Pamiątki z okresu ciąży i późniejsze.

Wysłane przez barbara2 

barbara2 (offline)

08-11-2018 10:33:01

Dobieszowice
Drogie Panie zbieracie, przechowujecie jakieś pamiątki z okresu ciąży i porodu? Jakieś pomysły ?

Rafael (offline)

08-11-2018 10:37:17

Łomża
Ja zostawiłam testy ciążowe, skarpetki które podarowałam mężowi jak przekazywałam mu,że będziemy mieli dziecko. Na pewno zdjęcia USG wkleje do albumu. Robię sobie co miesiąc zdjęcia brzucha,żeby było widać jak roslamwinking smiley. Marzy mi się sesja brzuszkowa. Jak finanse pozwolą to zrobimy w 7 miesiącu,żeby było widać brzuch,ale żebym nie była jeszcze wielorybemgrinning smiley.


malinkka86 (offline)

09-11-2018 12:09:01

Kazimierzówka
Znalazłam w sklepie album i na bieżąco go uzupełniam, dokładam też swoje drobne zapiski, np.jak się czuję, jak reaguje dzieciątko smiling smiley

asterek92 (offline)

13-11-2018 07:23:24

Utrata
Do pudełka wrzucam rzeczy związane z życiem dziecka , jest tam I test ciążowy , zdjęcia USG, opaska ze szpitala, zdjęcia, kosmyk włosów, pierwsze butki liliputki , jeszcze coś na pewno z biegiem życia malucha dorzucę smiling smiley

werka96 (offline)

20-11-2018 10:55:44

Wrocław
Mam album-pudełko w którym gromadzę na razie rzeczy związane z dzieckiem a raczej ciążą np.zdjęcia z usg, moja sesja zdjęciowa brzuszkowa, drobne zapiski i rysunki z dnia codziennego. Koleżanki, które już urodziły dokładają pierwsze włoski ścięte, buciki, zdjęcia. Dość ciekawą formę pamiątki znalazłam na stronie szkoły rodzenia prenalen
Pamiętacie zabawy masą solną? smiling smiley Proporcje są następujące: 1 część mąki, 1 część soli oraz pół części wody (np. szklanka mąki, szklanka soli oraz pół szklanki wody). Do masy solnej możecie dodać również odrobinę oleju, dzięki temu nie będą wytrącały się kryształki soli. Jeśli masa solna jest zbyt twarda dodajcie trochę wody. Przygotowaną masę rozwałkujcie a następnie zróbcie odcisk. Tak wykonaną pamiątkę suszcie w piekarniku - stopniowo zwiększając temperaturę (zbyt wysoka temperatura spowoduje pękanie masy).
[link widoczny po zalogowaniu]
Może być ciekawa zabawa teraz, a w przyszłości można robić to regularnie np. na urodziny smiling smiley

atepe (offline)

19-12-2018 11:34:50

Gdańsk
Moja mama pisała pamiętnik dokumentując dzień powszedni. Znalazłam tam zapiski dotyczące rożnych dziedzin życia, np. co było w sklepie, co się działo w domu, jakie były reakcje międzyludzkie. Zapiski są z lat 70, niby nie dawno, ale na prawdę, to kawał mojej rodzinnej historii.

Maruszka (offline)

08-01-2019 15:45:22

Jeziory
Ja mam dwa fotoalbumy z czasów ciąży i później tak mniej więcej do trzecich, czwartych urodzin moich dzieci smiling smiley są tam zdjęcia, śmieszne podpisy, odciski rączek, trochę jakiś dziecięcych bazgrołków np., zeskanowane pierwsze rysunki mojej córy, między kartki wrzucone laurki, wyklejanki i różne rysunki z przedszkolnych czasów. Jeden zamawiałam chyba w empiku, drugi w kserkopie. Wolę ten drugi, ma ładniejszą okładkę i lepiej wyszły wydruki zdjęć. To jest bardziej taka książka niż klasyczny album na zdjęcia. W sumie często do niego zaglądamy, albo jak dostanę coś nowego od dzieciaków to tam doklejam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.