MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Justyna198323 (offline)

04-03-2019 13:53:35

Ruda Śląska
Jegna synuś przesłodki jeszcze raz gratulacjesmiling smiley rozmawialam z moja gin i mam przyjsc na 15.30 zobaczymy moze naprawde sie odwrocil to bylby mistrzem zeby tak pozno. Wypisali mnie z szpitala i powiedzieli ze mam przyjechac jak wody odejda a jak nie to mam sie zglosic tydzien po terminie na wywolanie. Wydaje mi sie ze zmienie szpital i bede rodzic tam gdzie jest moja lekarka czy w Zabrzu .


[link widoczny po zalogowaniu]

Jegna_89 (offline)

04-03-2019 13:55:42

Kamień Pomorski
Justyna daj znać po wizycie. Ciekawa jestem czy faktycznie się przewrócił. Pogadaj z lekarką na spokojnie i na pewno coś sensownego wymyślicie smiling smiley


Justyna198323 (offline)

04-03-2019 13:57:31

Ruda Śląska
No dokładnie ile nerwów. Powiedzieli ze przy drugiej ciąży miednicowe nie jest wskazane do cc . I dodali ze jutro nie zrobia cc bo ja wytrzymie i bedzie dopiero w sroda. Ale to jeszcze byla gadka przed usg. Moja lekarka byla zdziwiona ze mnie wypisali


[link widoczny po zalogowaniu]

Kwiatuszek15 (offline)

04-03-2019 14:17:21

Olsztyn
Jegna Krzyś przesłodki chyba wszystkie czekamy z niecierpliwością na swoje małe bąbelki smiling smiley i zazdrościmy Wam że macie już je przy sobie

Justyna współczuje nerwów, co lekarz to inna opinia. Pomyśl nad porodem właśnie w szpitalu gdzie Twoja gin pracuje i najlepiej jeżeli dalej cc będzie chciała zrobić to w dniu kiedy ma dyżur.
Ja też planuje rodzić w szpitalu gdzie przyjmuje moja gin tyle że ja się z nią umówiłam na sn o ile los nie wybierze inaczej ale zawsze to jest jakiś komfort psychiczny że jest ktoś w tym szpitalu kto opiekował się Tobą przez 9 miesięcy. Zawsze możesz zadzwonić jak nie będzie mieć dyżuru i o coś poprosić dopytać itp






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-04 14:18 przez Kwiatuszek15.

Andzia_89 (offline)

04-03-2019 15:02:43

Łaźce
Sorry za zmianę tematu ale mam znów pytanie do was.Nie wiem co sie ze mną dzieje,ale im bliżej terminu tym bardziej robię się głupia w z pozoru błahych sprawach.Otoż mój obecny dylemat dotyczy bodziaków z krótkim rękawem.Po przejrzeniu ubranek okazuję się że właśnie takich z krótkim rękawkiem mam całą masę i nie mam pojęcia do czego to zakładać,jak zestawiać te ubranka i jakie wziąć do szpitala,bo niby coś tam wrzuciłam do torby ale co chwila je wyciągam i się zastanawiam czy przypadkiem nie zabrać innych.Pomóżcie...


[/url]

Osa (offline)

04-03-2019 15:09:36

Andzia89 u mnie tez pierwsze dzieciątko ale z tego co się orientuje to bodziaki na krótki rękaw można zakładać do polspiochow , albo pajacyk na nie albo spodenki i skarpetki i na to sweterek rozpinany zależy jaki dzień czy jest ciepło czy zimno , latem do nich można założyć ktorkie spodenki.


Ewaak62 (offline)

04-03-2019 15:51:22

Stockholm
Jegna śliczny maluch, gratulacje.
Andzia u mnie tez pierwsze dziecko i koszmar ubierania, boje się ze coś małej uszkodze bo nie mam wprawy i suma Summarum Natka śmiga tylko w body, w dzień z długim, w nocy z krótkim rękawem bo śpi z nami póki co i od naszych ciał ma bardzo ciepło. Do tego jej kocyk albo Pielucha i przynajmniej łatwo pamoersa zmienić smiling smiley


mamaseweryna (offline)

04-03-2019 17:28:00

Świnoujście
Hej dziewczyny. Dziś o godz 10.08 Na świat przyszła Gabriela Alicja. Waga 3380g, 53 cm. Czujemy się świetnie, mała od razu zalapala jak się ciągnie cyca. Ja już jestem po pionizacji, wykapani i podekscytowana.

ulkkka (offline)

04-03-2019 17:47:20

Gratulacje!!!

adziulka28 (offline)

04-03-2019 17:50:36

Zabrze
Mamaseweryna no to gratulacje !! Jak ja wam zazdroszczę dziewczyny ze juz jestescie po i macie swoje skarby przy sobie.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.