termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rinka (offline)

24-05-2019 07:27:53

Janówek
Nie mam przestrzeni takiej...za ciasno wszędzie.


Kasia Ze Slaska aby faceci faktycznie nam pomagali,tak jak to każdy się wtrąca i uważa na 100%byloby fantastico.
Ja mam dosyć osobiście tego bania się braku zainteresowania posłuchania.Co to ma być?

Natka2505 (offline)

24-05-2019 07:28:26

On mnie teraz będzie tak kochał jak przyjedzie że aż skisne z tej miłości młody rycerz

Mój plan olewkowy zaczyna działać chyba grinning smiley wczoraj dzwonił i mi się radził jak i co ma zrobić w jednej tam sprawie, miałam ochotę mu powiedzieć żeby nie kombinował i siedział w domu, tak zawsze mu mówiłam jak chciał brać jakieś fuchy dodatkowe, ale byłam twarda i powiedziałam NO PEWNIE, JEDŹ , WIECEJ ZAROBISZ LOL znów się zdziwił bardzo moja odpowiedzią


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

24-05-2019 07:31:45

Janówek
Mój mi oznajmił,ze idzie znów do znajomego w sobotę,bo to ważne.To powiedziałam rozumiem,idz ale nie ma dwanaście godzin.A ZRESZTA.


Przyjdzie czas i ODSIEDZI swoje.Podlicze godziny i kiedyś zniknę na tyle podobnych godzin i będzie siedział z dziećmi i płakał.Niech tylko Felek podrośnie.

Kasiula357 (offline)

24-05-2019 07:33:04

[link widoczny po zalogowaniu]

A to mój ostatni zakup winking smiley jeszczw trochę pracy nas czeka i bedzie pieknie smiling smiley

Natka2505 (offline)

24-05-2019 07:36:03

Aż nóż w kieszeni się otwiera na takie zachowanie... Oj karma wraca i kiedyś się zdziwi jak to ty faktycznie pójdziesz w tango grinning smiley Trzeba dziadom utrzeć nosa grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

24-05-2019 07:36:38

Janówek
pięknie Kasiula.
Ja póki co zainwestuje w pianino dla syna,a potem pomyślę co z ogródkiem u mamy.Chcialabym kupić stół,krzesla,cos do bujania,ale nie mogę się zdecydować.Tak samo dywan kupuje już czwarty miesiacxX

Natka2505 (offline)

24-05-2019 07:37:32

Kasiula wow... Jakie to wielkie eye popping smiley jakbym taki miała to bym chrzciny na ogródku zrobiła, tylko catering zamówić i można imprezować grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

dusia30 (offline)

24-05-2019 08:09:00

Gliwice
Hej jesli chodzi o moja ostatniacwypowiedz to chodzi o brata mojego faceta on jeszcze nie wie ze ja bym chciala zeby byl chrzestnym bo moj facet nie chce bo mowi ze juz ma dwojke to 3 to za duzo nie wiem czemu
Ale on ma slub cywilny wiec zyje w grzechu i nie moze byc chrzestnym masakra jakas z tyni chrzcinami jakby nie mozna bbylo normalnie isc i bez problemu ochrzciic dziecko

Kasiula pieknie masz w.ogrodzie zazdroszcze tez bym chciala chociaz w tym roku pogoda nas nie rozpieszcza...
Rinka ja tez nie lubie tej papierologii na szczescie juz zalatwilam jeszcze w lipcu drugi raz
I jeszcze musze zalatwic notariusza bo mija corka jedzie na wakacje z dziadkami do wloch i tak wymagana jest zgoda rodzicow ehh


Evii91 (offline)

24-05-2019 09:03:00

Tychy
Dziś mnie w nocy ból zęba męczył, do teraz trochę. Ząb mądrości mi wychodzi. Umieram.

Nam przeważnie co karmienie potrzebny nowy pampers.

Kasiula pamiętasz jak ciebie straszył lekarka o. To 3 mało przybiera twoja tygodniowo.. Pomysł jak ja się martwię, bo moja tylko 180 w 10dni. A ty miałaś chyba 300?


Switny ten twój zakup, chyba drogie było? Gdzie kupiłaś?




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiula357 (offline)

24-05-2019 09:08:13

Evii to mało bo na dobę wychodzi 18 g u mnie ostatnio było 25g i lekarka mówiła ,że szal u nie ma . a tylko jest na cycku ? Może dokarmiam ja raz dziennie ja tak robiłam

Kupiliśmy altanke używana za 800 zł wiec myślę ze jak za takie coś to cena była Oki winking smiley chce dokupić teraz zasłony i zrobić podłogę ale to musi poczekać bo brak kasy już ;(
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.