czy to cholestaza boję się

Wysłane przez goya84kr 

goya84kr (offline)

30-09-2018 09:54:26

Bobrowice
Jestem w 10 tygodniu ciąży mam swędzącą wysypkę trochę wygląda jak poparzenie pokrzywą z początku tylko na udach teraz na brzuchu i piersiach lekarz bez badania stwierdził od razu cholestaza. Poszłam na własną rękę zrobić badania wątrobowe czekam na wyniki bardzo się martwię. Czytałam o cholestazie nie mam typowych objawów nie swędzą mnie ani dłonie ani stopy mam wysypkę u mnie w rodzinie nikt też tego nie miał to moja pierwsza ciążą może panikuję.

magdalenka84 (offline)

02-10-2018 07:02:41

Zakrzewo
Nie wydaje mi sie, aby to byla cholestaza..
Sprawdzal Ci lekarz cisnienie?
Jak tak mozna od razu straszyc cholestaza bez robienia badan... Nie martw sie, poczekaj na wyniki


Magda, lat 34
Ok. Poznania
Termin: 21.12.2018r. smiling smiley


kinga36 (offline)

08-10-2018 09:29:17

Cieszyn
Kochana to nie jest cholestaza (ta to zwykle 3 trymestrze- ja dostałam ok36tc) tylko raczej jakaś alergia kontaktowa - mydło/płyn do płukania/proszek... może nawet jakiś barwnik w ubraniu. Kupuj hypoalergiczne mydła w kostce, pieprz w hypoalergicznych płynach dla dzieci i kup sobie np. krem mediderm do ciała, ogranicza swędzenie. Jestem przekonana, że to żadna cholestaza nie jest. Odwiedź też do alergologa/dermatologa (na NFZ trzeba mieć skierowanie).


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.