Krwawienie i plamienie w ciazy

Wysłane przez KAnna 

KAnna (offline)

09-11-2018 13:15:20

Łyżwy
Cześć wszystkim. Mam problem . Jestem w 6 tyg ciąży w poniedziałek dostałam krwawienia odrazu pojechałam do szpitala zrobili badania i stwierdzili że jest ok. W środę miałam usg również stwierdzono że jest ok . Dzieciątko rośnie serduszko bije . A ja nadal panikuje bo do dnia mam plamienie . Co prawda nie duże i i nie cały czas ale jednak plamienie. Dostaje wariacji boję się że coś jest nie tak. Jak tak dalej pójdzie to chyba trafie do wariatkowa.
Czy to możliwe że mogę mieć krwawienia i one nie zagrażają dziecko. Dodam że mam36 lat

Rafael (offline)

09-11-2018 13:46:15

Łomża
Ja miałam taki przypadek w 4 tygodniu jak tylko się dowiedziałam. Położyli mnie do szpitala na 4 dni. Brałam duphaston przez 2 tygodnie. Lekarz twierdził,że tak się zdarza. Musiałam swoje wylezec. Teraz jest dobrze i nie biorę od tamtej pory żadnych leków.


KAnna (offline)

09-11-2018 14:14:23

Łyżwy
Problem w tym że mieszkam w UK i tu całkiem i.aczej podchodzą do leczenia . Zrobili mi badania krwi i jak to powiedzieli jeśli coś by się działo to się odezwia aby wdrożyć leczenie. Ale do dziś cisza wiec chyba wyniki są dobre . Plamienie nie jest duże i nie jest cały czas ale ja panikuje . Brzuch pobolewa mnie tak jak przed okresem ale powiedzieli że to też normalne . Już nie wiem co robić. Stara a głupia

Rafael (offline)

09-11-2018 15:23:07

Łomża
Z tego co wiem to w wielu krajach w tym UK ciąża jest UZNAWANA po skończonym 12 tygodniu. Ja od jednego lekarza usłyszałam,że tak jest w cywilizowanych krajach. Że tylko w Polsce niańczy się wczesne ciążę i podaje tabletki jakby one miały coś pomóc. Byłam zła jak to usłyszałam. Nie wiem czy tabletki mi pomogły czy nie,ale czułam się spokojniejsza i nie olana przez służbę zdrowia.


KAnna (offline)

09-11-2018 15:38:16

Łyżwy
Dokładnie. W UK dla nic ciąża przed 12 tygodniem to nie ciąża. Mnie na szczęście prowadzą od 2 tygodnia bo miałam kiedyś ciąże pozamaciczna i wzięli mnie pod specjalną opiekę. Ale ciągle uważam że to nie wystarczające. Do tej pory żadnych badań krwi czy hormonów. Jedynie te które miałam przeprowadzone w szpitalu podczas krwawienia

Mia2018 (offline)

09-11-2018 15:42:25

Kanna
Jesli zrobili Ci usg I z dzieckiem jest wszystko dobrze to nic więcej nie zrobią wiem coś o tym bo mieszkam w Irlandii. U nas jest tak samo.. ewentualnie jak byś poszła prywatnie ale z drugiej strony co Ci przepisza jeśli dziecko się dobrze rozwija. A podali jaki jest powód plamienia ?

KAnna (offline)

09-11-2018 15:50:33

Łyżwy
Żadnego powodu plamienia . Nie wiedzą skąd to krwawienie a później plamienie dla nich nic się nie dzieje. Ż dzieckiem mówią że jest ok . Że czasami tal jest że występują plamienia albo krwawienia i puki nie będę miała silnych boleści i krwawien mam się nie bać. Mam już 15 letnia córkę i przy niej gdyby nie brał okresu i rosnący brzuch nie wiedziała bym że jestem w ciąży. Tu ciągle pobolewa mnie brzuch teraz te plamienia.
Nie wiem co myśleć .

Mia2018 (offline)

09-11-2018 16:06:05

Kanna
A nie myślałaś o prywatnym ginekologu ? Oni Ci już więcej nic nie zrobią ale jeśli bardzo się martwisz może powinnaś udać się prywatnie żeby Cię porządnie przebadali A przede wszystkim podali powód plamienia..chociaż faktycznie czasami na początku występują plamienia ale myślę że warto zapłacić i umówić się prywatnie.

KAnna (offline)

09-11-2018 16:09:01

Łyżwy
Myślałam jak najbardziej dzwoniłam do polskiej przychodni. Niestety ginekolog nedzie dostępny za 2 tygodnie. A do tego czasu napewno będę miała kolejne badanie z nhs bo mam co 2 tygodnie skany

Mia2018 (offline)

09-11-2018 16:10:23

Ja będąc z córka w ciąży w 5 tyg plamilam na czarno przez cały dzień ale ja brałam pregnyl i to najprawdopodobniej od tego z synem plamilam na brązowo ale w 16 tyg i też wszystko dobrze było z dzieckiem (3 dni plamilam ) teraz jestem w ciąży i na samym początku plamilam delikatnie na brązowo i raz miałam taka czerwona nitkę krwi ale jedno i drugie wystąpiło po współżyciu z dzieckiem też jest wszystko dobrze jestem już w 15 tyg i ciąża jest ładnie rozwija...mam nadzieję że u Ciebie też wszystko będzie dobrze smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.