termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

26-03-2019 18:42:29

Rafael najważniejsze że chcesz karmić i jesteś w tym temacie uparta smiling smiley dasz radę...

Ja miałam szybko pokarm i duzo, jak schylalam się po kąpaniu aby wytrzeć stopy ręcznikiem to mleko samo z piersi mi kapalo na podłogę wielkie oczy ale Mój Mikołaj to był typowy ssak grinning smiley najpierw cycek a później smoczek... I jeszcze trochę odciagalam nawet do butelki...

Mam nadzieję że teraz też tak będzie eye rolling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

26-03-2019 20:04:16

Janówek
Ja karmilam tylko trzy miesiace piersia, stracilam pokarm.

Osa (offline)

26-03-2019 20:14:13

Moje piersi tez przez ostatnie dni się powiększyły i tak dziwnie sutki się rozeszły obaw takie ogromne wielkie oczy nigdy takich nie miałam są z 3-4 razy większe ....


Rafael (offline)

26-03-2019 20:36:04

Łomża
Mi całą ciążę piersi nie rosły. Obwód pod piersiami się tylko powiększył. Kupiłam staniki z większymi miseczkami i teraz już są przy ciasnewielkie oczy. Przez ostatni miesiąc balony urosłyLOL. Jak tak dalej pójdzie to kolejną partię staników będę musiała kupić:confused:. Sutki nadal mam wrażliwe. A piersi jak były miękkie tak są nadal. Osa niedługo powitasz swoje dziecko więc i ciało się przygotowujewinking smiley


Rinka (offline)

26-03-2019 20:48:10

Janówek
Sutki mnie wrecz bola, tak je rozpiera bol.Nie jest to silny bol, ale uwrazliwione sa na maksa.W prawej mam wiecej pokarmu i byla wieksza niz glowka dziecka, a same sutki sa duze.Jestem duzasmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-26 20:56 przez Rinka.

dusia30 (offline)

26-03-2019 22:06:51

Gliwice
ja na koleke nic nie kupuje dopiero jak sie cos bedzie dzialo... u starszej nie mialam z tym problemow wiec teraz nawet o tym nie mysle...

co do piersi to tez zauwazylam ze zmienily mi sie nie to ze urosly tylko ksztalt brodawek i sutkow... jakby to powiedziec jakby juz ktos z nich ciagnal mleko tongue sticking out smiley
ale wielkosci nie zmienily... ani mnie nie bolą ani nic... hmm a nie pamietam jak to bylo za pierwsdzym razem jeszcze przed porodem.... bo wiem ze jak przystawilam magde do piersi to szybko zaczela ssac i bylo ok chociaz ja ja urodzilam o 21:30 a do piersi przystawilam dopiero na drugi dzien rano bo nie bylam w stanie od razu po porodzie bo bylam nieprzytomna...
ale tak mi sie laktacja rozhulała ze jak sie schylalam po małą zeby ją podniesc na rece to mi cieklo i na pizame i na nogi i na podloge wszedzie ;p i karmilam 6 miesiecy az zaczely jej zeby wyrastac i przestalam sama to byla moja decyzja i uwazam ze takie okres czasu karmienia piersia w zupelnosci wystarcza i jak bede w stanie to tez bym chciala karmic przez pol roku dop pierwszego ząbka nie dluzej bo po co sie meczyc ... jakos tak widok takiego dwu czy trzy latka przy cycku mnie smieszy....


Rafael (offline)

27-03-2019 06:04:48

Łomża
Ja chciałabym karmić do roku jeśli będę w staniewinking smiley. Żeby później już nie wprowadzać mm tylko od razu krowiewinking smiley. Ale planować to sobie można... Coś o tym wiem...


Rudaaa (offline)

27-03-2019 06:14:55

Ja tez chcialabym naturalnie ale tak jak Rafael pisze, można sobie planować... Ale jestem dobrej myśli mimo wszystko. smiling smiley

6 rano i juz czuje się wyspana. O dziwo dziś jakoś lepiej noc minęła.


[link widoczny po zalogowaniu]

Delibird (offline)

27-03-2019 07:55:22

Powiedzcie to mojemu synowi tongue sticking out smiley 3 lata i on dalej czasem chce mleka. Ale to raz dziennie, albo raz na kilka dni, w każdym razie mimo zębów ta mała pirania nigdy jakoś bardzo nie ugryzła.


Rinka (offline)

27-03-2019 07:59:00

Janówek
Delibird to cud, ze mozna tyle lat karmic...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.