej myśli. Stres może tylko zaszkodzić. Trzymam kciukiwinking smiley


Lililo (offline)

25-04-2019 10:05:59

Kraków
Agata ja też plamiłam w pierwszych tygodniach ciąży, po raz pierwszy jak zobaczyłam te plamienia byłam przerażona. Dostałam wtedy duphaston i też dużo odpoczywałam. Moja lekarka na usg zobaczyła że jest fragment śluzówki, który będzie się jeszcze złuszczał l, szczególnie w terminie kiedy przypadałby okres i tak właśnie było. Jeśli bierzesz luteine to spokojnie, ale oszczędzaj się. Będzie dobrze smiling smiley


AGATA27_GORZOW (offline)

25-04-2019 10:11:32

Gorzów Wielkopolski
Staram się myśleć pozytywnie ,ale średnio to wychodzi, poprzednia ciążę poronilam stąd ta niepewność i strach. Czekam do wizyty jak na szpilkach żeby usłyszeć że wszystko jest w porządku

Lililo (offline)

25-04-2019 10:32:42

Kraków
Domyślam się, że się denerwujesz bo ja też bardzo się bałam, długo staraliśmy się o ciąże. Nie ma szans żeby jakoś przyspieszyć wizytę? Albo ewentualnie pojedź do szpitala, przedstaw sytuację


AGATA27_GORZOW (offline)

25-04-2019 10:40:31

Gorzów Wielkopolski
Co do szpitala to ,miałam już jechać wczoraj ale po konsultacji z lekarzem się wstrzymałam. Nie mam najlepszych wspomnień jeśli chodzi o nasz szpital po ostatnich przejściach. Znowu by mnie położyli na oddział bez żadnego badania ,USG i wgl...

Będę się obserwować, te plamienia mam drugi dzień i to tylko raz, rano. Oczywiście jeśli coś się będzie gorszego działo to pojadę do szpitala. Staram się myśleć że jest wszystko ok,że to nic groźnego. Mam bardzo dobrego lekarza prowadzącego, trochę mnie uspokoił wczorajsza rozmowa. Dużo leżę i odpoczywam. Liczę że to minie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.