termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Paulaklara (offline)

28-04-2019 07:54:00

Leci ten czas, też ostatnio sobie uświadomiłam, że Mariposa urodziła 30 stycznia smiling smiley
Im dłużej nie rodze tym bardziej nachodzi mnie myśl, że nie mam czegoś w torbie, albo czegoś dla dziecka nie kupiłam, też tak masz?

Osa (offline)

28-04-2019 08:04:39

Rafael ja z jednej strony nie wiem kiedy to minęło a z drugiej wydaje mi się ze z pol roku już minęło bo tyle się działo smiling smiley Fryderyk już się zrobił taki bardziej rozumny ciekawa jestem ile wazy ale obstawiam okolice 5 kg eye rolling smiley cieszę się ze przeszły już prawie akcje z katarkiem co za ulga smiling smiley i tez ciesz mniej ulewa chyba już nam się to wszystko powili normuje . A wy się nie obejrzycie dziewczyny i maluchy będą z wami . Mi tez się wydawało ze wiecznie będę w ciazy a jak mały się urodził to jakby bomba wybuchła albo jakbym trafiła do innej rzeczywistości nawet nie zauważyłam kiedy z zimy zrobiła się wiosna LOL


Kasiula357 (offline)

28-04-2019 08:05:50

Paulaklara ja tez tak miałam przed co chwile sprawdzałam torbę smiling smiley
A dla Mai i tak dużo rzeczy nie kupiłam ale dopiero zauważyłam czego mi brakuje jak już byłam w domu winking smiley


Osa możliwe ,ze tak organizm reaguje smiling smiley a dziś Maja jak usunęła tak wstawałam co 3h i wydaje ze te wubudzanie tak na nią wpłynęło ,że mi nie spała

Natka2505 (offline)

28-04-2019 08:09:49

Oj czas leci bardzo szybko... Mój Mikoś w tym roku będzie miał 9lat... wielkie oczy zleciało tak szybko że jeszcze trochę i bedzie nastolatkiem eye rolling smiley a Maksiu zaraz skończy miesiąc eye rolling smiley i wydawać by się mogło że jeszcze wczoraj byłam w szpitalu...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

28-04-2019 08:27:38

Łomża
Kasiula napiszesz co dokupywałaś po porodzie? Czego brakowało?
Ja muszę ogarnąć pokoik małego. Było już ładnie i znowu kartony z przesyłkami... A torbę do szpitala mam tak wielka przez pampersy i ręcznik papierowy jakbym na 2 tygodnie do Egiptu leciałaLOL


Paulaklara (offline)

28-04-2019 09:01:53

Haha, no ja mam wypchana po brzegi, a jeszcze na ostatnią chwilę wloze kapcie, kosmetyczke, ładowarkę itp. Chyba w ręce poniose te kapcie, albo w nich pojadę xD
No właśnie Kasiula, co się potem okazało potrzebne?
Mnie położna proponowała kupić muszle laktacyjne. To co innego niż nakładki i może i mi się przydadzą, ale kolejne 60 czy 70 zł kosztują, więc liczę, że może się obejdzie bez tego. I aspiratora do noska nie mam sad smiley

Natka2505 (offline)

28-04-2019 09:06:55

Rafael (offline)

28-04-2019 09:13:40

Łomża
Natka supersmiling smiley. Doczekałaś sięsmiling smiley
Paulaklara ja mam aspiratorek z canpola. Za ok 20zł. Tego do odkurzacza narazie nie kupuję. Z muszlami też się wstrzymam. Może nie będą potrzebne a zawsze można kupić. Kupiłam też nakładki z medeli i się zastanawiam czy też będą w ogóle potrzebne. A tu 30zł tam 70zł i kasa leci. Lepiej w to miejsce coś dziecku kupićwinking smiley


Evii91 (offline)

28-04-2019 09:18:52

Tychy
Nadrobilam, ufff..

Gratuluję rozpakowanyn i czekam na kolejne wieści.

Co do temperatury to u nas nigdy kark się nie sprawdził, tylko właśnie rączki. Dziewczyny mogą trzasc się z zimna a kark maja zawsze ciepły.... Ja tak samo.

U nas pepuszek jeszcze jest, masakra.

Alicja nie chciała nauczyć się piersi, ale wymyśliłam, że kupię nakładki na skutki w kształcie smoczka od butelki z jakiego pije. Pierwszy dzień był ciężki ale wczoraj już lepiej. Słychać było jak łyka. No i chyba zaczynają znikać moje kolejne problemy z laktacja przez te dostawianie.

Kurcze, myślałam że będzie nam to wszystko gorzej szło winking smiley A ja nawet dałam radę sądzić rośliny w ogródku. Chociaż przez te naukę piersi i częste wiszę ie na cycku mam zaległość w praniu do składania. Nawet kupiłam szafkę do dziewczyn do pokoju i ja skrecilismy, wymyslalam segregowanie zabawek winking smiley

Jutro idę do fryzjera z dziewczynami winking smiley
Brzucha praktycznie nie mam. Ludzie pytają czy ja w ogóle w ciąży byłam. Położna chwali cały czas i chyba tylko przez ten pępek musi przychodzić.

Co do ćwiczeń po cc, trzeba długo odczekać. Położna mnie tydzień temu "ochrzanila" że za dużo robię. Skóra goi się czybko, a w środku bardzo długo. Sama się kiedyś przesilila po i miała potem problemy...

A tak w ogóle kupiłam sobie fajna sukienkę na allegro. Było tak ciepło, że mogłam już w niej latać. Jak zobaczyłam się w witrynie, to najpierw szły cycki a potem ja. Haha.

Maz mnie kilka razy wkurzył, był okropny i nie miły ( raz go trochę usprawiedliwiam bo odkrył moja tajemnice) no ale i tak źle się zachował. Co dziwne... Nauczył się przepraszać i przyznać do winy, że zachował się źle. Może w końcu dorasta?




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-28 09:21 przez Evii91.

Kasiula357 (offline)

28-04-2019 09:28:13

Kupiłam katarek i to było chyba najważniejsze , dresy bo przy takiej pogodzie bo kombinezon nawet cienki mi sie nie spisywał wiec zakupy w 5,10 15 były robione , mleko kupiliśmy duze opakowanie ale jednak polecam zapasowe butelki takie jak w szpitalu maja w razie potrzeby , wodę morska disnemar z atomizerem do noska bo w ampułlach u nas sie nie sprawdziło, podkłady jednorazowe (wieksze ilości ) na przewijak bo moja córcia lubi sikać przy zmianie pieluszki winking smiley
Dla mnie muszle laktacyjne ciężko je dostać w aptece wiec lepiej zamówić przed i laktator ręczny ( miałam pożyczony elektryczny i nic nim nie mogłam odciągnąć) winking smiley
Jak sobie przypomne jeszcze to dopisze winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.