Lutówki 2019 <3

Wysłane przez Mandala 

AlicjaG88 (offline)

23-11-2018 15:08:27

Konin
Ja mialam operacje trzy lata temu i w oddziale mi robili grupe krwi. Przy wypisie dostalam oryginał i mój gin twierdzi ze to wystarczy. W laboratorium u nas grupa krwi kosztuje około 50 zł


kinga36 (offline)

23-11-2018 16:46:39

Cieszyn
Alicja widocznie podrożały te badania, kiedyś kosztowały 30zł.
Jak tam Twoja morfologia?


[link widoczny po zalogowaniu]

AlicjaG88 (offline)

23-11-2018 16:57:03

Konin
Stoi w miejscu 6,5, dobrze że nie spada. We wtorek mam lekarza zobaczymy co na to powie.


kinga36 (offline)

23-11-2018 17:23:23

Cieszyn
Alicja dobrze, że nie spada, ale dobrze by było żeby urosło bo dzieciaki teraz w trzecim trymestrze nam dużo zabiorą. Ja miałam 9 dni temu 11,7 z każdą wizytą mi spada... ostatnio tylko 0,1 przez 3,5 tygodnia, ale trochę się dodatkowo wspomagałam żelazem co 2-3 dzień dodatkowo, takim nie na receptę więc gorszym. Sama jestem ciekawa co ginekolog Ci powie.. daj znać.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-23 17:23 przez kinga36.

natx22 (offline)

23-11-2018 21:50:15

Leżajsk
Kinga a jak długo się używa te gigantyczne podpaski? Bo nie wiem ile kupić tych majtek. A jedna paczka tych podpasek wystarcza czy muszę więcej kupić? Bo normalnych podpasek to wiadomo że trochę pójdzie smiling smiley

Mam dwie takie kartki z grupą krwi a gin mi właśnie powiedział że będzie mi to potrzebne więc myślałam że to jeszcze co innego. W wolnej chwili zrobię zdjęcie to mi powiesz czy masz to samo.

Ja dziś kupiłam łóżeczko i jestem zadowolona bo chociaż część mam z głowy ale i tak muszę jeszcze pościel i te inne pierdoly pokupic.

hummel_girl (offline)

23-11-2018 22:23:04

Jeżów Sudecki
Natx kazda ma inaczej. Jedne czyszcza sie po porodzie nawet 6 tyg i to obfice inne 2 tyg a inne kilka dni i mało.. Musisz sie dowiedziec czy Twoj szpital ma to na wyposażeniu czy nie bo bywa różnie.
Fajnie,, że masz juz lozeczko. My na pierwsze miesiace mamy Kosz Mojżesza. Na stelazu i na kolkach taki z baldachimem smiling smiley

natx22 (offline)

23-11-2018 23:27:20

Leżajsk
No w sumie to tak słuszna uwaga smiling smiley Chociaż po łyżeczkowaniu miałam tego dosyć to po porodzie też myślę że bedzie. Myślę że u mnie w szpitalu nie mają tego na wyposażeniu zresztą najlepiej mieć swoje i sie nie prosic bo wiesz jak to jest.

Fajne są te kosze Mojżesza smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-23 23:30 przez natx22.

kinga36 (offline)

24-11-2018 10:49:39

Cieszyn
Natx ja długo sie używa tych podkład poporodowych? tak długo jak obficie krwawisz - najlepiej mieć te dwa opakowania na początek (potem może ktos z rodziny dokupić gdyby brakło)... potem się możesz przerzucić na zwykłe podpaski. Ja się zdziwiłam, że po CC też sie tak krwawi... tych majtek miałam ok 7sztuk. Szybko się prało i wysychały. Te jednorazowe flizelinowe są niepolecane, bo są nieprzewiewne i można sobie narobić kłopotów..
10 lat rodziłam w półprywatnym szpitalu i tam miałam podpaski w szpitalu zapewnione, tyle, że spędziłam tam tylko dwie doby... potem w domu łaziłam z tydzień w koszuli nocnej tych siatkowych matkach i wietrząc szycie po CC, dezynfekując to, smarując rivel-em. W 10 dniu juz sobie spacerowałam po osiedlu. A w 14 dniu moje koleżanki mnie odwiedziły - chciały wcześniej, ale się broniłam.. ;-)

Hummel zazdroszczę tego Kosza Mojżesza - fajna sprawa kiedy można się wszędzie z tym poruszać.. jeśli nie uda mi się załatwić drewnianej kołyski w rodzinie (niestety nie jeździ, przy Wero wystarczyła nam do ok 4 miesiąca życia) to może sobie sprawię - używane chodzą po ok 120-130zł-rozważam.. mam stare łóżeczko męża i łóżeczko turystyczne które nam służyło świetnie na co dzień więc teraz też tak będzie. Muszę tylko materac jeden dokupić bo chce mieć na dole i na górze domu po jednym - też ze względu na położną która będzie nas odwiedzać kilka razy..

Natx jak tak mówisz o tych kartkach z grupą krwi to pewnie to jest to.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-24 10:51 przez kinga36.

hummel_girl (offline)

24-11-2018 14:38:27

Jeżów Sudecki
Kinga dla nasz ten Kosz jest duzo lepszy bo nie zajmuje tyle miejsca a mamy mieszkanie na wymiar z wszystkimi meblami i jest ciezko z miejscem. A dwa... Cholernie nam sie podoba szczególnie ze jest z wikliny.. No i przewiewny. My kupilismy nowy bo razem z wozkiem kupowalismy wiec byl wiekszy rabat.
Kosz z pelnym wyposazeniem poscieli plus obicia i baldachim kosztowal 490zl. Ale sam wklad poscieli widzialan ze kosztuje 240zl.
Na szczęście moi rodzice nam to sprezebtowali smiling smiley dla pierwszego wnuka hihi

kinga36 (offline)

24-11-2018 14:42:19

Cieszyn
Szkoda że nie ma takie opcji ale bym Ci dała lajka thumbs up
Dziadkowie wspierają i super! smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-24 14:43 przez kinga36.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548590, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.