termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rafael (offline)

31-01-2019 15:11:24

Łomża
Mariplosa trzymam kciuki za maluszkabuziak od dziecka.
Co do czapeczek to mam 4 w rozmiarze 0-3 miesiące z różnych firm i każda ma inną wielkość. Najmniejsza jest z zestawu noworodkowego od mamy ginekolog.


Rafael (offline)

31-01-2019 15:18:08

Łomża
Evii ja też takie właśnie chciałam kupić, bo do sypialni tylko takie się zmieści no i ma 3 różne funkcje, ale że rodzice sprezentowali nam [link widoczny po zalogowaniu] to zrezygnowaliśmy, żeby nie powielać rzeczy. I narazie nie kupujemy łóżeczka do pokoiku. Dopiero jak mały wyrośnie z tego. Kupimy trochę większe z funkcją tapcznika [link widoczny po zalogowaniu] i do tego szufladę [link widoczny po zalogowaniu]


Mariplosa (offline)

31-01-2019 15:24:54

Gorzów Wielkopolski
Sylvusha bardzo się martwię tą sytuacją niby szansę są duże ale jak widzę te wszystkie rurki i mojego Bąbelka to mi się ryczeć chce. Bardzo się o niego boję. Dziś rano chciałam do niego wejść to mi nie pozwolili mówili że może później ale teraz się tak kiepsko czuję szwy strasznie ciągną i z łóżka wstać nie mogę :/ czekam na moją przyjaciółkę pomoże mi wstać i może wtedy pójdę jak dam radę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

31-01-2019 15:27:32

Mariplosa jak przyjdzie przyjaciółka to niech leci do pielęgniarek i zalatwi wózek i zawiezie cię na wózku do małego. Oszczędzaj się jak najwiecej abys szybciej do siebie doszła.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

31-01-2019 15:27:34

Bielsko/Londyn
ojej wierze kochana sad smiley musi byc mega ciezko... ja osobiscie mam lezke w oku jak tylko czytam co piszesz sad smiley musisz byc silna i wierzyc ze kazdy kolejny dzien to duzy krok do przodu, bedzie tylko coraz lepiej, bardzo mi przykro ze musisz przez to przejsc ale przejdziesz <3


Osa (offline)

31-01-2019 15:29:58

Mariplosa buziak od dziecka

Evii ja właśnie jestem na etapie intensywnego myślenia czy kupić takie dostawne ze szczebelkami tylko ja myśle o firmie klupś [link widoczny po zalogowaniu]łóżka+i+kojce&gclid=EAIaIQobChMI34Wai52Y4AIVhs13Ch0n2wOZEAQYBCABEgK_WvD_BwE&gclsrc=aw.ds czy takie jak właśnie pokazała Rafael z firmy chicco bo po cesarce to pewnie będzie mi ciężko wstawać wiec chce mieć małego przy sobie ... znów nie umiem się zdecydować


Evii91 (offline)

31-01-2019 15:33:18

Tychy
Rafael właśnie też o tym myślałam, bardzo fajne jest ale nie ma regulacji wysokości i jak dziecko zacznie siadać, to może wypaść. Więc zrezygnowałam. Nam potrzeba coś do momentu jak zacznie chodzić przy meblach, wtedy przeniesiemy ja do dziewczyn do pokoju, bo tam jest miejsce w łóżku piętrowym na dodatkowy materac winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mariplosa (offline)

31-01-2019 15:33:45

Gorzów Wielkopolski
Natka tu ciągle każą wstawać i chodzić żeby właśnie szybciej dojść do siebie, ale jak nie dają przeciwbólowych to jest ciężko wogóle się podnieść.

Sylvusha staram się być dobrej myśli


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

31-01-2019 15:37:25

Tychy
Osa ja i tak pewnie w nocy będę spała z dzidziusiau ten okres, gdy najwięcej będzie trzeba wstawać. Mam tak lekki sen, że się nie boję. A łóżeczko w sumie mam bardziej na dzień.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

31-01-2019 16:02:26

Łomża
Evii nam na regulacji dna tak bardzo nie zależysmiling smiley. Kupimy normalne łóżeczko jak mały zacznie siadaćsmiling smiley. Mariplosa a nie dadzą ci nawet tabletki na twoją prośbę? Jak laktacja? Udało się choć kropelkę ściągnąć?


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.