MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Ewaak62 (offline)

01-09-2018 08:15:34

Stockholm
Ja jestem umówiona na 23 wrzesień, to bedziedzie skończymy 17tydzien i początek 18go. Tez mam nadzieje, ze poznam płeć choć oboje mamy jakieś wewnętrzne przekonanie na dziewczynkę smiling smiley ciekawe czy się sprawdzi smiling smiley

A plamien tez żadnych nie mam choć jeden lekarz twierdził, ze się pojawia bo w 12 tyg dopatrzył się jakiegoś krwiaka/nie do kończą przylegającego łożyska/ dużego naczynia krwionośnego. Na prenatalnych pani mówiła ze nic nie widzi, może to była jakaś pozostałość po poronieniu, kto wie. W każdym razie nie planie i mam nadzieje, ze dziecko ma się dobrze (tez zamówiłam detektor i nie mogę się go doczekać )






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-01 08:18 przez Ewaak62.

mduch333 (offline)

01-09-2018 12:49:04

Olsztyn
Witam
Ja bylam wczoraj na wizycie i mialam usg. Wedlug ,, sprzetu,, bylam w 11tyg 4dni.
Pani ginekolog pomierzyla popatrzyla i stwierdzila ze widzi juz co kryje sie miedzy nogami. Powiedziala ze na jej oko dziewczynka ale zeby jeszcze mocno sie tym nie sugerowac bo na nastepnej wizycie bedzie lepiej wszystko widac. Dziecko strasznie sie wiercilo.odpychalo sie nóżkami...
Bylam zdziwiona ze tak szybko cos widac... patrzac na usg widzialam jednak ze cos tam odstaje i zapytalam sie czy dobrze widze..powiedziala ze tak...ale bardziej to na dziewczynke wyglada bo chlopakowi by bardziej sterczalo do górywinking smiley a tu cos jest ale w dol...chyba o jaka kosc chodzilo...nie wiem..bo juz nie drazylam tematu ..zobaczymy co powie na nastepnej wizycie...smiling smiley

Beata_05 (offline)

01-09-2018 16:39:51

Bonów
Natalia875 ja mam wizytę 3.09 ale 7.09 będę miała kolejne usg bo jak byłam 28.08 (tydz. 11) lekarz nie by w stanie wszystkiego zobaczyć. Nie wiem czy to wina tego że dzidziuś tak się kręcił czy może aparat ma słabej jakości.

Jak często chodzicie na wizyty?
Macie jakieś dolegliwości? (Ja jak narazie mam zwolnienie leżące ... ból brzucha)

Pozdrawiam Kobietki smiling smiley

Ewaak62 (offline)

01-09-2018 17:11:55

Stockholm
Ja osobiście nie chce robić usg częściej niż raz na miesiąc, naczytałam się tylu artykułów, ze to jednak nie jest wskazane w nadmiarze, ze nie wiem w co wierzyć. Argument, ze mało usg robi się w biednych krajach ma się nijak do Szwecji. Oni tu uważają, ze to jest po prostu szkodliwe. W pl tez kilku lekarzy prześwietla na prośbę pacjentek. Z drugiej strony masa moich koleżanek badała się co wizytę i dzieci urodziły się zdrowe, choć kto wie jakie są faktyczne skutki i to w dłuższej perspektywie.

A z dolegliwości mam dziwne uczucie w brzuchu, ni to jak przed @, ni to jak by się do toalety chciało. Czasem jakby przy zapaleniu pęcherza, takie piekące ciągniecie ale nie w samej pachwinie, bardziej usytuowane jest to centralnie.

A jak u was ?


Jegna_89 (offline)

01-09-2018 21:40:46

Kamień Pomorski
Hej dziewczyny. Ja miałam wizytę u lekarza 13 lipca, 18 sierpnia i teraz będę miała 10 września. Nie wiem czy to często? Najgorszą dolegliwość to mam z nogami. Jak więcej przejde to puchną i pulsują sad smiley Aż drętwieją sad smiley No i co 20 min sikam. Bardzo często. Jak na razie przytyłam 2 kg smiling smiley


Beata_05 (offline)

01-09-2018 22:05:11

Bonów
Jegna_89 ja także często chodzę do WC a dodatkowo mam bole brzucha i mam leżeć biorę duphaston i luteine dopochwowo czy któraś z Was też może bierze te leki? Boję się że może coś być nie tak jak boli mnie brzuch czasami to się podnieść nie mogę jak leżę.

Natalia875 (offline)

01-09-2018 22:36:37

Zamość
Ja w pierwszej ciąży chodziłam co 3 tygodnie do lekarza i za kazdym razem mialam usg. Teraz co 4 tygodnie. A od poczatku przytylam pół kilo bez wymiotow bez mdłości. Bez zadnych dolegliwosci.


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

01-09-2018 22:38:49

Zamość
A brzuch moze boleć i kluc z powiekszajacej sie macicy... Mimo wszystko tam w srodku wszystko pracuje 24 godziny na dobe


[link widoczny po zalogowaniu]

Jegna_89 (offline)

01-09-2018 22:52:51

Kamień Pomorski
Beatka mnie czasami kłuje brzuch. Wkurza mnie częste chodzenie do WC. Mdłości minęły. A skąd masz te bóle brzucha? Nawet chodzić nie możesz? Te tabsy działają? Co mówił lekarz?

A można lecieć samolotem będąc w ciąży?


Natalia875 (offline)

02-09-2018 21:00:58

Zamość
Wydaje mi sie że lot samolotem to bardzo indywidualna sprawa... Najlepiej zapytac lekarza


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.