termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Kasiula357 (offline)

26-01-2019 10:27:52

Przepis na pączusie ;

[link widoczny po zalogowaniu]

Smacznego smiling smiley

Rafael (offline)

26-01-2019 10:36:44

Łomża
Kasiula ja na twoim miejscu bym chyba się zrzekła wszystkiego. Ja mam dwóch braci. I jeden poradzi sobie w życiu tak drugi to życiowy przegrywsad smiley. I jak mi rodzice taki warunek postawią to się zrzeknę wszystkiego. Chcę spokojnie żyć. Skromnie to skromnie,ale w spokoju. Ale i tak trzymam kciuki,żeby się udało wam z kredytemwinking smiley


Evii91 (offline)

26-01-2019 10:39:01

Tychy
Kasia czyli praktycznie w obu kwestiach siebie nawzajem rozumiemy... Bo sytuacja podobna.

Rafael a co twój nabroil?

Przepis
3 jajka
pół słoiczka dowolnego dżemu
1 szkl. cukru
1 szkl. mleka
2 szkl. mąki
pół szkl. oleju
1 torebka cukru wanilinowego
2 łyżeczki sody
kakao, cappuccino wedle gustu.

Wszystko razem zmiksować i wstawić do piekarnika nagrzanego do 200 stopni. Ponad pół godziny się piecze, sprawdzam długa wykalaczka. Jak Góra się spieszę za bardzo to scinam i dopiero daje polewe.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

26-01-2019 10:40:58

Bielsko/Londyn
dziewczyny jak mezowie was wkurwiaja i czujecie sie przez nich nieatrakcyjne - to polecam zmienic meza! winking smiley ja tak mialam w poprzednim malzenstwie, masakre jednym slowem! i sie rozwiodlam i teraz znalazlam wspanialego meza i na serio nie mam do czego sie przyczepic! wiec proponuje - zmienic na lepszy model, po co sie meczyc <3 the finger smiley


Kasiula357 (offline)

26-01-2019 10:52:09

Rafael tez o tym myślałam ale wtedy tez bym musiała zrzec sie działki na której chcemy sie budować oraz isc na wynajęte wiec o budowie byśmy mogli zapomnieć bo by nas nie było na pewno stac A mama tez juz ma swoje lata więc trzeba jej pomgac .
Mam nadzieje ze za te moje dobre serce kiedys słońce się do nas uśmiechnie winking smiley

Evii91 (offline)

26-01-2019 10:54:23

Tychy
Sylwia nigdy więcej chłopa do związku....




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

26-01-2019 10:59:42

Bielsko/Londyn
Ewa tez tak mowilam, uwierz mi! az znalazlam tego odpowiedniego! ale wiem o czym mowisz, lepiej byc samej niz z nieodpowiednim!
zaden facet nie powinien cie dolowac, nikt nie powinien sprawiac ze czujesz sie gorsza ... sad smiley


Natka2505 (offline)

26-01-2019 10:59:59

Współczuję wam dziewczyny...


Ja dziś wzięłam się za pranie ubranek eye rolling smiley wczoraj kupiłam mleczko do prania z Bobini od pierwszych dni życia. I nastawiłam pralkę na dodatkowe płukanie. Podzieliłam ciuszki na 3 kategorie. Białe, kolorowe, ciemne smiling smiley teraz piorę białe... Jak wyschną to wstawię kolejne... Później tylko prasowanie i segregacja na rozmiary smiling smiley

Chyba z ubranek mam już wszystko a nawet i niektórych rzeczy za dużo... Samych spodni typu ogrodniczki, jeansy itp. dla małego mam 8 par, a dodatkowo jeszcze mam polspiochy i takie cienkie spodnie a'la leginsy tongue sticking out smiley ale w chlopiece wzory i kolory smiling smiley więc koniec już z kupowaniem póki co... Ewentualnie mogę kupić, ale już rozmiar 68 na przód LOL

Jak wszystko wypiorę i wyprasuje to zamierzam już spakować torbę do szpitala i niech czeka w szafie na godzinę ZERO eye rolling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

26-01-2019 11:07:15

Tychy
Do tego ja mam same dziewczyny, i jak sobie nie raz oglądałam, o tych pedofilach... Bała bym się wprowadzić obcego chłopa w swoje życie. Nigdy nie wiadomo czy trafisz na dobrego faceta.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

26-01-2019 11:13:51

Bielsko/Londyn
Ewa, nie musi byc obcy, mojej znajomej maz molestowal ich syna!!! :confused:


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547470, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.