Mięso/ból krocza/kopniaki czyli kilka pytań

Wysłane przez Rockefeler 

Rockefeler (offline)

09-08-2018 11:36:21

Poznań
Witajcie dziewczyny!

Postanowiłam napiać zbiorowy wątek żeby nie zaśmiecać forum.

Zaczełam już 20tydzień w poniedziałek dowiemy się co tam mnie kopie w brzuchu ale poza miłym wyczekiwaniem mam też mały "problem" i kilka pytań

1. Na pierwszy ogień pójdzie pytanie o ból krocza czy Wy też tak miałyście? To normalne? Czasem jakby ktoś mnie szpila dźgnął czasem bół nagły który mija po chwili mam tak jak szybciej ide albo wykonam gwałtowny ruch np. nogą w celu zrobienia kroku w bok. Zaczeło się ok 2-3dni temu i tylko przy hmm wysiłku a jak leże/siedze nic nie mam.

2. Praktycznie od początku odrzuca mnie od mięsa nie mam ani ochoty ani sił wmuszać go w siebie za to warzywka, owoce, śledzik i słodkie mogę jeść cały czas. Troche się martwie bo nie wiem czy to dobrze i czy słuchać siebie czy wmuszać?

3. Jak często w tym okresie dzidzia Was kopała? U mnie to nieregularnie w lepszym dniu kilka razy po 2-4razy kopniak a czasem 2x i koniec.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi smiling smiley
Pozdrawiam cieplutko.

magdusia81 (offline)

09-08-2018 11:47:13

Kraków
Witaj

1. Oczywiście, że jest to normalne. Na różnym etapie ciąży odczuwałam ten dziwny dyskomfort.

2. Nie wmuszaj na siłę mięsa
Mnie właśnie tak odrzucilo w rej ciąży- spodziewam się dziewczynki smiling smiley

3. W ok.20 tygodniu ciąży ruchy dziecka są nieregularne.

Więc niczym się nie przejmuj, tylko ciesz się ciążą smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Rockefeler (offline)

09-08-2018 12:14:51

Poznań
Dziękuje Ci bardzo za szybką odpowiedź troszke mnie uspokoiłaś smiling smiley
Wiadomo pierwsza ciąża to inaczej na to patrze jestem wyczulona jak mnie coś zaboli. Tym bardziej że pracuje jak pracowałam i dom prowadze to czasem mam myśli, że za bardzo się przeforsowywuje i dlatego a tu widać poprostu dzieciątko się rozpycha ^^

Powiem Ci, też po cichu licze na dziewczynke :p Zwłaszcza po moich apetytach na owoce i słodycze

magdalenka84 (offline)

10-08-2018 13:05:00

Zakrzewo
Ja nie czułam dyskomfortu w kroczu ale ciagniecie w podbrzuszu.

Co do mięska- ja o dziwo na poczatku ciazy mialam apetyt na schabowe i wszystko co kiszone, a kolo 12 tyg mnie zaczelo od miesa odrzucac a przeszlam na owoce smiling smiley
Spodziewam sie dziewczynki smiling smiley ale ja akurat nie wierze w to, ze zachcianki smakowe są wrozba na plec smiling smiley bardziej chyba chodzi o zapotrzebowanie na witaminy itd.

Co do ruchow, rzeczywiscie, jestem w 21 tyg i są bardzo nieregularne. Czasami mam wrazenie ze czuje corcie caly dzien a kolejny chyba przesypia smiling smiley))


Magda, lat 34
Ok. Poznania
Termin: 21.12.2018r. smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.