objawy tak, test nie

Wysłane przez AngelaW 

AngelaW (offline)

10-01-2019 13:39:16

Witam smiling smiley
Jeżeli taki lub podobny temat był z góry przepraszam smiling smiley
Tak jak w temacie, zastanawiam się czy jestem w ciąży. Dziś zaczął się 4 dzień bez miesiączki, 4 dzień bólu podbrzusza ( podobny to tego przedmiesiączkowego, jednak mniej ostry, stały, jakby wzdęte podbrzusze ) i od czasu do czasu prawego jajnika. Miesiączki mam regularne, ostatnią miałam 11 grudnia, z narzeczonym kochałam się 24 grudnia czyli w dzień owulacji. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia tz. metodą przerywaną jednak nie byliśmy pewni, czy nie doszło do dojścia wewnątrz. Nie staramy się o dziecko, jednak gdyby tak się stało, bylibyśmy przeszczęśliwi ^^ Oprócz wyżej wymienionych "objawów" są też inne... z rana dopada mnie rozwolnienie ( potrawie chodzić do toalety 3, 4 razy przez jakies 2h ), częste oddawanie moczu, uczucie "guli" w gardle, które także ustępuje popołudniu, apetyt średni. Zauważyłam na sutkach białe kropki wkoło, sutki praktycznie ciągle "stoją" z czym miałam wcześniej "problem" grinning smiley . Jeżeli byłabym w ciąży byłby to 4 tydzień ( licząc od ostatniej miesiączki ) . Nie bolą mnie piersi, sutków też nie mam wrażliwych. Zrobiłam dwa testy, wczoraj wieczorem i dziś rano - oba negatywne. Do lekarza mogę pójść pod koniec miesiąca, ponieważ jestem poza granicami kraju. Boje się jednak, mam dość fizyczną prace, gdzie dużo się ruszam i jestem osobą palącą ( oczywiście odkąd podejrzewam ciąże nie pale ) . W połowie grudnia leżałam w szpitalu na zapalenie dróg moczowych, i zapalenie nerek, dostawałam antybiotyki, które skończyłam brać 27 grudnia czy to mogło być przyczyną opóźnienia miesiączki ? Jeśli tak, skąd ten nieustający ból od paru dni. Czy mam sugerować się testami, czy 4 tydzień, to za wcześnie ? Zawsze tydzień przed miesiączką strasznie bolały mnie piersi, do takiego stopnia, że zdejmowanie stanika było utrapieniem, teraz nic a nic. Dziś kończe 25 lat, szczerze, rano bardzo pragnęłam dostać najpiękniejszy prezent jaki mogłam sobie wymarzyć sad smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-10 13:52 przez AngelaW.

Lililo (offline)

10-01-2019 15:04:26

Kraków
Jeśli jesteś już po terminie miesiączki to testy powinny być wiarygodne, najlepiej jednak byłoby wykonać badanie poziomu beta hcg. Po antybiotykach zdarza się wydłużenie cyklu


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.