termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

KasiaZeSlaska (offline)

01-06-2019 09:33:58

Katowice
Dziewczyny, czy Ty normalne że dziecko zaciska pięści i prezy się wyginając do tyłu ?

20_marta (offline)

01-06-2019 10:01:26

Kasia chyba zależy od tego czy są przy tym inne objawy. Moja tak robi ale ona się w ten sposób przeciąga po prostu

20_marta (offline)

01-06-2019 10:05:45

Rafael to Twoja nocka tak jak moje ostatnio. Może Franek skok przechodzi?

Ja myśle ze jeśli nachodzi Cię mysl żeby porozmawiać z psychologiem to warto to zrobić mimo wszystko bo często jest tak ze ten problem tak na prawdę nie znika tylko się gromadzi wiec warto zaczerpnąć fachowej porady!

Ja staram się kapać mała między 18 a 19 żeby później mieć jeszcze chwilkę dla siebie i męża ewentualnie!

Rafael (offline)

01-06-2019 10:11:08

Łomża
Marta już nie mam myśli o wizycie u psychologa. Wcześniej miewałam. Ale jestem czujna. Jak jeszcze raz o tym pomyśle to pójdę, bo nie ma żartów. Mam dla kogo żyć i chcę czerpać radość z macierzyństwawinking smiley. Teraz mam najczęściej myśli, że zaraz wywalę męża z domu, bo mi małego zaczepia jak wraca z pracy a on śpigrinning smiley.


20_marta (offline)

01-06-2019 10:22:21

Rafael najważniejsze ze jesteś świadoma i w razie wątpliwości udasz się do specjalisty. Tak jak mówisz teraz już nie zyjesz tylko dla siebie smiling smiley

No to niech się maz lepiej pilnuje LOLwinking smiley

aniasz1 (offline)

01-06-2019 11:09:28

KasiaZeSlaska może dzieciątku coś dolega, np boli brzuszek, albo po prostu przy płaczu tak robi. Mój czasem tak ma jak się bardzo zezlosci. A jeżeli dzieje się to częściej to warto poczytać o wzmożonym napięciu mięśniowym lub udać się do fizjoterapeuty i dla spokojnej głowy spytać o poradę specjalisty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-01 11:10 przez aniasz1.

Rafael (offline)

01-06-2019 11:29:51

Łomża
KasiaZeSlaska dokładnie tak jak pisze aniasz1. Czytałam,że w pierwszym miesiącu życia większość dzieci ma wzmożone napięcie mięśniowe. Jak to nie przechodzi to warto udać się do fizjoterapeuty. Mój tak ma jak płacze, przeciąga się. I jak leży na brzuszku to wygina się do tyłu i zaczyna kołysać. Dlatego wybieram się do fizjoterapeuty. Od razu pokaże mi jak podnosić i nosić małego, żeby tego nie pogłębiać i innych możliwych wad. Choć pediatra twierdzi, że to normalne. Ale ja mam dosyć słuchania, że wszystko jest normalne i samo minie. 100zł za wizytę mnie nie zbawi a będę spokojniejsza.


Natka2505 (offline)

01-06-2019 12:03:49

U mnie też nocka spokojna smiling smiley Maksiu już ma nawyk że zasypia sam w kołysce. Już od dłuższego czasu kąpiel, mleko, kilka buziaczków i przytulasków a później smoczek w dziubka i do kołyski grinning smiley nie zaśnie tak w mgnieniu oka, bo mu kilka razy smoczek wypadnie z buzi więc podejdę tylko i wsadzę mu do buzi i mówię mu że go kocham i zeby już spał grinning smiley albo potrzebuje aby mu położyć czasami pieluszke na głowie smiling smiley Jak zaśnie już porządnie to mu pieluchę ściągam.

DZIAŁA młody rycerz


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aniasz1 (offline)

01-06-2019 14:25:24

KasiaZeSlaska i Rafael polecam Wam poradnik "Poradnik opieki i pielęgnacji małego dziecka" Pawła Zawitkowskiego. Nam polecił go fizjoterapeuta. Fajna jest też stronka mama fizjoterapeuta - www.prostujemydzieciaki.pl.

Kasiula357 (offline)

01-06-2019 16:04:51

A ja zamiast się szykować to mała daje mi tak czadu śpi 5 minut i krzyk więc ja nie wiem jak ja zostawię ;(

ja miałam wczoraj swój pierwszy raz po pół roku i czułam sie jak dziewica LOLmłody rycerz
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.