termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rinka (offline)

04-03-2019 14:09:49

Janówek
Kasiula,ja leje ocet jak coś,do bębna i do pojemniczka na płyn,bo pojemnik też raz na jakiś czas warto oczyścić w ten sposób.

Dziś koleżanka mojej mamy powiedziała jej "oOoMarina nie jest taka gruba,a mówiłaś, ze jest"xDWydało się.

Sylvusha (offline)

04-03-2019 14:12:42

Bielsko/Londyn
dziewczyny mi przy porodzie zeszlo 8kg! no ale samo dziecko 4kg grinning smiley
ogolnie apetyt odchodzi, przestaje sie jesc za dwoch, nie ma juz tych potrzeb ... bedzie dobrze! do tego wiosna, lato - pogoda sprzyja na dochodzenie do siebie!
ja wkladam wanienke do wanny i tak kapie malenstwo smiling smiley
dziewczyny ile wasi faceci biora wolnego jak sie dzidzi urodzi? <3


Paulaklara (offline)

04-03-2019 14:25:21

Mój planuje wziąć tyle, ile się da smiling smiley Jesteśmy zupełnie sami, żadnej mamy/teściowej czy siostry do pomocy, więc jego wsparcie na początku będzie dla mnie mega pomocne.
Moja szwagierka urodziła ostatnio i jak w ciąży przytyła 9 kg, tak zrzuciła to w dwa tygodnie i już ma normalną wagę smiling smiley

Rudaaa (offline)

04-03-2019 14:51:26

Oo dziewczyny ale mamy tempo pisania. Zaraz będzie 600 stron smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Delibird (offline)

04-03-2019 14:57:07

Wyszlam do kawiarni żeby teściowej nie spotkać. Ostatnio wieczorami bardzo mnie skurcze męczą. To już 36 tydzień, ale w poprzedniej ciąży dopiero w 40 takie cuda się działy. Zobaczymy co mała na to.


Kasiula357 (offline)

04-03-2019 15:01:49

Dzieki dziewczyny będę próbować bo jestem wstrzymana z praniem ;(

Mój ma własną firmę wiec pewnie szybko wróci do pracy ale mam nadzieje ,że tak z tydzień posiedzi z nami ;(

Rafael (offline)

04-03-2019 15:07:30

Łomża
Ja zostaję od razu sama z synkiem.
Osa a dlaczego nie pijesz kawy?


Natka2505 (offline)

04-03-2019 15:11:45

a u mnie może być różnie z facetem po porodzie... Wraca 6 kwietnia i będzie w Polsce 3 tygodnie... Ja mam termin na 13 kwietnia więc jeśli poród będzie blisko terminu to troszkę nami będzie... Najgorzej jak urodzę sporo po terminie a on będzie musiał zaraz wracać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

04-03-2019 15:16:31

Rafael wiem ze można ale od początku bałam się ze wypluka mi magnez i dostanę skurczy wolałam dmuchać na zimne , przestałam pic i mocna herbatę tez , później bałam się ze jak w trakcie ciazy zacznę pic a tak długo nie piłam to mały będzie mi wariowal i nie chciałam mu robić szoku... wiem ze może jestem przewrażliwiona ale nie chciałam się martwić ze coś będzie nie tak i odpuściłam kawę choć tak ja uwielbiam !!!! tak myśle ze dzięki niej po porodzie łatwiej będzie mi nie jeść słodyczy bo kawka to dla mnie nie mniejsza przyjemność jak czekoladka albo jakieś ciasto grinning smiley


Rafael (offline)

04-03-2019 15:23:52

Łomża
Osa ja nie lubię kawy. Czasami wypiłam rozpuszczalną albo Inkę, ale koniecznie zalaną w całości gorącym spienionym mlekiem. A jak mam chwilę, żeby się pobawić to robię latte. Mąż się że mnie śmieje, że przed wypiciem i tak mieszam, ale ja uwielbiam piękne rzeczy a latte zrobione własnoręcznie bez ekspresu takie właśnie dla mnie jestgrinning smiley. W ciąży zaczęłam pić codziennie taką kawusię albo gorzkie kakao. Właśnie tak się ratuję przed batonikamigrinning smiley.
[link widoczny po zalogowaniu] Czyż to nie jest piękne?eye rolling smileysmiling bouncing smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.