Mama z własną firmą

Wysłane przez Bobusia 

Bobusia (offline)

08-02-2019 14:14:50

Błonie
Nie jestem jeszcze mamą jednak przymierzam się do tego zadania smiling smiley planuję otwarcie również własnej firmy mam już biznes plan i testuje [link widoczny po zalogowaniu] Faktura Small Business Handel. Sądzicie że to dobry pomysł otwierać firmę gdy planuje się dziecko? Czy mam szanse to wszystko pogodzić? Czekam na opinie mam, które pracują smiling smiley

Babiloon (offline)

18-02-2019 03:04:32

Jastrzębie-Zdrój
Raczej byłoby Ci ciężko. Nowy biznes i do tego ciąża, a w ciąży różnie będziesz się czuła. To również zalezy od biznesu, ale stres nie jest wskazany - wiadomo. Ja swoją firmę założyłam kilka lat przed dzieckiem i to dało mi dużo czasu na fajny start. Później podczas ciąży zatrudniłam kancelarię adwokacką Wojas Pawlak, by mieli oni oko na moje interesy, kiedy ja nie będę w pełni skupiona na firmie.

zofialipska (offline)

16-05-2019 15:44:38

Kwidzyn
Ja swoją frmę założyłam jak syn skończył rok. Długo się zastanawiałam czy dam radę z małym dzieckiem w domu, ale na szczęscie synek chodzi do żłobka a firma świetnie prosperuje (teraz już 2.rok). Jeśli któraś z mam ma obawy a chciałaby robić coś na własny rachunek tylko nie wie w jaką branżę pójść, polecam poczytać i zgłębić temat EPP czy polipropylenu spienionego (na stronie producenta EPP [link widoczny po zalogowaniu] znajdziecie najważniejsze informacje). Ja sprzedaję meble dla dzieci, lekkie i wytrzymałe, ale możliwości wykonania różnych produktów z polipropylenu spienionego jest wiele. Może akurat któraś z was skorzysta z pomysłów na stronie. Nie bójcie się postawić na siebie!

Malwa12345 (offline)

29-05-2019 21:52:47

Płońsk
Moim zdaniem da radę wszystko pogodzić smiling smiley

aleks86 (offline)

18-11-2021 14:02:26

Tez uważam, że wszystko z powodzeniem można połączyć. Polecam Ci wprowadzenie pewnych rozwiązań z zakresu transformacji cyfrowej, o której poczytasz sobie tutaj [link widoczny po zalogowaniu]. Moim zdaniem większego ułatwienia nie znajdziesz.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.